Roblox Şeffaf Pantolon Şablonu

Roblox son zamanlarda popülerliğini bi hayli arttırmış bir oyun. Roblox şeffaf pantolon şablonu ise bu popüler oyunda size eşsiz bir kostüm sağlayacak. Hızla oyuncular arasında ünlenen bu şablon, sizi oyunda çok özel ve farklı gösterecek. Yazımızda roblox şeffaf pantolon şablonunun ayrıntılarını anlatacağız. Roblox Transparent pants template yazısı.

Roblox Şeffaf Pantolon Şablonu

Aşağıda şeffaf pantolon şablonunu bulabilirsiniz.

Roblox Şeffaf Pantolon Şablonu

Roblox Şablon Nasıl Yüklenir

Tasarımınızı tamamlayıp test ettikten sonra, giysiyi Roblox’a yükleyebilirsiniz.

  • Create sayfasına gidin.
  • Tasarımınıza bağlı olarak sol sütunda bulunan Gömlekler, Pantolonlar veya Tişörtler’e tıklayın.
  • Pencerenin ana alanında, şablon dosyanızı seçmek için Dosya Seç’e tıklayın. Resminizin tam olarak 585 piksel genişliğinde ve 559 piksel yüksekliğinde olması gerektiğini, aksi takdirde yükleme işleminin başarısız olacağını unutmayın.
  • Ürününüz için özgün ve ilham veren bir isim belirleyin
  • Yükle düğmesini tıklayın. Roblox tarafından onaylandıktan sonra, öğe sizin ürünlerinizden biri olarak görünecek ve avatarınıza uygulanabilir veya diğer Roblox oyuncularına satışa sunulabilir hale gelecek.

Daha Fazla Oku: Roblox Ankaranın Bağları İd Nedir 2021

ROBLOX NEDİR?

Dünyanın en popüler oyunları arasına kendi adını yazdıran Roblox, çevrimiçi oyun platformu ve oyun yaratma oyunudur. Kullanıcılar takımlar halinde veya tekil oyunlar yaratarak kendileri oynayabilirler. Roblox çocukların gelişim sürecinde hayal dünyalarını değiştirir ve oldukça faydalıdır. Roblox genel olarak lego karakterlerini ele alır. Hem eğlenceli hem öğretici olan bu oyunu herkese tavsiye ediyoruz. Roblox Ankaranın bağları id nedir sorusunu da cevapladığımıza göre size iyi eğlenceler. Ancak unutmayın her şeyin fazlası zarardır.