Ana SayfaDizi-FilmKirpi Sonic 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Kirpi Sonic 2 Ne Zaman Çıkacak?

Herkesin en sevdiği kirpi bir devam filmi ile karşımıza geliyor. Peki Kirpi Sonic 2 Ne Zaman Çıkacak? Kirpi Sonic 2’nin 2022 yılında vizyona girmesi planlanıyor. Paramount Pictures, Kirpi Sonic filmiyle 2020’de gerçek bir sürpriz başarıya imza attı. Film, mavi kirpinin dış görünüşüne yönelik yoğun eleştirilerden sonra başarıya imza attığı için şaşırtıcı olarak görüldü. İlk teaser fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Korona pandemisi öncesinde sinemaları dolduran son sinema filmlerinden biri olan Kirpi Sonic, sinemalarda epey para kazandı. İki yıl sonra Kirpi Sonic 2, umarız sinemasız dönemin sonunu getirecek. İlk teaser fragmanına yukarıdan izleyebilirsiniz.

Kirpi Sonic 2 Filmi

Paramount Pictures, Sega’nın hızlı ve komik kirpisinin ilk film serisinin devamı olan Kirpi Sonic 2 için ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Fragmanın kendisinde, ilk bölümden farklı olarak, hayranlar kötü bir ruh hali için birkaç başlangıç ​​noktası buluyor.  Filmde herhangi bir CGI görmüyorsunuz ve Paramount Pictures’ın Sonic hayranlarına izin verdiği neredeyse on saniyelik hareketli görüntüde genel olarak pek bir şey yok. Ancak bu, filmin yalnızca ilk duyurusu olduğu için, her şeye göz yumabiliriz. Gelin bakalım Kirpi Sonic 2 Ne Zaman Çıkacakmış.

Daha Fazla Oku: Venom 3 Ne Zaman Çıkacak?

Kirpi Sonic 2 Ne Zaman Çıkacak Sorusunun Cevabı

Zaten Kirpi Sonic 2’yi aşırı heyecanla bekliyorsanız, duygularınızı biraz dizginlemeniz gerekecek. Çünkü Sonic ve arkadaşlarının beyazperdede tekrar karşılaşmasına az bir zaman kaldı. Küçük tanıtım videosu, Kirpi Sonic 2’nin son başlangıç ​​tarihini 31 Mart 2022 olarak gösteriyor. Mevcut korona durumu göz önüne alındığında tarih özellikle şaşırtıcı görünmüyor.