Ana SayfaOyunPUBGPUBG Dedektif Ünvanı Nasıl Alınır? Pubg Mobile
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Dedektif Ünvanı Nasıl Alınır? Pubg Mobile

Dünya genelinde en fazla oyuncuya sahip oyunların başında gelen PUBG Dedektif ünvanı nasıl alınır sorusu önem kazanmaya devam ediyor. Herkesin merak ettiği bu soruya ilişkin cevabı sizlere vermek adına yazımızı okuyabilirsiniz. Çeşitli ödüller sunan oyun aynı zamanda dedektif ünvanı ile farklı bir boyut sunuyor.

Pubg Dedektif Ünvanı Alma

Parayla dahi alınması söz konusu olmayan bu özellik için yapılması gerekenler ise oldukça kolay. Hemen her oyuncu için geçerli olan bu işlem, geleceğe yönelik yapılır. Oyunun tadına varmak için güzel bir seçenek olmasının ötesinde gelecekle ilgili de yeni başlayacaklara önemli bir kazanım.

Pugb Dedektif Unvanı Nasıl Alınır?

Halihazırda son derece sevilen oyuna dair PUBG dedektif ünvanı nasıl alınır süreçleri giriş sonrasında başlıyor. Oyuna giriş yapıldıktan sonra Etkinlikler bölümüne girilir. Burada sayfa içerisinde Önerilenler kısmı mevcut durumda.

Daha Fazla Oku: Pubg Sağa Sola Eğilme Ayarı Nasıl Açılır?

Söz konusu içerikte 3.Yıl Dönümü özeti kısmına tıkladıktan sonra incele denilmesi yeterli. Ardından ise çıkan sayfaları atlayarak rapor oluştur kısmına basılır. Böylelikle işlemler tamamlanmış olur. Peki, hızlı bir şekilde yapılan bu işlemlerin ardından nasıl raporlar oluşturulur?

Pubg Dedektif Ünvanı Raporları

PUBG Dedektif Ünvanı Nasıl Alınır

Söz konusu işlemle birlikte rapor oluşturma işlemleri mümkündür. Bunun için ise bir karakter seçilir. Varsayılan karakter olabileceği gibi Victor, Sara, Carlo ya da diğerleri de olabilmektedir. Karakter seçimi yaptıktan sonra oyuna girilir. Maçlardaki istatistik bilgileri burada görüntülenir. MVP durumlarıyla birlikte zafer ve öldürme sayılarını görmek de mümkündür.

Genel istatistik haricinde sağ taraftaki bölümden diğer sayfalara geçiş de sağlanır. Çok daha ayrıntılı bilgilerin raporu alınır. Oyunu çok daha eğlenceli hale getiren PUBG dedektif ünvanı nasıl alınır ve sonrasında neler yapılabilir sorularına cevaplar bu şekilde sıralanır. Sizlerde hemen oyuna giriş yaparak süreci tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Kademe Sıralaması 2022