Ana SayfaKripto ParaIOTX Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

IOTX Coin Yorumları

IoTeX Coin platformunu işbirliği içinde kontrol eder. IOTX Coin Nedir ve IOTX Coin Yorumlarını aratanlar yazımızda bolca bilgi bulacaklar. IOTX Coin merkezi olmayan bir coin, geliştirici ve işletme ağıdır. IOTX Coin, kameralar veya sensörler gibi Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarını merkezi olmayan uygulamalara bağlayan bir platform olan IOTX Coin’e güç sağlayan bir yardımcı program belirtecidir. IOTX Coin ayrıca işlemler için ödeme yapmak, IoTeX ağını paylaştırmak ve yönetmek ve yeni cihazları kaydetmek için de kullanılabilir. Peki bu IOTX Coin Nedir?

IoTeX blok zinciri, Tüketici Elektroniği Şovu (CES) blok zinciriyle çalışan kameralar ve herhangi bir sektörde tedarik zinciri optimizasyonu için ideal olan çakıl coğrafi aygıtı gibi gerçek ürünleri çalıştırır.

IOTX Coin Nedir IOTX Coin Yorum
IOTX Coin Yorumları

6 Ağustos’ta ioTube v5‘in piyasaya sürülmesi, iki protokol arasında iki yönlü coin alışverişi sağlayan bir Ethereum (ETH) katman2 teknolojisi olan Polygon ile yeni bir çapraz zincir köprüsü içeren IoTex projesine ilgi uyandırdı. O zamandan beri, IOTX coin coini büyük bir artış gördü.

IOTX Coin Nedir ve Nasıl Çalışır?

IOTX nedir? Şu anda EVM uyumlu bir “katman 1” blok zinciri çözümü olarak sürekli büyüyen bir akıllı cihazlar, DApp’ler ve dijital varlıklar topluluğuna güç veriyor. IOTX coin, ağ işlemlerine ve akıllı sözleşmelere güç sağlar ve aynı zamanda herkesin IoTeX Ağı’nda paydaş olmasına izin verir. IOTX Coin Yorumları da bir hayli önemli.

Nisan 2019’dan bu yana, IOTX Coin ana ağı hatasız çalışıyor ve Blockfolio, CoinGecko ve DraperDragon dahil olmak üzere 60’tan fazla Delege tarafından merkezi olmayan bir şekilde yönetiliyor. Aynı zamanda, Güvenilir Şeylerin İnterneti için ortak bir vizyonla birleşmiş 100‘den fazla ülkeden 100.000‘den fazla kişiden oluşan küresel bir topluluğa sahiptir. IOTX Coin nedir sorusunu cevapladık.

İlginizi Çekebilir: Kp3r Coin Nedir? Kp3r Coin Yorum

IOTX Coin Markasının Tarihi Başarısı

Herhangi bir iyi proje güçlü bir temele sahip olmalıdır. IOTX coin sahipleri için bu harika bir haber olabilir, çünkü şirket 2017 yılında insanların ve makinelerin garantili güvenlik ve güvenle iletişim kurabileceği merkezi olmayan bir ortam yaratma hedefiyle açık kaynaklı bir platform olarak piyasaya sürüldü. IOTX Coin Nedir sorusunun cevabı burada gizli.

Piyasadaki diğer birçok coinin aksine, IOTX Coin’in arkasında sağlam bir değer teklifi ve misyonu vardır. Sıradan insanların ve şirketlerin cihazlarının yanı sıra yarattıkları veri ve değere sahip olmalarını ve çalıştırmalarını mümkün kılmayı amaçlar. IOTX Coin, fiziksel ve dijital dünyaları birbirine bağlayarak, kullanıcılara değer sunarak ve yeni makine ekonomisini körükleyerek makine destekli DApp’lere, varlıklara ve hizmetlere erişimi demokratikleştirmeyi amaçlıyor.

IOTX Coin Canlı Grafik

IOTX coin şu anda yazı yazılırken 0,317376 dolardan işlem görüyor. Borsalarda 24 saatlik işlem hacmi 57.343.464$ civarındadır.

IOTX Coin Yorum

IOTX Coin yoruları yazma sırasında, IOTX coin 0,317376 dolardan işlem görüyor. Bu coinin son birkaç günde ve özellikle son 24 saatte kazandığı çekiş miktarıyla birlikte teknik uzmanlar, IoTeX’in yakında 1 dolara ulaşacağını öne sürüyor. Bununla birlikte, özellikle herhangi bir süre boyunca piyasaya hakim olan yüksek performanslı bir coin söz konusu olduğunda, kripto piyasasının FOMO’ya gitmesi uzun sürmediği için güçlü bir düşüş beklenebilir.

IOTX Coin Almak için Binance’e üye olabilirsiniz. Binance üyelik linki aşağıda.

accounts.binance.com/tr/register

IOTX Coin Geleceği

IoTeX coin yorumlarını yapıp geleceğini tahmin etmek kolay. IOTX Coin Silikon Vadisi’nde yerleşiktir ve Google, Facebook, Uber, Bosch ve diğerleri gibi şirketlerden 30’dan fazla üst düzey mühendis, araştırmacı ve yöneticiden oluşan dünya çapında bir ekip tarafından desteklenmektedir. Raullen Chai (Uber’in Kriptografi Başkanı), Qevan Guo (Makine Öğreniminde Facebook Ürün Lideri) ve diğer yüksek nitelikli profesyoneller gibi insanlar bu projenin bir parçası.

Ayrıca IoTeX, IoT (Nesnelerin İnterneti) kavramına dayanmaktadır. Nesnelerin İnterneti, çevremizin farklı yönlerini yeni yollarla birbirine bağlar ve etrafımızdaki her şeyin internete kolayca bağlanmasını sağlar. Önümüzdeki yıllarda IoT dünyaya hakim olacak ve IoTeX bu geçişte önemli bir rol oynayabilir. IoTeX’in amacı, insanların ve makinelerin garantili güven, özgürlük ve gizlilikle etkileşime girebileceği sınırsız bir ortam yaratmaktır.

IOTX Coin Nedir IOTX Coin Yorum
IOTX Coin Yorumları

Sonuç

IoTeX, IoT sektörüne hakim olmayı başarırsa, fiyat bir kez daha artabileceğinden bu, IOTX coin kripto para birimi sahipleri için iyi haberler olacaktır. Ancak, piyasada daha iyi bir çözüm olmasa da aynısını sunan çok sayıda rakip olduğu için bu garanti edilmez.

IOTX Coin Nedir sorusunu cevaplamaya çalıştık. Ve IOTX Coin Yorumlarını sizlerle paylaştık. Makalemiz burada bitiyor. Yatırım Tavsiyesi Değildir.