Ana SayfaOyunRoblox Bedava Robux Kazanma Yolları (2021)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Bedava Robux Kazanma Yolları (2021)

Roblox oyununda Robux kazanmak hiç de kolay değil. Bu yüzden bir çok oyuncu Roblox Bedava Robux Kazanmanın yollarını arıyor. Biz de bu yazımızda Robux nasıl kazanılır, Robux kazanmanın yolları nelerdir bunları anlatacağız.

Roblox oyununda avatarınızı yükseltmek, özel yetenekler satın almak veya diğer birçok özellikten yararlanmak istiyorsanız, bol bol Robuxa ihtiyacınız olacak. Ancak oyunun birşeyler üreten kısmı tam manasıyla bir ücretli aboneliğe dönüştürüldüğünden dolayı cüzdanınızı açmadan Robux almak neredeyse imkansız hale geldi. Ama endişenelmeyin, Robux kazanmanı hala bir çok yolu mevcut.

Robux bütün oyuncuları oyunda bir şeyler üretmeye davet ediyor. Ve oyunda ürettiğiniz oyun modları, kıyafetler ve bir çok ürünü diğer oyunculara Robux karşılığında satma imkanı tanıyor. Hatta bir çok üründe al-sat ticaretiyle de Roblox Bedava Robux kazanmanız mümkün. Robloxtan gerçek para kazanan bile oyuncular mevcut. İşte size bunları nasıl yapabilirsiniz Roblox Bedava Robux kazanma yazımızda anlatacağız.

Ama Roblox Bedava Robux Kazanmanın daha kolay yolları da mevcut. İllaki mod kurup bütün vaktinizi harcamanıza gerek yok. Haydi bunlardan bahsedelim.

Roblox Bedava Robux Kazanma

Roblox Bedava Robux Kazanma Yolları

Şunu söylemem gerekir ki eskiden olduğu gibi Robloxta ücretsiz üyeliklerin kendi ürünlerini üretip satış yaparak bir şeyler kazanması biraz zor gözüküyor. Premium üyelik alıp bunu yapabilirsiniz. Ama yine de ücret ödemeden Robux kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için mod oluşturup ücretli içerik satmanız gerekecek. İşte neler yapmanız gerektiği.

 • İlk önce, bir oyun oluşturmalısınız
 • Bu oyununuzu oynayacak oyuncular bulmanız gerekiyor.
 • Ardından bu oluşturduğunuz oyuna ”Game Pass” denilen ücretli ayrıcalıkları eklemeniz gerekiyor.
 • Game Pass’ler, esasen oyunculara oyununuzda avantaj sağlayan benzersiz öğelerdir – kısıtlı bir alana erişim, bir avatar öğesi veya kalıcı bir güçlendirme olabilir
 • Game Pass’lerden kazandığınız herhangi bir Robux’un hesabınıza ödeme yapılmadan önce üç gün beklemede olduğunu unutmamak önemlidir.


Ancak oyunlar ve Game Pass’ler oluşturmak tamamen ücretsiz olduğundan, Roblox’ta ücretsiz Robux kazanmanın en iyi yolu budur. Bir şey üretmek için biraz ilham almak istiyorsanız, en iyi Roblox oyunları listemize ve Game Pass oluşturma hakkında daha bilgi için yazımızın devamını okuyun.

Roblox Bedava Robux Kazanma

Nasıl Robux Satın Alabilirim?

Üstte bedava nasıl Robux kazanabilirimi anlattıktan sonra Roblox Bedava Robux Kazanmaktan vazgeçtiyseniz size bu Robuxların ücretlerini de vermemiz gerekiyor. Robux fiyatları ne kadar? 400 Robux ne kadar? 800 Robux ne kadar? sorularını soranlar aşağıdaki listeye bakabilirler.

$4.99 – 400 Robux
$9.99 – 800 Robux
$19,99 – 1700 Robux
$49,99 – 4,500 Robux
$99,99 – 10.000 Robux

Robuxlar kullanıcılarad Dolar üzerinden satıldığı için TL fiyatı kur dalgalanmalarına göre farklılık gösterebilir. Biraz da bazı şeylerin maliyetlerinden bahsedelim.

