Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Kıyafet Önerileri (Kadın-Erkek) 
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Kıyafet Önerileri (Kadın-Erkek) 

Snapchat Kıyafet Önerileri, Googe’da sıkça aratırılan konular arasında yer almaktadır. Snapchat, akıllı telefonlar için geliştirilmiş platformlar arası geçiş özelliğine sahip anlık bir mesajlaşma uygulamasıdır. 2011 yılında ilk sürümü yayınlanan Snapchat uygulaması, kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından geliştirilmiştir. Snapchat uygulaması; kullanıcıların birbirlerine anlık olarak yazılı metin, fotoğraf, video ve ses kaydı göndermelerini sağlamaktadır. Zaman içinde yenilenen ve güncellenen bu uygulama bir süre sonra Bitmoji uygulamasını satın almıştır.  

Snapchat Kıyafet Önerileri Seçeneği Sunan Bitmoji Nedir? 

Bitmoji, kendi sanal avatarınızı oluşturabileceğiniz mobil bir uygulamadır. Uygulamada bulunan çok sayıda saç şekli, saç rengi, göz şekli, göz rengi, burun şekli, dudak şekli, kulak şekli, ten rengi, kadınlar için makyaj seçenekleri, erkekler için sakal seçenekleri, vücut şekilleri, aksesuar ve kıyafet seçenekleri ile kendi sanal avatarınızı oluşturabilirsiniz.  

Bitmoji, Snapchat tarafından satın alındıktan sonra Snapchat uygulaması ile senkronize olmuştur. Yani avatarınızı oluşturduktan sonra Snapchat uygulamasından avatarınızda güncelleme yapabilir, Bitmoji selfie ve pozunuzu değiştirebilir, kıyafet değişikliği yapabilirsiniz.  

Bitmoji Kıyafet Değişikliği Nasıl Yapılır? 

Bitmoji’de kadınlar ve erkekler için farklı kıyafet seçenekleri vardır. Eğer avatarınızın kıyafetini değiştirmek istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar şunlardır: 

  • Snapchat uygulamasına girin. 
  • Uygulamada her sayfanın sol üst köşesinde bulunan avatarınıza tıklayın. 
  • Avatarınıza tıkladıktan sonra profilinize girmiş oluyorsunuz. Profil sayfanızda bitmoji 3D modelinizin sol alt kısmında bulunan askı sembolüne tıklayın.  
  • Buraya tıkladıktan sonra avatarınızın kıyafetlerini düzenleyebileceğiniz bir ekran karşınıza çıkacak.  
  • Bu ekranda avatarınıza takım olarak ya da alt üst ayakkabı çorap ceket olarak kombinleyip giydirebileceğiniz pek çok kıyafet seçeneği vardır, istediğiniz kıyafeti seçip avatarınıza giydirdikten sonra sağ üst köşede bulunan “kaydet” butonuna basarak avatarınızı kaydedebilirsiniz.  

Snapchat Kıyafet Önerileri

Snapchat kıyafet önerileri konusuna gelecek olursak; Snapchat uygulamasında pek çok kıyafet ve marka seçeneği vardır.  

  • Mesela spor bir tarzınız varsa Nike, Converse, Crocks, Vans, Off-White ve Jordan markalarının koleksiyonlarındaki takımlardan birini seçerek avatarınıza giydirebilirsiniz. 
  • Ya da günlük bir tarz oluşturmak istiyorsanız; Levi’s, American Eagle, Ralph Lauren, Maternity markalarının koleksiyonlarına bakabilirsiniz.  
  • Sevdiğiniz bir spora ait kıyafetler ya da yaptığınız mesleğin üniformasını giymek istiyorsanız bu spor kulüplerinin koleksiyonlarından birini seçebilir, ya da mesleğinizin kıyafetleri için Work It koleksiyonuna bakabilirsiniz. 
  • Bunun dışında Snapchat’ in kendi hazırladığı Bitmoji Fashion ya da eğlenceli bir görüntü için Costumes koleksiyonlarına da göz atabilirsiniz.  
  • Eğer Sünger Bob karakterlerini seviyorsanız bu karakterlerin bulunduğu Nickelodeon koleksiyonundaki kıyafetlerden birini seçebilirsiniz. 

Sizler de bu maddelerdeki Snapchat kıyafet önerileri seçeneklerine göz atarak tarzınıza uygun koleksiyonlardaki sevdiğiniz kıyafeti avatarınıza giydirebilirsiniz. 

Snapchat Kıyafet Önerileri Kadın

Kadınlar için Snapchat’de bile kıyafet çok önemlidir. Aşağıda sizler için Snapchat Kıyafet Önerileri Kadın serisini listeliyoruz.

Snapchat Kıyafet Önerileri Erkek

Aşağıda Erkekler için sıraladığımız Snapchat Kıyafet Önerilerini bulabilirsiniz.

Snapchat Kıyafet Önerileri Erkek

Benzer bir yazımız olan “Snapchat Efektleri Neden Açılmıyor?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.