Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Herkese Açık Profil Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Herkese Açık Profil Nasıl Yapılır?

Birçok abone kazanıp, canlı yayınlar yapabileceğin Snapchat herkese açık profil nasıl yapılır sorusu sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Siz de bu sorunun yanıtını arıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Yazımızda yer alan bilgiler ile siz de herkese açık profil sahibi olabilirsiniz. Ancak bunun kolay bir şekilde olmayacağını söylememiz gerekmektedir.

Snapchat herkese açık profil nasıl yapılır sorusu için işlemler oldukça kolaydır. Bu işlemleri yerine getirirseniz eğer içerik oluşturucusu olma yolundaki ilk adımınızı attınız demektir. Genelde birçok kullanıcı bu özellik için herkese açık profil kullanmaktadır. Herkese açık profil için belli başlı şartları da yerine getirmelisiniz. O halde nasıl yapılır gelin birlikte görelim.

Snapchat Herkese Açık Profil Nasıl Yapılır?

Snapchat herkese açık profil için aşağıda yer alan listedeki koşulları yerine getirmelisiniz.

  • Profilinize gitmek için sol üstte yer alan bitmojinize dokununuz.
  • Genel profil kısmına tıklayınız.
  • Herkese açık profil oluşturma butonu karşınıza çıkacaktır. Buraya tıklayarak sonraki adımları devam ettiriniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer herkese açık profil nasıl, öğrenebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde yapıldığı için adımları hızlıca yapabilirsiniz.

Snapchat Herkese Açık Profil Nasıl Yapılır

Snapchat’te İçerik Oluşturucusu Nasıl Olunur?

Snapchat herkese açık profil nasıl yapılır sorusundan sonra içerik oluşturucusu nasıl olunur sorusuna geçebiliriz. Öncelikle bunun kesin olmadığından bahsetmeliyiz. Çünkü bu Snapchat tarafından yapılan bir işlem olduğundan dolayı her kullanıcı bu özelliğe sahip olamamaktadır. İçerik üreticisi hesabınız olduğu sürece keşfet kısmından diğer kullanıcıların önüne çıkabilirsiniz.

İçerik oluşturucusu olmak için aşağıda yer alan adımları uygularsanız eğer siz de hesabınızı açabilirsiniz.

  • Öncelikle herkese açık profil sahibi olmalısınız. Bunun için de yukarıda yer alan başlığa göz atabilirsiniz.
  • Hikayelerde ve gündemler kısmında bir posterinizin olması gerekmektedir.
  • Büyük bir kitleye sahip olarak da bu işlemlerdeki başarı oranınızı yükseltebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz siz de içerik üreticisi olma yolundaki adımlarınızı atabilirsiniz. Ancak bu işlemlerdeki son onay Snpachat tarafından yapıldığı için kesin bir şekilde içerik oluşturucusu olacağınızı söyleyemeyiz.

Son olarak da oluşturucu hesabı kullanmaya başladığınızda tekrardan oluşturucu olmayan hesaba dönüş yapamayacağınızı söylememiz gerekir. Eğer ki içerik oluşturucusu olmayan bir hesap kullanmak istiyorsanız yeni hesap açmanız gerekeceğinden bu adımları uygularken emin olmalısınız.

Snapchat Ortak Arkadaş Görme Nasıl Yapılır hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.