Paylaş

PUBG Kask Gizleme Nasıl Yapılır? Pubg Mobile

PUBG Mobile‘da kask gizleyen oyuncuları görüp nasıl yaptıklarını merak ediyorsanız PUBG Kask Gizleme Rehberimiz size yardımcı olacak. PUBG mobil oyununda kaskınızı gizleyebilirsiniz. Tabii ki PUBG mobile’da kask saklamanın amacı daha havalı görünmesini sağlayıp psikolojik üstünlük elde etmek. Oyunda bunu yapan bir çok oyuncu var ve çoğu oyunda profesyonelleşmiş durumda.

Bunu yapan bir oyuncu görürseniz, kesinlikle denemek isteyeceksiniz. Ancak bazı oyuncular için PUBG mobile’da kaskı gizlemek istediklerinde kafaları karışabilir. Belki de yeni başlayanlar oldukları ve bu doğal bir şey olduğu için.

Aslında PUBG mobile’da kask nasıl gizlenir çok kolay. Aşağıda size pubg mobile kaskı nasıl gizleyeceğinizi gösteriyorum.

Daha Fazla Oku: PUBG Klan İsimleri (Güncel, Şekilli, Açıklamalı)

PUBG Kask Gizleme Nasıl Yapılır? PUBG Mobile

  1. Öncelikle cihazınızda PUBG Mobile oyununu açın.
  2. Ardından Envanter’e girebilirsiniz.
  3. Ardından solda bulunan Ayarlar düğmesine basın.
  4. Burada PUBG kaskını seçip etkinleştirmeyi devre dışı bırakarak PUBG mobilde kaskı gizleyebilirsiniz. Kask dışında çanta, silah ve araç gibi diğer eşyaları da gizleyebilirsiniz.
  5. Bir kask seçtiyseniz ve onu devre dışı bırakacak şekilde değiştirdiyseniz, PUBG mobile’da kaskı başarıyla gizlediniz.

Etkinleştirmeyi devre dışı bıraktığınızda, kask, çanta, silah ve hatta araçlar gibi gizlediğiniz öğeleri kullanarak karakterinizi kendiniz de göremezsiniz. PUBG Kask Gizlemeyi geri getirmek de önemlidir.

Ancak PUBG mobile’da sakladığınız eşyaları veya kaskı görüntülemek istiyorsanız, devre dışı bırak seçeneğini değiştirerek tekrar başlangıç ​​gibi olacaktır. PUBG mobile’da kask bu şekilde gizlenir. Yöntem çok zor değil çünkü PUBG mobile’da kask gizlemek için Envanter menüsünden yapabilirsiniz.

PUBG Kask Gizleme Nasıl Yapılır hakkında sorularınız varsa, bunları bu yazının altındaki yorumlar sütununa yazabilirsiniz, teşekkür ederim. Aşağıda ise PUBG Kask gizleme nasıl kapatılır gösteriyoruz.

PUBG Kask Gizleme Nasıl Kapatılır? PUBG Mobile

  • Pubg Mobile’ı En Son Sürüme Güncelleyin.
  • Pubg Mobile Açın Ve Envanter Kategorisine tıklayın.
  • Sol Tarafta Göreceksiniz Ok Üzerine Tıklayın Bazı Özellikler Açılacaktır.
  • Ardından Ayarlara Tıklayın, Ana Menü Bölümünde Ayarları Göster Alacaksınız.
  • Şimdi Maçlarda Kaskları Gizle Özelliğini Arayın ve Devre Dışı Bırakın.

PUBG NEDİR?

PUBG, oyun dünyasına gerçek zamanlı Battle Royal modu ile oyuncularla mücadele ettiğiniz muhteşem bir oyundur. PUBG Kask Gizleme de bu oyunda oyuncuları havalı gösteren bir özellik. Bluehole tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen oyun, önce PC platformunda ün saldı sonra da cep telefonlarında yerini alıp çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

PUBG Kask Gizleme Nasıl Yapılır

İlginizi Çekebilir: Pubg Mobile Şekilli Nickler: Yabancı (2021)

100 e yakın oyuncunun ortak bi haritaya atlamasıyla oyun start alır. Sizin amacınız ise son hayatta kalan olmaktır. Kulağa basit gelse de oyunu iyi oynamanın yanında biraz da şansa ihtiyacınız var. Haritanın her yerinde loot denilen eşyalar vardır ki onları toplayıp güçlenmeniz gerekir. Savaşmaya hazır hale geldiğinizde ise mücadele başlar.