Ana SayfaOyunRobloxRoblox Ankaranın Bağları id Nedir 2021
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Ankaranın Bağları id Nedir 2021

Roblox Ankaranın Bağları id nedir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Roblox ankarnın bağlarının müzik kodunu sizler için paylaşacağız. Ayrıca roblox müzik kodları ile ilgili diğer yazımıza da göz atabilrisiniz.

Roblox Ankaranın Bağları İd nedir

Roblox Ankarnın Bağları id nedir sorusunun cevabı heme aşağıda.

Ankaralı Coşkun – Ankaranın Bağları ( KOD:874899465 )

Roblox Ankaranın Bağları İd Nedir 2021

Roblox Ankaranın bağları id nedir yazısında müzik kodunu paylaştıktan sonra, bu roblox müzik kodunun nasıl kullanacağınızı söylemezsek eksik olurdu. Aşağıdaki adımları takip ederek şarkı kodlarını oyun içerisinden kullanabilirsiniz şimdiden iyi eğlenceler 🙂 :

  • Oyuna girdikten sonra radyoyu açın. ( klavyenizin ‘e’ tuşuna basarak )
  • Yukardaki resimdeki alan karşınıza çıkacak. Sizler için yukarıda paylaştığımız kodu ekleyin.
  • Play dedikten sonra müzik çalmaya başlayacak. Ayarlardan sesin açık olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Roblox oynarken müzik dinlemek işte bu kadar kolay. Siz de hem oyunu oynayıp hem sevdiğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Bol eğlenceli oyunlar dileriz. Sizlerin de beğendiğiniz müzik kodları varsa eğer bizlerle paylaşın ve yazılarımıza ekleyelim.

ROBLOX NEDİR?

Dünyanın en popüler oyunları arasına kendi adını yazdıran Roblox, çevrimiçi oyun platformu ve oyun yaratma oyunudur. Kullanıcılar takımlar halinde veya tekil oyunlar yaratarak kendileri oynayabilirler. Roblox çocukların gelişim sürecinde hayal dünyalarını değiştirir ve oldukça faydalıdır. Roblox genel olarak lego karakterlerini ele alır. Hem eğlenceli hem öğretici olan bu oyunu herkese tavsiye ediyoruz. Roblox Ankaranın bağları id nedir sorusunu da cevapladığımıza göre size iyi eğlenceler. Ancak unutmayın her şeyin fazlası zarardır.