Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?

Son zamanların en çok kullanılan ağama efektini sizler de paylaşımlarınızda kullanmak istiyor ve bu sebeple de Snapchat ağlama efekti nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyor iseniz o zaman yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Yazımızda en ayrıntılı şekilde ağlama efektinin nasıl yapılıp film rulosuna kaydedileceğini anlatacağız.

Fotoğraflarda Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?

Snapchat ağlama efekti yapabilmeniz için öncelikle uygulama marketlerinden Snapchat uygulamasını indirmeniz ve kendinizde bir hesap açmanız gerekir.

Daha sonrasında fotoğraf çekme kısmını açıp arama bölümüne “crying” yazmanız ve aratmanız gerekir. Arama sonucunda ilk sırada çıkan efekti tıklayarak efekti aktif hale getirebilirsiniz.

Otomatik olarak aktif olan efekt ile istediğiniz gibi fotoğraf ya da videonuzu çekerek başta Snapchat olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarınızda kullanabilir ya da kendiniz için saklayabilirsiniz. Snapchat ağlama efekti ile birbirinden eğlenceli video ve fotoğraflara imza atabilirsiniz.

Daha Fazla Oku: Instagram Ağlama Efekti Adı Nedir?

Snapchat Ağlama Efekti Nasıl Yapılır?

Bu sayede Instagram üzerinden ağlayan filtre makaraları/videoları ile karşılaşmış olabilirsiniz ancak onu bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunun nedeni, ağlama filtresinin orijinal olarak Snapchat’ten gelmesidir. Trendde yer almak için Snapchat’e gidin.

  • Snapchat’i açın ve filtreleri açmak için kayıt seçeneğinin yanında bulunan gülen yüze dokunun.
  • Sola kaydırın ve “Keşfet”e dokunun.
  • Arama çubuğunda “Ağlamak” için arama yapın, birçok ağlama filtresi göreceksiniz.
  • Şimdi bir resme tıklamak veya bir video kaydetmek için kayıt seçeneğine dokunun.
  • Bittiğinde, görüntüyü/videoyu film rulonuza kaydedin.