Ana SayfaDizi-FilmOutlander Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Outlander Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in sevilen dizisi Outlander için uzun bir süredir yeni sezon haberi alamamıştık. Pek çok hayran tarafından Outlander yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu gelmesine rağmen küresel pandemi nedeni ile dizinin çekimlerine ara verilmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde gelen yeni bir haber ile birlikte dizi için yeni gelişmelerin olduğuna dair bilgiler edindik. Neredeyse 2 yıldır yeni sezonu çıkmayan Outlander dizisinin 6. Sezonunun yayınlanacağı tarih artık açıklandı.

Outlander 6. Sezon Çıkış Tarihi

Outlander dizisi ilk olarak 2014 yılında yayınlanmaya başlayarak hayranları ile buluşmuştu. Dizinin hikayesinden kısaca bahsedecek olursak 2. Dünya Savaşı hemşiresi olan Claire Randall’ın istemeden zamanda geriye gitmesini görüyorduk. Geçmiş Kuzey İskoçya’da geçen dizide Claire hayatının aşkı Jamie Fraser ile tanışarak olaylar zincirini başlatıyordu.

Outlander Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Outlander yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna yanıt verecek olursak da Mayıs 2020’den beri herhangi bir yeni bölümü yayınlanmayan dizinin 6. Sezonunun 2022 yılı içerisinde yayınlanacağını söyleyebiliriz. Dizi yapımcıları tarafından verilen net tarihe göre ise Outlander 6. Sezon tam olarak 6 Mart 2022’de resmi olarak yayınlanacaktır. Hayranlar ise bu yeni sezonu önceki sezonlar gibi Netflix üzerinden izleyebilecektir.

Outlander Hayranlarına Müjdeli Haber!

Pandemi çıktığından beri diziden oldukça uzak kalan hayranlar için bir müjdeli haber daha dizi yapımcıları tarafından geçtiğimiz günlerde geldi. Neredeyse 2 yıldır 6. Sezon hakkında herhangi bir resmi açıklama yayınlamayan dizi yapımcıları yeni sezon yayınlanmadan önce 7. Sezonun onayını aldıklarını da duyurdu.

Outlander Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Dizi hayranlarını çılgına çeviren bu haber ile birlikte diziyi 2 sezon daha izleyebileceğimizi resmi bir şekilde öğrendik. Outlander yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna ekstra olarak gelen bu bilgi ile birlikte hikâyenin nasıl ilerleyeceği konusunda teoriler üretilmeye başlandı bile diyebiliriz.

Daha Fazla Oku: Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak?