Paylaş
İçindekiler

Binance ve Binance TR Eşleştirme Nasıl Yapılır? [Resimli Anlatım]

Binance üzerinden hesap açtıysanız ama Binance TR yi de kullanmak istiyorsanız, Binance ve Binance TR Eşleştirme nasıl yapılır öğrenmeniz gerekiyor. Yazımızda hem Binance TR den Binance’ye geçmeyi hem de Binance’den Binance TR ye geçmeyi öğreteceğiz. Aslında Binance hesabınız ile Binance TR ye de giriş yapma imkanınız var. Ancak bunun için doğrulanmış hesaba ihtiyacınız var. Bunu yapmanın ilk yollarından biri aynı mail ve aynı telefon adresi ile Binance TR hesabı açmak olacaktır. Bunu yaptıktan sonra aşağıdaki işlemler sayesinde hesabınızı eşleştirebileceksiniz. Binance ve Binance TR Eşleştirme rehberimiz başlıyor.

Binance TR Nedir?

Binance TR, Türkiye’deki kullanıcılar için fiattan kriptoya ve kriptodan kriptoya bir değişimdir. Müşterilerin ve ortakların dijital varlık alışverişi başlatması için bir altyapı çözümü olan Binance Cloud aracılığıyla Binance’in sektör lideri teknolojisinden, güvenliğinden ve likiditesinden yararlanır.

Binance TR aracılığıyla, Türkiye’deki kullanıcılar artık doğrudan bir banka kanalı aracılığıyla Türk Lirası (TRY) yatırabilir ve çekebilir ve doğrudan TRY çiftleriyle kripto ticareti yapabilir.

Trbinance.com, Binance’e aittir ve köklü bir fintech şirketi olan BN Teknoloji A.Ş tarafından işletilmektedir.

Trbinance.com lansman sırasında şu çiftler için alım satımı destekler: BTC/TRY, ETH/TRY, USDT/TRY, XRP/TRY, BNB/TRY, BUSD/TRY ve BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT, BNB /USDT, BUSD/USDT, yakında desteklenecek ek jetonlar/tokenler ile de işlem yapılabilir. Binance ve Binance TR Eşleştirme işlemi de bunu kolaylaştırıyor.

Binance TR Kuruluşu

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), “Türkiye, blok zincirinin benimsenmesinde yalnızca önde gelen ülkelerden biri değil, aynı zamanda Asya’yı Avrupa’ya bağlayan küresel ekonomi için önemli bir köprü pazarı” dedi. “Türkiye’den kripto alanına ilgi ve gelişme Binance’in ilk günlerinden itibaren dinamik olmuştur. Biz ve Türk topluluğumuz tarafından birlikte şekillendirilecek ve geliştirilecek yerel bir kripto değişim platformu sağlamayı dört gözle bekliyoruz.

Trbinance.com, pazarın önde gelen spot ticaret likiditesi, sağlam eşleştirme motoru, en gelişmiş son teknoloji güvenlik, saklama ve risk kontrolleri dahil Binance Exchange’in (Binance.com) temel işlevleri tarafından desteklenmektedir. Binance ve Binance TR Eşleştirme işlemini aşağıda anlatacağız.

Binance ve Binance TR Eşleştirme Nasıl Yapılır

  • Öncelikle Binance hesabınıza giriş yapın.
  • Binance’e giriş yaptıktan sonra eğer Binance TR hesabınız yoksa, yeni sekmede Binance TR’ye de bu link’e tıklayarak kayıt olun. (Aynı mail adresi ve telefonu yazmayı unutmayın)
  • Kayıt olduktan sonra Binance sayfasında sağ üstte bulunan cüzdan kısmından, cüzdan özetine tıklayın.
Binance ve Binance TR Eşleştirme Nasıl Yapılır
  • Daha sonra karşınıza çıkan sayfada, sol sütunda bulunan Binance TR sekmesine tıklayın. (Hesabınızın ileride bağlanacağı yer burası olacak.)
Binance ve Binance TR Eşleştirme Nasıl Yapılır
  • Daha Sonra karşınıza çıkan sayfada Binance TR’ye Bağlan kısmına tıklayın.
Binance ve Binance TR Eşleştirme Nasıl Yapılır
  • Binance TR hesabınıza giriş yapan kısma tıklayın daha önce kayıt olduğunuz bilgilerle giriş yapın.
Binance ve Binance TR Eşleştirme Nasıl Yapılır
  • İşte bu kadar! Binance TR ile Binance hesabınızı birleştirmiş oldunuz.

Artık hesaplar arası geçiş yapabilirsiniz. Hesaplar arası coin transferi de yapabilirsiniz. İki website ile de giriş yapma imkanınız olur. Binance üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Hesabınızı doğrulamayı unutmayın. Aksi takdirde ileride başınız ağrıyabilir. Binance ve Binance TR Eşleştirme yazımız burada sonlanıyor.

Daha Fazlası İçin: Binance Sistem Olağandışı Hatası [Kesin Çözüm]

İlginizi Çekebilir