Ana SayfaDizi-FilmLoki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Loki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Disney Plus’ın yapımları arasında yer alan Loki, ilk sezonunu büyük ilgi topladı. Bu sebeple de Loki 2. sezon ne zaman çıkacak soruları soru olmaya başladı. Bu konuda herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen Loki’nin 2. sezonunu geleceği kesinleşti.

Loki’nin Yeni  Sezonun Yayınlanma Tarihi

Marvel’in sinema evreninde olduğu gibi çizgi roman evreninin de önemli bir kahramanı olan Loki’nin ikinci sezonu merakla beklenen diziler arasında yerini aldı. Loki 2. sezon ne zaman çıkacak sorunun net bir cevabı bulunmamakla birlikte 2. sezonun yayınlanacağı kesinleşti.

Loki’nin Konusu Nedir?

Disney’in sevilen dizilerinden birisi olan Loki ismini anti-kahramandan almaktadır. Avengers: Endgame arkasından Loki’nin başına gelenleri anlatan dizi de Avengers ekibinin zaman yolculuğu yaparken oluşan bir hatadan dolayı Loki paralel bir çizginin oluşmasını sağlamıştı. Zaman çizgisinde oluşan bu değişiklik Loki’nin başının derde girmesine neden olmaktadır.

Loki 2. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabının net olarak bilinmese de Loki’nin Marvel’in sinematik evrenine katkısının büyük olacağı düşünülüyor. Marvel filmlerinin başında olan isim de Loki için Marvel’in şimdiye kadarki yayımların hepsinden daha büyük etkiye sahip olacağını açıkladı.

Daha Fazla Oku: Adalet Birliği 2 Ne Zaman Çıkacak?

Loki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Diğer bir yandan Loki’nin filminin de vizyona gireceği tarih açıklandı. Doctor Strange in the Multiverse of Madness adlı filmin yönetmen koltuğunda Sam Raimi otururken vizyon tarihinin 25 Mart 2022 olduğu açıklandı. Loki’nin 2.Sezonu da muhtemelen filminden daha sonra çıkacaktır. Bu tarih yaz aylarının sonlarına doğru sarkabilir.