Ana SayfaOyunPUBGPUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar

Bu makalemizde oyuncu kardeşlerimize PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar hakkında ayrıntılı bir bilgi verilmektedir. 120 FPS özelliğinin duyurulmasının ardından mobil cihazlarda en popüler oyunlardan biri olan PUBG Mobile daha da popüler hale geldi. FPS oyuncuları için daha keyifli bir oyun deneyimi. PUBG, akıcı oyun oynamayı takdir eden oyuncular tarafından hala indiriliyor.

Saniyede 120 kare görünümü sunan telefonlar yani PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar gün geçtikçe artıyor; ancak bu, telefon için tek parametre değildir. Telefon markaları çeşitli mekanlara ve ihtiyaçlara göre kendi aralarında seçilmektedir. 1PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar listesinde en iyi telefonları seçerek size son kararımızı sunuyoruz.

Hangi Markalar 120 FPS Performans Veriyor?

Şu anda altı farklı markanın bu pazara hakim olduğu düşünülebilir. Zamanı yaşayanlar ve bu alana yeni bölümleri olanlar elbette öne çıkacaktır. Şu an için mevcut listeyi görüntüleyemiyoruz.

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar

Samsung

Xiaomi

Oppo

OnePlus

Daha Fazla Oku : PUBG 60 FPS Veren Telefonlar PUBG Mobile

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar

PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar Şuanda 6 farklı markanın bu kategoriye hükmettiği söylenebilir. Elbette zaman geçtikçe aradan sıyrılıp yukarı çıkanlar ve bu sektöre yeni katılanlar olacaktır. Biz şimdilik güncel listeye göre önerilimize başlayalım.

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile, oyun içinde eğlenceli bir gerçek zamanlı Battle Royale modu ile işletmeye kısa bir giriş sağlayan bir oyundur. Mavi deliğin araçları, cep telefonlarında çok sayıda kullanıcıya sunulmadan önce masaüstü bilgisayarlardaki en popüler oyunlardan birinde oluşturuldu ve kullanıldı.

Mobil versiyonun son güncellemesi ile beraber oyuncular PUBG Mobile 120 FPS Destekleyen Telefonlar arasında araştırma yapmaya başlamıştır. Biz de bu yazımızda size tavsiyelerde bulunduk. Listeye eklemek istediğiniz telefonlar varsa yorumlarda bize yazabilirsiniz