Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Ortak Arkadaş Görme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Ortak Arkadaş Görme Nasıl Yapılır?

Snapchat ile hızlı ekle sekmesini gezdiğinizde +3 ortak arkadaş yazısını birçoğunuz görmüştür. Snapchat Ortak Arkadaş Görme nasıl yapılır sorusu da bu ibareden sonra sıklıkla sorulardan birisidir. Siz de başka kişiler ile olan ortak arkadaşlarınızı görmek istiyorsanız eğer doğru yere geldiniz.

Instaram’da yer alan ortak arkadaş görme özelliğini birçok kişi Snapchat için de kullanmak istemektedir. Çünkü bu sayede kimler ile kim arkadaş öğrenilebilir bazı merak duygularını giderebilir. Ancak Snapchat tarafından bu mümkün kılınmamıştır. Bu yüzden de birçok Snapchat kullanıcısı Snapchat Ortak Arkadaş Görme hakkında araştırma yapmaktadır.

Snapchat Ortak Arkadaş Görme

Snapchat Ortak Arkadaş Görme

Siz de ortak arkadaşları görmek istiyorsanız eğer ne yazık ki bu pek mümkün değildir. Ek olarak farklı metotların da olmaması işi daha da yokuşa sürmektedir. Eğer ki yakın arkadaşınız ise yapabileceğiniz tek şey sormaktır. Kimler ile snapleştiğini öğrenerek kendi kullanıcılarınız ile kıyaslayabilir ve ortak arkadaşlarınızı öğrenebilirsiniz.

Bunun dışında da ne yazık ki Snapchat Ortak Arkadaş Görme özelliği bulunmamaktadır. Ancak arkadaş ortamınız epeyce yakınsa başta +3 sonrasında da +10 ortak arkadaş ibaresi sizi karşılayacaktır. Eğer ki takipçi sayınız az ve +10 arkadaş ibaresi yer alıyorsa sizde de elbet yakınlarınızdan birisinden bu kişinin kim olduğunu öğrenebileceğiniz bilgi yer alır.

Sonrasında da diğer snapleştiği kişileri tahmin edebilir ve ona göre hareket edebilirsiniz. Evet uzaktan baktığınızda çok uç örnekler ancak ne yazık ki bunun dışında farklı bir yol bulunmamaktadır. +3 ortak arkadaş ibaresinde yukarıda yer alan durum daha da zordur. Yine de denemekten zarar gelmeyecektir.

Snapchat Ortak Arkadaş Öğrenme

Snapchat kullanıcısı iseniz eğer Snapchat Ortak Arkadaş Görme özelliğinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Ancak Snapchat gizliliğe oldukça önem veren bir uygulama olduğu için karşı tarafın kimler ile snapleştiğini görmenizi mümkün kılmamıştır. Sadece bununla da yetinmeyip daha farklı alanlarda da gizlilik önlemleri almıştır.

  • Sohbet ekran görüntüsü alındığında bildirim gitmesi
  • Snap ekran görüntüsü alındığında bildirim gitmesi
  • Profil ekran görüntüsü alındığında bildirim gitmesi
  • Arkadaşlarınızın farklı kullanıcılar tarafından gözükmemesi
  • Çevrimiçi tarzı online olduğunuzu gösteren ibarelerin olmaması
  • Snaplerinizi süreli atma özelliği

Ve daha birçok konuda inceleme yaparsanız siz de ne gibi gizlilik önlemleri alındığını görebilirsiniz.

Snapchat Harita Renk Değiştirme hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.