Paylaş

PUBG Liyakat Yükseltme – Oyuna Giremiyorum (Çözüm)

PUBG Mobile, kederli oyunculara karşı önlem görevi gören bir liyakat sistemine sahiptir. PUBG Liyakat Yükseltme oyuna giremiyorum diyenler için çok önemli bir işlemdir. Başarı sisteminin amacı, sağlıklı bir oyun içi kültürü sürdürmektir. Ancak bazen bu sistem başımıza bela olabiliyor. Eğer liyakatınız 60‘ın altına düştüyse oyuna girmekte zorluk yaşarsınız.

Tüm oyuncular minimum puan eşiğini korumalıdır; oyuncular bu eşiği geçemezse, hesapları oynayabilecekleri maç türlerine göre kısıtlanır. Her oyuncu 100 liyakat ile başlar ve 60’ın altına düşerse, sadece solo eşleştirme ile sınırlandırılacaktır.

Oyuncular, hilecilerle tekrar tekrar bir araya geldikleri zaman liyakat puanlarını kaybederler. İlk suçta herhangi bir ceza verilmeyecektir; ancak, sonraki her birinde 15 liyakat puanı kaybederler.

PUBG Liyakat Yükseltme

Ayrıca, sistem tarafından tespit edilip edilmediği veya oyuncular tarafından bildirildiğine bakılmaksızın, takım arkadaşlarını öldürdükleri zaman da liyakat puanlarını kaybedeceklerdir. İlk suç için 20 liyakat puanı kaybedecekler ve aynı hafta içinde birden fazla ihlalde kullanıcılar 30 Liyakat kaybı ve sonraki her suç için ise 60 Liyakat Kaybı ile karşı karşıya kalacaklar.

Oyuncuların kafasında oluşan soru, PUBG Liyakat Yükseltme nasıl yapılır? Oyuna giremiyorum nasıl tekrar girebilirim. Bu soruları sizin için cevapladık.

Daha Fazla Oku: PUBG Mobile Lite Redeem Code (Güncel)

PUBG Liyakat Yükseltme Yöntemleri

60 Liyakat puanın altında olduğunda, artık İkili veya Takım modunda maç bulamıyorsun. Liyakat puanlarınız bir şekilde 60 puanın altına düşerse, tekrar diğer oyuncularla oynamak istiyorsanız PUBG Liyakat Yükseltme yapmanız gerekir.

Klasik Solo maçları oynayın ve Liyakat puanlarınızı geri yüklemek için yüksek sıralama elde etmeye çalışın. Peki PUBG’de 60 Liyakat nasıl kazanılır? Liyakat puanlarınızı geri alabilmeniz için tek yol Klasik Solo maçları iyi davranışlarla oynamaktır. Bir maçtaki sonuçlarınız ne kadar iyi olursa, o kadar fazla Liyakat kazanırsınız.

  • İlk 10: 3 Liyakat puanı alacaksınız.
  • 11- 50. sıra: 2 Liyakat puanı alacaksınız.
  • 12. sıradan 100. sıraya: 1 Liyakat puanı alacaksınız.

Temel olarak, mümkün olduğunca PUBG Liyakat Yükseltmek için, iyi sonuçlarla mümkün olduğunca çok Solo maç oynamanız gerekir. Bunu yapmak için en iyi harita, PUBG Mobile’daki en küçük harita olduğu için Livik haritasıdır. Sadece 2×2 km boyutu ile her maç ortalama en fazla 10 dakikanızı alacaktır.

Livik, PUBG Mobile’daki en küçük harita olduğu için PUBG Liyakat Yükseltmek geri için en iyi haritadır. Ayrıca, oynarken PUBG Mobile kuralını ihlal etmediğinizden emin olun. Liyakat indirimi miktarı, kazanabileceğiniz Liyakat miktarından çok daha fazladır. Aksi takdirde, sonsuza kadar Solo oynamaya devam etmek zorunda kalacaksınız.

PUBG Liyakat Yükseltme – Oyuna Giremiyorum

Takım arkadaşını öldürürse, oyuncuların liyakat değeri 30 puan azalır. Çok fazla uyarı alırsanız bu durum başınıza bela olabilir. Çok nadir de olsa liyakat 50 puandan fazla düşebilir. Ancak liyakatınız düştüyse üzülmeyin, daha kısa sürede liyakat arttırmanın çözümü oldukça basittir.

1. Adım: SOLO Klasik Maçları Oynayın

2. Adım: İlk 10 da 3 liyakat, 11-50 arası 2 liyakat kazanacaksınız. Geri kalanlara 1 liyakat verilir.

3. Adım: Profilinizi ziyaret ederek liyakat puanını kontrol edin.

  • Profile tıklayın
  • Tier Information’a tıklayın
  • Liyakat Puanları ekranın sol alt kısmında görüntülenir.

PUBG Liyakat Yükseltme rehberinin sonuna geldik. Oyuna giremiyorum diyenler için çözüm yolları sunduğumuz bu yazımızda liyakat ile ilgili soruları giderdik. Daha fazla sorunuz varsa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.