Ana SayfaSosyal MedyaİnstagramInstagram Ağlama Efekti Adı Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Instagram Ağlama Efekti Adı Nedir?

TikTok ve Instagram gibi sosyal medya ağlarında sıklıkla karşımıza çıkan ağlama efekti son günlerde viral olurken doğal olarak Instagram ağlama efekti adı en çok aranan kelimeler arasında yer almaya başladı.

Instagram ağlama efektinin adı yanı sıra Instagram ağlama efektinin nasıl uygulanabileceği de merak edilen konular arasında bulunuyor. Bizler de sizler için Instagram ağlama efekti adı nedir ve nasıl uygulanır konularında basit bir rehber hazırladık.

İlginizi Çekebilir: İnstagram Hikaye İzleme Hilesi

Instagram Ağlama Efekti

Instagram’ın sıklıkla yaptığı güncellemeler sayesinde kullanıcılar yeni özellikleri ulaşabiliyor. Özellikle Instagram’da içerik üreticisi olan kişiler bu güncellemeler ile daha farklı daha eğlenceli ve daha dikkat çekici içerikler üretebiliyor. Instagram’da yapılan son güncellemeler ile eğlenceli bir efekt olan ağlama efekti eklendi ve kısa süre içerisinde viral oldu.

Instagram Ağlama Efekti Adı Nedir?

Instagram ağlama efekti kullanmak için öncelikle profilinize sağ üst köşedeki artı işaretine basmanız ve karşınıza gelen ekranda reals videosu seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Bir sonraki aşamada reels yükleme ekranı altında yer alan efektler yazısına tıklamanız ve arama simgesine basıp crying face yazmanız ağlama efektlerine ulaşabilmeniz için yeterli olmaktadır.

Buradan da anlaşılabileceği gibi Instagram ağlama efekti adı “crying face” olmakta ve bu aramayı yapıldığından kolaylıkla birbirinden eğlenceli ağlama efektlerine ulaşılabilmektedir.

Daha Fazla Oku: Instagram Gizlilik Hesap Görme Web