Paylaş

Roblox Kız Oyunları

Roblox’un oyuncu kitlesini her ne kadar çoğunlukla erkekler oluştursa da kızlar da büyük ölçüde oynuyor. Roblox Kız Oyunları fazla bilinen ve oynanan en popüler oyunlardan oluşan bir liste değildir. Seçmece ve en sevilen, kızlara hitap eden oyunların derlendiği bir listedir. Roblox kız oyunları size yok artık dedirtecek cinsten oyunları barındırıyor. Roblox Kız oyunlarını inceldiğiniz zaman şaşıracaksınız. Bu efsane Roblox Kız oyunlarından birini oynamaya başlamak için ne bekliyorsunuz?

Roblox Kız Oyunları

  1. Roblox High School
  2. Royale High
  3. Stylz Makeover
  4. Rose Garden Obby
  5. Fashion Famous
  6. Horse World
  7. Meep City

Daha Fazla Oku: Roblox En iyi Oyunlar Listesi (2021)

1- Roblox High School

Roblox Kız Oyunları

Roblox Kız Oyunları listemizin ilk oyunu Roblox High School. Adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcıların gerçek hayata kaydolmadan önce lisede olmanın heyecanını yaşamalarını sağlayan bir lise simülatörüdür. Platformda oyuncular ayrıca birbirleriyle etkileşime girebilir. Oyunda ne kadar uzun süre kalırsanız oyun içi para kazanacaksınız. Ödülleri veya parayı daha sonra köpekler, motosikletler, mopedler ve çok daha fazlasını satın almak için kullanabilirsiniz. Genel olarak, Roblox Lisesi arkadaşlarla oynamak için en iyi Roblox oyunlarından biridir ve aynı zamanda çevrimiçi etkileşim için harika bir platform olarak hizmet eder.

2- Royale High

Roblox Kız Oyunları

Royale High, kızların ve erkeklerin büyülü bir liseye giden prens ve prenses rollerini üstlenebilecekleri bir fantezi rol yapma oyunudur. Oyuncular yeni arkadaşlar edinebilir, kraliyet öğrencisi gibi giyinebilir, eğlenceli derslere katılabilir, okul sonrası baloya katılabilir ve hatta kendi yurt odalarını tasarlayabilir. Bu oyun lisedeki veya liseye başlamaya hazırlanan kızlar arasında oldukça popülerdir.

3- Stylz Makeover

Roblox Kız Oyunları

Roblox Kız Oyunları deyince makyajsız bir liste düşünülemezdi. Stylz Makeover’daki oyuncular ya salonda çalışabilir ve müşterilerin saçlarını kesebilir, yıkayabilir ve kurutabilir ya da müşteri olarak oynayabilir ve saçlarını profesyonelce yaptırabilir. Bu oyun, bir kuaför olarak kariyer yapmak isteyen çocuklar için idealdir. Bu oyun tatmin edici bir deneyim sağlayabilir çünkü size daha fazla öneride bulunabilecek diğer oyuncuların saçları üzerinde çalışacaksınız.

4- Rose Garden Obby

Roblox Kız Oyunları

The Rose Garden Obby Game features a very cute and appealing design. You have 6 minutes to jump into the Rose in this game! Per round, there are additionally six automatically generated stages. Are you up to the challenge?!

Completing challenges will allow you to gain access to special bracelets. Yellow, Green, Pink, Gray, and Red Bracelets are available.

5- Fashion Famous

Roblox Kız Oyunları

Roblox Kız Oyunları listesinde en az bilinen oyunlardan biri Fashion Famous. Size takip etmeniz için bir tema verilen ve çeşitli saç kesimleri, gömlekler, elbiseler, pantolonlar, ayakkabılar, şapkalar ve hatta ten rengi değişiklikleri kullanarak en iyi kıyafeti yaratmak için rekabet etmeniz gereken popüler bir oyundur.

6- Horse World

Roblox Kız Oyunları

Oyuncuların insan veya at rollerini üstlendiği bir oyun. Oyuncular bir ata sahip olabilir, ona binebilir, eğitebilir ve karmaşık çevrede bir insanmış gibi binebilir. Oyuncular serbestçe dolaşabilir, ses çıkarabilir ve bölgeyi tek başlarına veya bir insan arkadaşıyla at gibi keşfedebilir. Roblox Kız Oyunları listesinin enteresan oyunlarından biri.

7- Meep City

Roblox Kız Oyunları

Roblox En iyi Oyunlarda başı çeken oyunlardan biri MeepCity, bir Meep yaratığını evlat edinebileceğiniz ve evinizi yerleştirmek için bir harita seçmek de dahil olmak üzere kendi evinizi özelleştirebileceğiniz açık bir dünyada geçiyor.

MeepCity ve Adopt Me arasındaki fark! MeepCity’nin kendi başınıza ev inşa etmeye yönelik olması. MeepCity’de yeni eviniz için mobilya ve diğer eşyaları satın almak için daha fazla para kazanabileceğiniz mini oyunlar bile var. 200 oyuncuyu destekleyen sunucularıyla MeepCity, sosyal etkileşim arayan Roblox oyuncularını kesinlikle memnun edecektir. MeepCity Kodları için Roblox MeepCity Promo Kodları (2021) bu yazıyı ziyaret edebilirsiniz.

Roblox Kız Oyunları listemiz Meep City efsanesi ile son buluyor.