Ana SayfaKripto ParaNeden Binance Kripto Kredisi Almalıyım?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Neden Binance Kripto Kredisi Almalıyım?

Kripto Borçlar daha yeni yeni gündemimize giren bir kavram. Binance Kripto Kredisi ise bu kavramın en güvenilir ve elle tutulur örneğini teşkil ediyor. Bir çok kullanıcı Binance Kripto Kredisi için ne yapılması gerektiği konusunda yetersiz veya yanlış bilgiye sahip. Biz de bundan dolayı yazımızda Binance Kripto Kredisi ile ilgili güvenilir bilgiyi sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Ayrıntılı bilgi için Binance’e ait bu linki inceleyebilir ve borç alma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kripto Borçlanmak Nedir?

En iyi kripto para borsası tarafından sağlanan son teknoloji bir hizmet olan Binance’in Kripto Kredileri ile müşteriler, dijital varlıklarını teminat olarak kullanarak işletmeden kredi alabilirler. Örneğin, birisi cüzdanında Bitcoin (BTC) varsa ancak herhangi bir nedenle satamıyorsa veya satamıyorsa, Tether (USDT) gibi başka bir varlık ödünç almak için BTC’yi teminat olarak kullanabilir.

Kripto kredileri alabileceğiniz benzer hizmetler çevrimiçi olarak mevcuttur, ancak daha sonra ele alacağımız gibi, Binance ile borç almanın bir takım faydaları vardır. Kripto kredileri, kredi itibarını değerlendirmek için esas olarak bir kişinin kredi geçmişine dayanan normal finans sektörünün aksine, tüm kredi geçmişi yönünden kaçınır.

Merkezi ve merkezi olmayan finans (DeFi) arasındaki temel ayrım, tek bir sistemde emanetçilerin sahip olduğunuz şeyden çok kim olduğunuzla ilgilenmesidir. DeFi’nin geleneksel eşdeğerine göre birincil avantajı, ikincisinin finansal katılım için daha fazla olasılık yaratmasıdır.

Daha Fazla Oku: Binance 20 Referans Kodu 2022 (%100 Resimli Kanıt)

Binance Kripto Kredisi Sisteminin Avantajları

Diğer borç verenlerden ziyade Binance’den borç almanın bir takım faydaları vardır. Bu motifler şunlardan oluşur:

Güvenlik – Günlük işlem hacmi ve kullanıcı sayısı açısından Binance, en iyi kripto para birimi ticaret platformudur. Platformunun güvenliğini ve kullanılabilirliğini önemli ölçüde artırdı. Değerli eşyalarınızın Binance kapsamında olduğunu bilerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz ve bir çıkış dolandırıcısının sizi dolandırma ihtimali çok daha azdır.

Esnek kredi koşulları (7, 14, 30, 90 ve 180 gün kredi) bulunur. Borsa tarafından çeşitli ürün ve hizmetlerden oluşan geniş bir ekosistem geliştirildi ve kullanıcılarının tüm özellikleriyle tek bir hesapla etkileşime girmesini sağladı. Kullanıcı, diğer şeylerin yanı sıra doğrulanmış bir Binance hesabıyla kripto satın alabilir, takas edebilir, takas edebilir, satabilir, madencilik yapabilir, kaydedebilir, ödünç verebilir ve ödünç alabilir.

Maliyet – Binance tarafından müşterilerine ödenen oranlar kripto kredileri piyasasında rekabetçi olsa da kripto kredileri genellikle geleneksel banka kredilerinden daha ucuzdur.

Kolaylık – Binance, hem acemiler hem de uzmanlar için mükemmel olan kullanıcı dostu mobil Lite arayüzü ile üstün bir kullanıcı deneyimi sunar. Herkes mobil kripto kredisine erişmek veya geri ödemek için mobil cihazlarını kullanabilir. Ayrıca, diğer platformlarla karşılaştırıldığında Binance, kripto varlıklarının çoğu için en yüksek likiditeye sahiptir ve bu da kredi almayı kolaylaştırır.

Cezasız erken geri ödeme sistemi ve parayı istediğiniz yerde kullanma özgürlüğü bulunur. Ödünç verilebilirleri nasıl kullandığınıza dair herhangi bir kısıtlama yoktur. Ticaret yapmak, bahis yapmak ve hatta para çekmek için bile kullanabilirsiniz.

Binance Kredi Sistemi Nasıl Kullanılır?

Adım 1 – Kripto Kredileri sayfasına gidin.
Binance ana sayfasından, ana gezinme çubuğunun üst kısmındaki [Finans] sekmesine tıklayın ve açılır menüden [Kripto Krediler] seçeneğini seçin. Eğer göremiyorsanız Bu linke tıklayın.

Neden Binance Kripto Kredisi Almalıyım

Adım 2 – Kredi formunu doldurun.
Kripto kredileri sayfasında Binance, teminat olarak kullanmak istediğiniz varlık ile birlikte hangi varlığı ödünç almak istediğinizi ve ne kadarını ödünç almak istediğinizi belirtmenizi isteyecektir.

Ödünç alınacak ve teminat olarak kullanılacak varlıkları belirledikten sonra mevcut seçenekler arasından ödünç verme süresini seçin.

Devam etmek için [Borç Almaya Başla]’ya tıklayın.

Adım 3 – Kredi ayrıntılarını onaylayın.
Son aşamada, Binance sizden tüm kredi detaylarının doğru olduğunu onaylamanızı ve kredi şartlarını kabul etmenizi isteyecektir. Onaylamadan önce kredi şartlarını okumak için mevcut bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kredi koşullarından memnunsanız, fonları ödünç almak için [Onayla]’ya tıklayın. Binance bunları, alım satım, stake, ödünç verme, satış ve hatta çevrimdışı bir cüzdana para çekme dahil olmak üzere diğer ödünç alınmamış varlıklarınız olarak kullanabileceğiniz “Fiat ve Spot” cüzdanınıza yatıracaktır. Binance Kripto Kredisi kullanma işlemi işte bu kadar kolay.

Sonuç

Kripto Borçlar ürününü kullanarak Binance’den borç para almak kolaydır; sadece birkaç hızlı adım söz konusudur. Onaylanmış bir Binance hesabı olan herkes, yukarıda açıkladığımız gibi ürünü kullanabilir. Binance Kripto Kredisini sizin de denemenizi tavsiye ederiz.

Kripto kredilerin, satın alınabilirlik, erişilebilirlik ve kolaylık dahil olmak üzere geleneksel kredilere göre bir takım avantajları vardır. Ek olarak, kullanıcı dostu arayüzü, uygun faiz oranları ve güvenilirliği nedeniyle Binance, kripto para kredisi almak için en iyi siteler arasındadır. Binance Kripto Kredisi ile ilgili yazımız burada son buluyor.