Paylaş

My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak?

My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak diye soranlara müjde! Kahramanlar tekrar iş başında! My Hero Academia World Heroes Mission‘ın bu yıl vizyona girmesi planlanıyor ve UA öğrencilerini bir başka adrenalin dolu roller coaster’da görmek için sabırsızlanıyoruz. Midoriya Izuku veya ‘Deku’ yeni mücadeleler, UA Academy’den diğer kahramanlar ve arkadaşlar ve ona karşı hazırlanan bir komplo ile geri dönüyor. My Hero Academia serisinin üçüncü anime filmi ve en popüler olanı.

My Hero Academia veya Boku no Hero Academia, Horikoshi Kohei’nin bir dizisidir. Manga serisi 2014’te başladı ve kısa süre sonra 2016’da son derece popüler hale gelen bir anime uyarlaması aldı. Anime serisi şu anda 5. sezonunda olduğu için Shonen Jump sürümü büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. My Hero Academia 5. Sezon, Netflix Hindistan’da mevcut. Manga serisinin sona ereceği tahmin ediliyordu ancak yakın zamanda sona erecek gibi görünmüyor.

Daha Fazla Oku: Creepypasta Karakterleri İsimleri ve Hikayeleri [Resimli]

My Hero Academia World Heroes Mission Konusu

My Hero Academia Movie 1: Two Heroes, All Might ve Izuku arasındaki ilişki etrafında dönüyor. I Island’a seyahat ederler ve All Might’ın eski arkadaşı David ile tanışırlar. Doğal olarak, bir dizi talihsiz olayda, kötü adam Wolfram barışı bozmak için planlar yapar. Planları sonunda Izuku ve David tarafından engellenir ve All Might’ın İzuku’nun One for All’ın doğru varisi olduğuna dair inancını güçlendirir. Bu film, anime serisindeki Orman Eğitim Kampı Arc’ından önce geçiyor.

My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak
My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak

My Hero Academia Movie 2: Heroes Rising, sevgili patlayıcımız Katsuki Bakugo’yu sahnenin merkezine getiriyor. One for All’ı içeren zorlu bir savaşta Bakugo ve Izuku, One for All’ı korumak için kötü adamların saldırısına karşı savaşır.

Boku No Hero Academia Movie 3 için arsa detayları bulanık. Bununla birlikte, MHA dünya kahramanları görev 3 Fragmanı, olası hikayeye bir göz atıyor.

My Hero Academia World Heroes Mission Fragmanı

Film 3’ün resmi web sitesinde, yayınlanma beklentisini daha da artıran 30 saniyelik şifreli bir fragman var. Haber kanalının manşetinde teaserda ‘Izuku Midoriya AKA Japon Kahramanı “Deku” toplu katliamdan aranıyor” yazıyor. Bu, herkesi döndürmeye yetmediyse, kahramanlar tarafından planlanan bir saldırıya da gizlice bir bakış var.

Todoroki Shoto ve Katsuki Bakugo, filmde olası bir organize operasyon için üniformalı. Bakugo tipik üslubuyla “Bana emir verme” diyor. Todoroki, “Ne pahasına olursa olsun onları durduracağız” diyor. İzuku, “Koruyacağız –“ diyor. Fragmanda bilinen bir kötü adam olmadığı için gerilim daha da artıyor. Filmin antagonistinin kim olacağını bilmiyoruz! Yeni bir kötü adam mı olacak yoksa gölgelerden geri dönen biri mi olacak? İzuku’ya karşı bir komplo olasılığı, kahraman topluluğu tarafından karşılanacaktır.

16 Haziran’da TOHO, My Hero Academia THE MOVIE serisinin üçüncü filmi için yeni bir fragman yayınladı. Asian Kung-Fu Generation’ın “Empathy” adlı tema şarkısını içeriyor. Aşağıdan kontrol edin!

My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak?

My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabı 26 Kasım 2021. Çok beklenen bu film IMBD’ye göre 26 Kasım 2021 tarihinde vizyona girecek. My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak sorusunu da bu yazımızda yanıtlamış olduk.