Ana SayfaDizi-FilmAdalet Birliği 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Adalet Birliği 2 Ne Zaman Çıkacak?

DC Comics’in sevilen tüm kahramanların bir arada görüldüğü Adalet Birliği filminin çok sevilmesinin ardından Adalet Birliği 2 ne zaman çıkacak soruları gelmeye başladı. İlk olarak 2017’de izleyici karşısına çıkan Adalet Birliği, 6,4 IMDb puanına sahip olmasının ardından filmin ikincisinin çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu.

DC Comics’ten Açıklama Geldi mi?

İlk olarak 2017 yılında çıkan Adalet Birliği filminin beklenenden daha az başarı göstermesinden sonra, ilk filmin başarısızlığını arkada bırakacak yeni bir filmin çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu. Bu sebeple de Adalet Birliği 2 ne zaman çıkacak sorusu sıklıkla sorulmaya başlandı.

Ancak DC Comics’den şu ana kadar filmin ikincisi ile ilgili bir açıklama gelmedi. Diğer bir yandan Adalet Birliği filminin oyuncularının vermiş olduğu röportajlarda ikinci filmin de geleceği yönünde sinyaller vardı. Hatta filmin yönetmeni ile yapılan röportajlarda üçüncü filminde gelebileceği yönünden ipuçları vardı. Ancak ne oyuncular ne de filmin yönetmeni Adalet Birliği filminin devamının ne zaman çekileceği konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Daha Fazla Oku: Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak?

Adalet Birliği 2 Filminin Konusu Ne Olacak?

Adalet birliği 2 ne zaman çıkacak sorularının yanı sıra ikinci filmin ne olacağı konusunda da sorular sorulmaya başlandı. Ancak ikinci filmin konusunun ne olacağı ile ilgili herhangi bir ipucu paylaşılmadı. İlk filmin konusunda filmin üçleme olacağı çıkarımlarında bulunulmasının yanı sıra ikinci filmin konusu ise iyi ve kötü süper kahraman takımları arasında geçeceği düşünülüyor.

Adalet Birliği 2 Ne Zaman Çıkacak?

Her ne kadar bir açıklama gelmemiş olsa da bizim tahminlerimize göre Adalet Birliği 2 2022 yılının yaz aylarında çıkabilir. Bu yönde fazlaca beklenti olması ve oyuncular arasındaki suskun bekleyiş bizi bu düşünceye itti.