Ana SayfaOyunRobloxRoblox En İyi Silah Oyunları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox En İyi Silah Oyunları

Kim demiş en iyi FPS oyunu CS:GO veya COD diye. Roblox silah oyunları çok daha eğlenceli. Roblox En İyi Silah Oyunlarından seçeceğiniz her hangi bir oyun sizi diğer FPS oyunlarından uzaklaştıracaktır. Efsane oynanış ve eğlenceli içerikleriyle Roblox En İyi Silah Oyunları sizin bir numaralı Roblox oyununuz olacak. Bu oyunları oynarken biraz da yeteneğe ihtiyacınız olabilir. O yüzden iyi bir FPS oyuncusuyasnız bu oyunlara katılmanızı tavsiye ederiz.

Roblox Daha Fazlası İçin:

Roblox En İyi Silah Oyunları

Roblox En İyi Silah Oyunları listesine başyapıtlarla başlayıp yeni çılgın oyunlarla devam edeceğiz. Toplam 6 oyunu listelediğimiz bu yazımızda size göre bi oyun bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Roblox En İyi Silah Oyunlarından bir oyunu oynamaya başlamak içni haydi hemen yazımıza geçelim.

Roblox En İyi Silah Oyunları

Call of Roblox

Bu, inanabileceğiniz Call of Duty deneyimi değil, ancak franchise’ın Campaign modunu andırıyor. Burada, yanınızda birçok oyuncu varken düşman dalgalarının peşinden gitmek için teçhizatlar oluşturabilir ve fırtınalı sahiller yapabilirsiniz. Roblox En İyi Silah Oyunları listesinde arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz en iyi oyun diyebiliriz. Çevre, stratejik olarak ateş edilebilecek çok sayıda siper, ev ve tepe ile bir Roblox oyunu için bile iyi tasarlanmış.

Roblox En İyi Silah Oyunları

Counter Blox

Bu tam olarak göründüğü gibi sanki CS:GO. Yalnızca birkaç mod var, ancak her harita kesinlikle birebir gibi gözüküyor. Yukarıdakinin Mirage olduğunu tahmin etmesi çok kolay. CS GO daki aynı kasvetli renk paletine sahip. Oynanış da oldukça gerçekçi, ancak bazı kutuların arkasının gerçekten hasara neden olup olmadığını sorgularken kendinizi bulabilirsiniz.

Roblox En İyi Silah Oyunları

Bad Business

Bad Business, Roblox oynadığınızı unutturmak için çok çalışan ender birkaç kişiden biridir. Oyunun kendi derinlemesine ilerleme sistemi var, tanıdık bir yükleme yapı yapısı var ve oyunculara zorlukları tamamlamaları için bir sürü görünüm kazandırıyor. Takım tabanlıdır, ancak öldürmeler seviye atlamak için daha faydalı olduğu için birçok kişinin yakalama hedeflerini görmezden gelmesini bekler.

Roblox En İyi Silah Oyunları

Arsenal

Roblox En İyi Silah Oyunlarının tartışmasız bir numarası yukarıda. Çok daha komik olan, lüks bir sahil kenarına, konaklara ve hatta uzay gemilerine maçlar koyarak popüler askeri atıcıları kopyalamadan özgün bir oyun olabilmiş. Şu anda içeriği az olsa da kılıç, tabanca ve alev makinesi gibi alışılmadık silahlara sahip takımları alt ederken bağımlılık yapıyor.

Roblox En İyi Silah Oyunları

Zombie Uprising

Her şey Roblox’taki PvP nişancıları ile ilgili değil. Zombie Uprising, zombi dalgalarına karşı bir lobi oluşturan zorlu bir arcade tabanlı oyundur. Oyuncular daha yüksek turlara çıkabilirlerse, yüksek adrenalinli patron savaşları içeren baskınlarda yer alacaklar. Bazı yerler oldukça yumuşaktır ve düz araziden başka bir şey getirmez. Yine de, zorlu turları aşmanın heyecanı, aklınızı bundan uzaklaştırabilir.

Roblox En İyi Silah Oyunları

Energy Assault

Tempolu bir şey arayan oyuncular için Energy Assault sizi ele geçirdi. Performansınıza göre rütbe atlayabilirsiniz ve oyun, elinize geçmeniz için kozmetikler, görünümler ve silahlarla doludur.

Roblox En İyi Silah Oyunları gönderimiz burada sonlandı. Haydi vakit kaybetmeden bir tanesini oynamaya başlayın.