Ana SayfaOyunRoblox En iyi Oyunlar Listesi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Roblox’u bu kadar popüler yapan şey, platformda bulunan çok çeşitli oyunlardır. Roblox En iyi Oyunlar Listesini bu kadar kalablık yapan şey ise o müthiş oyunların içinden en iyilerini seçmesinin bir hayli zor olmasıdır. Ameriakda her iki çocuktan biri tarafından oynanan Roblox, hayal dünyasını geliştirmesi yönünden de çok fayadalı. Oyuncuların seçebileceği birçok seçenek var. Roblox En iyi Oyunlar listemizi sizler için hazırladık.

Ama aynı zamanda o kadar da harika olmayan birçok oyun var ve Roblox bu kadar büyük olduğundan, hangilerinin oynamak için en iyi olduğunu bulmak zor. En iyi Roblox oyunları listemiz burada devreye giriyor! Hangisini oynamak istediğinize karar verebilmeniz için en popüler ve başarılı Roblox oyunlarından bazılarını bir araya getirdik.

İster kendi oyun içi evinizi inşa edebileceğiniz bir şehir, ister polisler ve soyguncular arasındaki bir savaş, ister katil bir silah kullanan domuz tarafından avlanıyor olun, ister de kendinizi müthiş bir anime filmi arasında bulun, veya bir FPS oyununda evet, burası hayal gücünü teşvik eden bir platform, o yüzden Roblox En iyi Oyunlar Listemize göz atalım.

Roblox En iyi Oyunlar Listesi – 2021

Roblox En iyi Oyunları aşağıya sıralıyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Adopt Me!

Roblox En iyi Oyunlar listemizin ilk oyunu çok ünlü bir oyun. Herkes sevimli bir hayvanı sever ve ‘Adopt Me!’ bu sevgi üzerine kuruludur. Evlat Edinme Adası’nda bir ev inşa edebilir, evcil hayvan toplayabilir ve ardından bir dizi temaya göre onları istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Bu basit bir formül, ancak on binlerce YouTube videosunda işe yarayan şey kesinlikle burada da işe yarıyor. Oyunda hangi sevimli yoldaşların mevcut olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Adopt Me evcil hayvan listemize bir göz atın. Ayrıntılı bilgi için Roblox Adopt Me Pet Listesi ve Değerleri (2021). Evet hala oynamadınız mı? Oynamak için tıklayın.

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Jailbreak

Klasik bir polis-hırsızlık senaryosu olmadan hangi oyun tamamlanmış olur? Jailbreak’te sert bir suçlu veya dürüst bir kanun uygulayıcı memur olarak oynamayı seçebilirsiniz. Suçlular olarak soygunları ve baskınları planlayacaksınız ve polis olarak onları durdurmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Arkadaşlarla takım kurmak ve dolambaçlı planlar yapmak ya da çitin karşı taraflarından karşı karşıya gelmek çok eğlenceli. Roblox En iyi Oyunlar Listesisindeki bu gizemli oyun modunun linki hemen aşağıda!

Jailbreak

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Murder Mystery 2

Bu oyun biraz Dead by Daylight Mobile’a benziyor, eğer Dead by Daylight’ta bir dedektif unsuru varsa. Murder Mystery 2’de, sizi avlayan katilin maskesini düşürmeye çalışırken, siz ve birkaç arkadaşınız her turda hayatta kalmalısınız. Masumlar, hepinizi balık yemi haline getirmeden önce, katilin kim olduğunu keşfetmek ve onlara kendi ilaçlarının tadına bakmak için silahlı tek karakter olan Şerif ile birlikte çalışmalıdır. Roblox En iyi Oyunlar Listesisindeki bu efsane modu bu linkten Murder Mystery oynamaya başlayın.

