Ana SayfaOyunRobloxRoblox Şifremi Unuttum
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Şifremi Unuttum

Popülerliğin git gide artan eğlenceli oyun Roblox sifremi unuttum diyenlerdenseniz, size bu durumda neler yapabileceğinizi anlatan bir yazı yazdık. Bu çok eğlenceli ve bol bol modları olan oyunda hesabınızı hemen geri kazanmak istiyorsanız yazımızı okumaya başlayın. Aynı zamanda kullanıcı adını unutanlar için de çözümler sunacağız. Eğer dediğimiz adımları teker teker uygularsanız hesabınızı geri kazanabilrisiniz.

Roblox Şifremi Unuttum, Şifre Nasıl Kurtarılır

Roblox’a kayıt olurken ilk etapta sizden e-mail ve cep telefonu numarası istenmemektedir. Ama oyuna kayıt olduktan sonra profil sayfanızdan eklemeniz istenir. Veya oyunu bir süre oynarsanız karşınıza eklemeniz gerektiği ile ilgili yazılar çıkacaktır. Eğer bu safhada e-mail veya telefon numarası eklemediyseniz maalesef şifrenizi geri almanız çok zor olacaktır. Eğer eklediyseniz aşağıdaki resimde gördüğümüz roblox şifremi unuttum sayfasını açmanız gerekiyor. Açtıktan sonra işleme başlayabilirsiniz.

Roblox Şifremi Unuttum

Bu gördüğünüz pencereye email veya telefon bilgilerinizi girdikten sonra ”submit” butonuna tıklamanız gerekiyor. Bundan sonra mail adresinize bir link gelecektir. Ama dikkatli olun bu link bazen spam veya gereksiz kısmına da gelebilir. Mail siz butona tıklar tıklamaz gönderilir. Eğer gelmediyse mail adresinizi yanlış girmiş olabilirsiniz. Roblox şifremi unuttum sürecinin sonlarına geldiniz.

Roblox Şifremi Unuttum

Bu adımdan sonra yukarıda gördüğünüz mail gelecektir. Mailde de yazdığı gibi şifreyi sıfırlamanız için mail geldikten sonra 1 saatiniz var. Bu işlemi 1 saat içinde yapmadığınız takdirde mail geçersiz olacaktır. Bu mailde ”Reset Password” butonuna tıkladıktan sonra sizi tekrarda Roblox sitesinin şifre sıfırlama sayfasına gönderecektir. Bu sayfayı aşağıdaki görselde görebilirsiniz. O çıkan görsele de yeni şifrenizi 2 kere yazın ve ”Submit” tuşuna tıklayın. Roblox şifremi unuttum sorununu çözdünüz. Hepsi bu kadar!

Roblox Şifremi Unuttum

Eğer şifrenizi değil de Roblox kullanıcı adını unuttuysanız endişelenmeyin. onun da çözümü kolay. İlk başta açtığınız bu sayfadan yukarıdaki 2 sekme olan password ve username kısmından username’yi seçmeniz gerekiyor. Bundan sonra yapmanız gerekenler ise şifre değiştirme kısmıyla aynı olacaktır. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler!

Roblox Şifremi Unuttum

Daha Fazla Oku: Roblox Ankaranın Bağları İd Nedir 2021

ROBLOX NEDİR?

Dünyanın en popüler oyunları arasına kendi adını yazdıran Roblox, çevrimiçi oyun platformu ve oyun yaratma oyunudur. Kullanıcılar takımlar halinde veya tekil oyunlar yaratarak kendileri oynayabilirler. Roblox çocukların gelişim sürecinde hayal dünyalarını değiştirir ve oldukça faydalıdır. Roblox genel olarak lego karakterlerini ele alır. Hem eğlenceli hem öğretici olan bu oyunu herkese tavsiye ediyoruz. Roblox Ankaranın bağları id nedir sorusunu da cevapladığımıza göre size iyi eğlenceler. Ancak unutmayın her şeyin fazlası zarardır.