 • Oyunda bir grup veya rozet oluşturmak – 100 Robux
 • Kullanıcı adınızı değiştirmek – 1000 Robux
 • Oyundaki en pahalı katalog eşyasını satın almak – 50.000 Robux

İlginizi Çekebilir: En Güzel Bedava Roblox Saçları

Roblox Bedava Robux Kazanma

Roblox Premium Nasıl Alınır? Roblox Premiumun Faydaları Neler?

Robux kazanmanın en iyi yollarının kilidini açmak için gereken hakları almak istiyorsanız, Builder’s Club adı verilen ve üreticilerin olduğu platformda yerinizi almanız gerekecek. Bunun yolu da Premium satın almak. Üç farklı üyelik seviyesi mevcut. Ve bu üyelikler size yukarıda bahsettiğimiz fiyatlardan daha iyi fiyata Robux alma imkanı sunuyor. Bunun yanında bir çok üretici ayrıcalığı haklarına da sahip oluyorsunuz. Buyurun fiyatlar;

 • 4,99$/ay – 450/ay
 • 9.99$/ay – 1000/ay
 • 19,99$/ay – 2200/ay


Bu seviyelerin her biri mevcut tüm gerekli özelliklerin kilidini açar. ”Developer Exchange” denilen ayrıcalık ise biraz farklı ve zor. Bunun için 100.000 Robux kazanmanız gerekiyor. Bundan sonra bunları gerçek parayla değiştirebiliyorsunuz. Ve ciddi paralar kazanabilyiorsunuz. Ama bunun için de bir oyununuzun ciddi manada oynanması gerekiyor. Roblox Bedava Robux Kazanmanın dışında bu yolla hayatınızı devam ettirecek parayı kazanabilirsiniz.

Roblox Bedava Robux Kazanma

Roblox Kıyafet Nasıl Satılır?

Kendinize Roblox Premium’a sahip olduğunuzda, kazanmaya başlayabilirsiniz – dedikleri gibi para kazanmak için para harcayın! Kazanmak istiyorsanız, Roblox’ta kıyafet satmak bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Moda imparatorluğunuzu kurmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

 • Gömlekler, pantolonlar veya tişörtler için benzersiz giyim tasarımları oluşturabilir ve ardından bunları pazarda satabilirsiniz.
 • Onları sattığınızda, Robux’ta kazandıklarından %70’lik bir pay alırsınız, diğer %30’luk kısım ise Roblox oyun içi ekonomisini desteklemek ve enflasyonu düşürmek için kullanılır.
 • Tıpkı Game Pass satarken olduğu gibi, herhangi bir satışın netleşmesi için üç gün beklemeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir: Roblox Bedava Kıyafet Alma Rehberi (Resimli Anlatım)

Roblux Oyun Modu Nasıl Satılır?

Kıyafet satarak para kazanmak senin tarzın değilse, belki de Roblox’ta modlara erişim satmayı düşünebilirsiniz. Game Pass’ler oyun içi mikro dönüşümler gibiyse, erişim esasen oyun için ödeme yapılmasını istiyor. İnsanların oynamak için sıraya girdiği bir mod yaparsanız, size Robux kazanmak iyi bir seçenek olabilir. Roblox Bedava Robux Kazanmanının bir yolu da bu. Ama Nasıl? Hemen anlatalım;

 • Erişim satacaksanız, oyununuzun çalıştığından emin olun, aksi takdirde insanlar bunun için ödeme yapmayacaklardır.
 • En kötü durumda, oyununuz hatalıysa, siz sorunları çözene kadar zorla karantinaya alınabilir.
 • Erişim için 25 ila 1.000 Robux arasında herhangi bir meblağdan ödeme alabilirsiniz.
 • Ayrıca herhangi bir satıştan sonra Robuxunu almak için üç gün beklemek zorundasın