Ana SayfaOyunRobloxRoblox Yüklemeden Oynama Yolu Var mı?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Yüklemeden Oynama Yolu Var mı?

İnternette yeterince zaman geçirdiyseniz, Roblox adında küçük bir oyunla karşılaşmış olabilirsiniz. Ve Roblox yüklemeden oynamak mümkün mü diye sormuş da olabilirsiniz. Roblox, kullanıcıların kendi oyunlarını programlamalarına ve başkalarıyla paylaşmalarına olanak tanıyan, son derece popüler bir çevrimiçi oyun platformu ve oyun oluşturma sistemidir. Genç oyuncular arasında büyük bir hit olan bu oyun Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 16 yaşın altındaki tüm çocukların en az yarısı tarafından oynandı. Bu aralar Türkiyede’ki çocuklar arasında da fazlasıyla ilgi gören oyun olan Roblox yüklemeden oynama yolları var mı?

Roblox PC, Mac, iOS, Android ve Xbox One’da mevcuttur. Oyunu merak ediyor ve eğlenceye dahil olmak istiyorsanız, herhangi bir platformunuza indirmelisiniz. Maalesef Şu an itibariyle Roblox’u indirmeden oynamanın bir yolu yok.

Roblox Yüklemeden Oynamak

Roblox Yüklemeden Oynamak Roblox İndirmeden Oynama

Bu yazı itibariyle, tarayıcı pencerenizde Roblox oynamanın bir yolu yok. Yer açmanız ve oynamak istediğiniz cihaza indirmeniz gerekecek. Ama Tarayıcı üzerinden Roblox karakterinize kıyafet ve aksesuar alabilir, oyun modlarını inceleyebilirsiniz.

Oyunu indirmek çok kolay ve tamamen ücretsiz. PC veya Mac’e indiriyorsanız, Roblox web sitesine gidin ve bir hesap oluşturun.(Robloxa Nasıl Girilir? (Ayrıntılı Anlatım)) Herhangi bir oyundaki ”play” düğmesine tıklayın ve sizden ”Roblox Player’i” indirmeniz istenecektir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyun başlayacaktır.

Roblox Yüklemeden Oynama

Artık Roblox Player yüklendiğine göre, Roblox.com’daki profilinizden istediğiniz oyuna atlayabilirsiniz. Roblox yüklemeden oynamanız mümkün değil ama bu işlem çok basit.

Telefonunuza veya Xbox One’a Roblox indirmek isterseniz de seçtiğiniz platform mağazasında Roblox’u arayın ve yükleyin. Bu kadar basit.

İlginizi Çekebilir: Roblox Bedava Robux Kazanma Yolları (2021)

Robloxun Uçsuz Bucaksız Dünyası

Roblox sevimli ve basit görünebilir, ancak daha yakından bir inceleme, çok sağlam bir oyun oluşturma platformunu ortaya çıkaracaktır. Aynı zamanda en iyi ücretsiz oyunlardan biridir ve kodlamaya harika bir giriştir ve çocukları arkadaşlarıyla sağlıklı bir şekilde bağlantılı tutmanın çok güzel bir yoludur. Neden herhangi bir platformda çocuklar tarafından oynanan en iyi oyunlardan biri olduğunu anlamak oyunu biraz incelediğinizde anlaşılıyor. Roblox Yüklemeden Oynamanın Yolu Var mı yazımızın sonuna geldik. Umarım sorularınızı cevaplamışızdır.