Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat İngilizce Oldu Hatası
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat İngilizce Oldu Hatası

Snapchat İngilizce oldu hatası zaman zaman birçok kişinin başına gelen durumlardan birisidir. Sizler de bu tarz hata ile karşı karşıya kaldıysanız eğer yazımızda yer alan bilgiler ile tekrardan Türkçe diline geçiş sağlayabilirsiniz.

Snapchat’i farklı dillerde kullanmak isteyen birçok kullanıcı bulunmaktadır. Bu sebepten dolayıdır ki uygulamada dil ayarı bulunmaktadır. Ancak zaman zaman uygulama içerisinde hatalar meydana geldiğinden dil otomatik olarak değişebilmektedir. Bunun için de eski haline nasıl getireceğinizi merak edebilirsiniz. Aşağıda yer alan adımları takip ederek sorunun çözümünü gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat İngilizce Oldu

Snapchat İngilizce oldu hatası ile karşı karşıya kaldığınız vakit yapmanız gerekenler şu şekildedir.

  • Profilinize girin.
  • Sağ üst kısımda yer alan çark simgesine tıklayın.
  • 16. Sırada yer alan Languages sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda birçok dil seçeneği sizi karşılayacaktır.
  • Bu ekranda Turkish – Türkçe seçeneğini seçiniz.
  • Sonrasında Change tuşuna basarak onaylayınız.

Bu adımları izlerseniz eğer Snapchat İngilizce oldu problemini kolaylıkla çözebilirsiniz.

Snapchat İngilizce Oldu

Snapchat İngilizce Oldu Nasıl Düzelir?

Snapchat İngilizce oldu nasıl düzelir sorusunu yukarıda yer alan adımlar ile çözemediyseniz eğer farklı yollar da bulunmaktadır. Bunun için hesabınıza erişiminiz olduğuna emin olmalısınız. Çünkü Snapchat uygulamasını silip tekrardan yüklemek de işe yarayabilir.

Bu işlemleri yaparken hesaba erişiminiz yok ise uygulamayı tekrardan yüklediğinizde oturum açarken sorun yaşayabilirsiniz. İşleme geçmeden önce farklı bir cihazdan Snapchat hesabınıza erişim sağlamayı deneyin. Kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsanız eğer uygulamayı silip tekrardan yükleyebilirsiniz.

Snapchat İngilizce Oldu Android

Ayrıca Android 13 sayesinde uygulamaya özel olarak dil değiştirme seçeneği de bulunmaktadır. Bunun için uygulama bilgilerine girmeli ve bu ekranda uygulamaya özel dil değiştirme seçeneğini uygulamalıdır.

Android seviyeniz 13’ün altında ise ne yazık ki uygulamaya özel dil değiştirmeniz mümkün değildir. Bunun yerine sistem dilini tamamen değiştirmeniz gerekmektedir. Ancak bunu yaparsanız da tüm uygulamalar için geçerli olacağını unutmamalısınız.

iOS cihazlarda ise yapmanız gereken sadece ilk başlıkta yer alan adımları uygulamaktır. Bunun için Snapchat’in kendi dil seçeneklerini kurcalamanız gerekmektedir. Eğer ki uygulamaya girdiğinizde zaten Türkçe seçili ise önce İngilizce yapınız, sonrasında tekrardan Türkçeyi seçiniz. Umulur ki sorun düzelsin.

Snapchat Abonelik Nedir hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.