Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Avatar Silme (Bitmoji Değiştirme)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Avatar Silme (Bitmoji Değiştirme)

Severek kullanılan sosyal medya uygulamalarından birinde sık sık Snapchat avatar silme sorusu karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişi ayarladığı avatarları beğenmeyerek silmek isteyebilir. Bunun için de ayarlardan bitmoji değiştirme ya da avatar silme işlemlerini araştırır.

Sizler de eğer ayarladığınız Snapchat avatarından memnun değilseniz bu yazımız size fayda sağlayacaktır. Ayrıca ille bu işlem için silmenize gerek yoktur. Değiştirerek de bu sorununuzu çözebilirsiniz. Sizler de Snapchat avatar silme ya da Snapchat bitmoji değiştirme işlemlerini nasıl yapıldığını merak ediyorsanız gelin birlikte görelim.

Snapchat Avatar Silme

Zaman zaman Snapchat’te yer alan bitmojimizi silmek isteyebiliriz. Bunun için Snapchat kullanıcılara belirli imkanlar sunmuştur. Sizler de aşağıda yer alan adımları takip ederek bu işlemin nasıl gerçekleştirileceğini öğrenebilirsiniz.

  • Snapchat’e ilk girdiğiniz zaman sol üstte yer alan bitmojinize tıklayarak profilinize girmelisiniz.
  • Profilinize girdikten sonra sağ üstte yer alan ayarlar butonuna tıklamalısınız.
  • Karşınıza gelen ekranda bitmoji sekmesini seçmelisiniz.
  • Açılan ekranda en alt kısmında yer alan bitmoji ile bağlantıyı kaldır butonuna basmalısınız.

Yukarıda yer alan adımları uyguladığınız takdirde sizler de Snapchat avatar silme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Daha önce de söylediğimiz gibi bitmojinizi silmek yerine bitmojinizi düzenleyebilir ve yeni yeni tasarımlar elde edebilirsiniz. Eğer ki bu işlemin de nasıl yapıldığını merak ediyorsanız gelin birlikte bakalım.

Snapchat Avatar Silme-2

Snapchat Bitmoji Değiştirme

Snapchat bitmojinizden rahatsızsanız ya da sıkıldıysanız bunu değiştirebilirsiniz. Yeni kıyafetler giydirebilir yeni yüz hatları oluşturabilir hatta arka plandaki manzara ve çerçeveyi değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Snapchat’e ilk girdiğiniz zaman sol üstte yer alan bitmojinize tıklayarak profilinize girmelisiniz.
  • Profilinize girdikten sonra sağ üstte yer alan ayarlar butonuna tıklamalısınız.
  • Karşınıza gelen ekranda bitmoji sekmesini seçmelisiniz.
  • Sonrasında ise karşınıza gelen seçenekler arasından bitmojimi düzenle butonuna basmanız gerekir.
  • Açılan ekranda karşınıza gelen ayarlamalar ile bitmojinizi tekrardan düzenleyebilirsiniz.
  • Farklı farklı kıyafetler farklı farklı yüz hatları farklı farklı renklendirmelerden faydalanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ettikten sonra sizler de Snapchat bitmoji değiştirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Üstelik bu işlem Snapchat Avatar silme işlemine göre daha kullanışlıdır. Böylelikle hem tasarımdan vazgeçmemiş olursunuz hem de daha güzel bir tasarım elde etmiş olursunuz.

Ayrıca profilinize girdiğiniz zaman en üst kısımda yer alan görüntünüzün üzerine tıklayarak açılan ayarlardan manzara ve pozunuzu değiştirebilirsiniz. Böylelikle daha şık bir tasarım elde edebilirsiniz. Ayrıca yine aynı yerde olan Selfie’yi değiştir butonunu kullanarak sohbet ekranında yer alan küçük profil resminizi de değiştirebilirsiniz. Farklı farklı tasarımlar ile şekillendirebilirsiniz.

Snapchat Hızlı Ekle Nedir? yazımızı okumak isterseniz eğer web sitemize göz atabilirsiniz.