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

World // Zero

Roblox En iyi Oyunlar Listemizdeki en garip modlardan biri. World // Zero, Roblox’ta karşılaşacağınız en etkileyici oyunlardan biridir. MMORPG’lerden sonra modellenmiş, bir karakter yaratıyorsunuz, bir sınıf seçiyorsunuz ve ardından XP için çiftlik yapabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz ve zorlukları tamamlayabileceğiniz bir merkez dünyasına adım atıyorsunuz. O tatlı, tatlı ganimeti kazanırken diğer oyuncularla ortak olun ve farklı dünyaları ve zindanları keşfedin. Bu oyunun üretim değeri, özel bir grup oyuncunun Roblox’un oyun oluşturma platformuyla neler yaratabileceğinin mükemmel bir gösterimidir. Bu mükemmel oyunun linki burada!

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Arsenal

Roblox En iyi Oyunlar Listesimize en iyi FPS oyununu eklemesek olmazdı. Oyunculara bir nişancı yaratmaları için bir yer verin ve yapacaklarına inansanız iyi olur. Arsenal, Roblox’taki en popüler FPS’dir ve sizi devasa ölüm maçlarında çeşitli diğer rakiplere karşı karşı karşıya getirir. Garip ve genellikle çılgın silahlar kullanarak Altın Bıçağı almak için mümkün olduğunca çok öldürme yapmanız gerekecek. Ona sahip olduğunuzda, tek yapmanız gereken onunla başka bir oyuncu öldürmek ve zafer sizin olacak! Kolay değil mi? Arsenal modunda heyecana başlamak isteyenler buraya tıklayabilir.

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

MeepCity

Roblox En iyi Oyunlarda başı çeken oyunlardan biri MeepCity, bir Meep yaratığını evlat edinebileceğiniz ve evinizi yerleştirmek için bir harita seçmek de dahil olmak üzere kendi evinizi özelleştirebileceğiniz açık bir dünyada geçiyor. MeepCity ve Adopt Me arasındaki fark! MeepCity’nin kendi başınıza ev inşa etmeye yönelik olması. MeepCity’de yeni eviniz için mobilya ve diğer eşyaları satın almak için daha fazla para kazanabileceğiniz mini oyunlar bile var. 200 oyuncuyu destekleyen sunucularıyla MeepCity, sosyal etkileşim arayan Roblox oyuncularını kesinlikle memnun edecektir. MeepCity Kodları için Roblox MeepCity Promo Kodları (2021) Ayrıca oyun linkini aşağıya yazıyoruz

MeepCity

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Blox Fruits

Roblox En iyi Oyunlar Listesimize bu enteresan oyunla devam ediyoruz. Blox Fruits ile güçlü düşmanlarla ve zorlu patron savaşlarıyla savaşırken bir korsan olun ve uçsuz bucaksız açık okyanuslara çıkın. Bu zorlu platformları geçerken arkadaşlarınızla birlikte muhteşem vakit geçirebilirsiniz. Roblox En iyi Oyunlar Listesimize almamızdaki en büyük neden bu oyun içinde çok fazla seçenek bulunması. Güzel bir altyapısı olan bu oyunda sıkılmanız bir hayli zor. E hadi hala oynamadıysanız bu linke tıklayarak oynayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Roblox Bedava Kıyafet Alma Rehberi (Resimli Anlatım)

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Piggy

Piggy ismi kulağa dost canlısı bir domuzla çayırda oynadığınız bir oyun gibi gelebilir ama gerçek bundan daha farklı olamazdı. Bu korku oyununda, kapana kısıldığın bina boyunca seni avlayacak beyzbol sopalı domuz ‘Piggy’den kaçmalısın. Tek umudun, canavar seni avlayıp yenmeden önce Piggy’nin gerçek kökenini keşfetmek. seni anlamsız – tüm aile için eğlence! Bu size bir tür oyun gibi geliyorsa, Roblox Piggy oynamak isteyenler için linkimiz burada.

Daha Fazla Oku: Roblox Bedava Robux Kazanma Yolları (2021)

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Build a Boat For Treasure

Build a Boat for Treasure’ın açıklayıcı olduğunu söylemek istemiyorum… ama tam orada yazıyor. Build a Boat for Treasure’da siz ve bir grup arkadaşınız hazine için bir tekne inşa ettiniz. Ama cidden, zanaatınızı birlikte yapıyorsunuz ve sonra hepinizin can attığı tatlı ganimeti elde etmek için çeşitli denemeler ve ortamlardan sağ çıkmalısınız. Sea of ​​Thieves’i hayal edin, ancak daha fazla DIY ile. Bu efsane maceralı oyun modunu oynamak isteyern Roblox tutkunları için linkini de aşağıya bırakıyoruz.

