Ana SayfaOyunRobloxRoblox Squid Game Oyunu Oynama Linki
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Squid Game Oyunu Oynama Linki

Son zamanların en popüler oyun modu olan Roblox Squid Game Oyunu Oynamak isteyenler yazımızda oyunun en çok oynana linklerini sizlerle paylaşacağız. Birbirinden heyecanlı Roblox Squid Game Oyunu Oynamalarında şimdiden bol bol eğlenmeler.

Roblox Nedir

Genel olarak lego benzeri karakterleri ele alan Roblox günümüzde Amerika’da her iki çocuktan bir tarafından oynanır hale geldi. Türkiye’de de popülerliği günden güne hızla artıyor. Hem zevkli hem de zihinsel gelişim olarak da faydası kanıtlanmış olan bu oyunu herkese özellikle çocuklara tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir: Roblox En iyi Oyunlar Listesi (2021)

Roblox sevimli ve basit bir oyun gibi durabilir, ancak daha yakından bir inceleme yapınca, çok sağlam bir oyun kurma platformunu olduğu ortaya çıkaracaktır. Aynı zamanda en iyi ücretsiz oyunlardan da biri olan Roblox kodlamaya harika bir giriştir. Roblox çocukları arkadaşlarıyla sağlıklı bir şekilde bağlantılı tutmanın çok güzel bir yoludur.

Roblox Squid Game Oyunu Oynama Linki

  1. Roblox Squid Game Oyunu Oynama Linki TÜRKÇE
  2. Roblox Squid Game Oyunu Oyna Red Light
  3. Roblox Squid Game Oyunu Oyna Yabancı

Squid Game Nedir

Boşanmış ve borçlu bir şoför olan Seong Gi-hun, büyük bir nakit ödül şansı için bir dizi çocuk oyunu oynamaya davet edilir. Teklifi kabul ederek bilinmeyen bir yere götürülür ve kendisini benzer büyük borçlara sahip 455 diğer oyuncu arasında bulur.

Oyuncular, Front Man tarafından denetlenen oyunlarla birlikte pembe takım elbiseli maskeli korumalar tarafından her zaman gözetim altında tutulur. Oyuncular kısa süre sonra bu oyunlarda kaybetmenin ölümleriyle sonuçlandığını keşfeder ve her ölüm büyük ödüle 100 milyon yen ekler.

Roblox Squid Game Oyunu Oyna

Gi-hun, çocukluk arkadaşı Cho Sang-woo da dahil olmak üzere diğer oyuncularla, oyunların fiziksel ve psikolojik dönüşlerinden kurtulmaya çalışmak için ittifak kurar.

Daha Fazlası İçin: Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?