Build a Boat For Treasure

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Anime Fighting Simulator

Hiç en sevdiğiniz anime savaşlarını yaşamak istediniz mi? Anime Dövüş Simülatörü, muhtemelen Saitama’nın özel egzersiz rejimini yapmadan sizi alabileceğiniz en yakın noktaya getirecektir. Güçlü patronlarla yüzleşirken, onları yenmek için kılıçların ve özel güçlerin kilidini açarken zihninizi ve bedeninizi eğitin. Ayrıca en son yen ve chikara kırıntısı parçalarını ücretsiz olarak alabilirsiniz. Promo kodları için Roblox Anime Dövüşçüleri Simulator Kodu 2021. Ayrıca oyunu oynamak isteyenerl için linkini de buraya bırakıyoruz.

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Shindo Life

Bu popüler Naruto tarzı oyun, orijinalin manevi halefi olan Shinobi Life 2 olarak adlandırıldı. Ancak oyun adını Shindo Life olarak değiştirmek zorunda kalsa da, yine de oldukça popüler. Size özel yetenekler kazandıran yeni kan hatları talep etmek için dönüşleri kullanarak düşmanlarla yüzleşmek için kendi anime temalı dövüşçünüzü yaratırsınız. Bu heyecanlı oyunun bir parçası olmak isteyen Roblox hayranları bu linke tıklayabilir.

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Natural Disaster Survival

Natural Disaster Survival tam da bu – bir doğal afetten sağ çıkıyorsunuz. Bu doğal afetlerin olmasının bir nedeni yok ve açıkçası, gerçekten bir nedene ihtiyacınız yok – hepsi doğal bebeğim! Herhangi bir iyi felaket senaryosu gibi, oyuncular görünüşte normal bir ortama girerler ve doğanın öfkesi meteor yağmurları, yanardağ patlamaları ve asit yağmuru şeklinde çarptığında hızla tepki vermelidir. Bu, hızlı bir şekilde alın ve oynayın oyunları için başka bir harika seçimdir. Yaklaşan kaosa uyum sağlamak eğlencenin bir parçası! Bu modu oynamak isteyenler bu linke tıklayabilirler.

Daha Fazlası İçin: Roblox ID Nasıl Bakılır Rehberi (Resimli Anlatım)

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

Anime Mania

Roblox En iyi Oyunlar Listesimizdeki bu oyun Anime meraklılarına gelsin. Anime Mania, Dragon Ball Z, Naruto, One Piece ve çok daha fazlasından karakterler olarak oynamanıza izin verir. Oyun sık sık güncellenir, yani her zaman yapacak bir şeyler vardır. Altın değerli taşlarınız düşükse ve arrtırmak istiyorsanız bol bol kod kullanmanız gerekecek. Roblox En iyi Oyunlar listemizdeki en hareketli modlardan biri olan Anime Mania için oyun linkini aşağıya veriyoruz.

Anime Mania

Roblox En iyi Oyunlar
Roblox En iyi Oyunlar Listesi

All Star Tower Defense

All Star Tower Defense, anime temalı birçok Roblox oyunundan yalnızca biri değil, aynı zamanda en iyilerinden biridir. Düşman dalgalarını savuşturmak ve yol boyunca bazı yeni beceriler öğrenmek için en sevdiğiniz anime dizisinden karakterleri kullanın. Bu muhteşem oyun modunu hala oynamadıysanız verdiğimiz bu linke tıklayarak ilk adımı atabilirsiniz. Roblox En iyi Oyunlar Listesi yazımızı bu muhteşem oyunla bitiriyoruz. Umarım kendinize göre bir oyun seçebilmişsinizdir. Şimdiden hepinize İyi eğlenceleer!