Ana SayfaKripto ParaRamp Coin Yorumları ve Geleceği
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ramp Coin Yorumları ve Geleceği [Güncel]

RAMP coin, Ethereum (ETH) olmayan kullanıcıların ETH platformlarında coinleri stake etmesine izin vereren bir coindir. Ramp Coin Yorumları ve Geleceği bu coinin tam anlaşılması açısından önemlidir. DEFi’nin benimsenmesini artırmayı amaçlayan merkezi olmayan bir protokoldür. Aynı zamanda, Ethereum kullanıcıları RAMP protokolü ile etkileşime girebilir ve verimlerini artırabilir.

RAMP DeFi, ERC-20 olmayan staking blok zincirlerinin hisseli sermayesinin, Ethereum blok zincirinde yayınlanan rUSD olarak bilinen bir sabit paraya teminatlandırılmasını sağlar. Bunun ana sonucu, kullanıcıların stake ödülleri kazandığı, stake edilen varlıklardan likiditenin kilidini açtığı ve aynı anda birden fazla getiri akışını istiflediği, yığınlanmış dijital varlıklarda sermaye verimliliğinin maksimize edilmesidir.

İlginizi Çekebilir: Axs Coin Yorumları ve Geleceği [Analiz]

Ramp Coin Nedir?

Halihazırda Ethereum blok zincirinde bulunan kullanıcılar, ERC20 sabit paralarını RAMP’in eUSD likidite havuzuna yatırarak eUSD basılabilir. Bu, rUSD ve eUSD sahiplerinin her iki coini serbestçe değiş tokuş edebileceği, ödünç verebileceği veya ödünç alabileceği ve karşılığında sermayesi stake düzenlemelerine kilitlenmiş kullanıcılar için likidite oluşturabileceği anlamına gelir.

RAMP’in kurulması, 2021 yılına kadar 300 milyar doları aşan bahis ekonomisinin hızlı büyümesi ve söz konusu ekonominin pazarlarının verimsizliği ile oluştu.

Ramp Coin Yorumları
Ramp Coin Yorumları

RAMP Coinin Kurucuları Kimdir?

RAMP, Lawrence Lim ve Loh Zheng Rong tarafından ortaklaşa kuruldu. RAMP’den önce Lim, IOST’ta uluslararası büyümenin başındaydı ve TradeGecko’da küresel satışlardan sorumluydu. Ayrıca KPMG Corporate Finance LLC’de birleşme ve devralmalardan ve JP Morgan Chase & Co.’da varlık yönetiminden sorumluydu.

Lim, Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde okudu ve First Class Honors ile bankacılık ve finans alanında lisans derecesi aldı.

Loh Zheng Rong, NOX Pte Ltd’nin kurucu ortağı ve Merkle Ventures LLP’de bir blockchain danışmanlık ortağıydı. Aynı zamanda 2359 medyanın baş inovasyon sorumlusu ve aynı zamanda ICONIC Partners’ın kıdemli danışmanıydı. Aynı zamanda Toucanapp Trade‘nin baş işletme görevlisi ve kurucu ortağıydı. Singapur Yönetim Üniversitesi’nden finans varlık yönetimi alanında işletme lisansı (B.B.A) derecesine sahiptir.

RAMP Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

Blok zinciri sistemleri arasındaki coin alışverişini verimli bir şekilde güçlendirmek için ağ, likidite açık/kapalı tasarımlarından yararlanır. Bu çerçevede, Ethereum olmayan bir standart kullanan coinler, ilk olarak Ethereum blok zincirinde kullanılmak üzere rUSD adı verilen sabit paralara dönüştürülür.

ERC20 tabanlı sabit paralar, Ramp Coin’in likidite havuzunda kullanılmak üzere eUSD’ye de dönüştürülebilir. rUSD sahipleri, Ethereum dışı blok zincirlerinde kilitli fonları kullanma ve ayrıca tamamen teminatlandırılmış stabil coinleri kullanma ve dönüşümden sonra stake teşvikleri kazanma yeteneği elde eder. eUSD sahipleri, dijital varlıklarını ödünç vererek faiz kazanmanın yanı sıra DeFi protokolleri dahilinde likidite sağlama şansı elde eder.

Dolaşımda Kaç RAMP Coin Var?

RAMP’in dolaşımdaki arzı, maksimum 1.000.000.000 RAMP coin arzı ile Şubat 2021 itibariyle yaklaşık 176 milyon coindir. Ramp Coin Yorumları ve Geleceğinde %17.6‘lık oranın büyük bir önemi vardır.

RAMP Coin Güvenliği

Ramp Coin Yorumları ve Geleceğinin en önemli parçası güvenliğidir. RAMP ağı, güvenli zincir üzerinde merkezi olmayan veri depolaması için Crust Network ile işbirliği yapar. Bu nedenle, RAMP DeFi bir açık finans projesidir ve stake edilen dijital varlıklardan likiditeyi açığa çıkarma potansiyeline sahiptir ve tüm kullanıcıların likit sermayeye kilitlenirken dijital varlıklarını teminatlandırmasına olanak tanır.

Crust, merkezi olmayan depolama için teşvik katmanı protokolünü uygular. IPFS dahil olmak üzere çoklu depolama katmanı protokollerine uyarlanabilir ve hatta uygulama katmanını destekler. Dayandığı mimari, merkezi olmayan bir bilgi işlem katmanını destekleme ve tam bir bulut ekosistemi oluşturma yeteneğine sahiptir.

Ramp Coin Canlı Grafik

Ramp Coin Yorumları ve Geleceği

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından RAMP (RAMP) için en güvenilir Ramp Coin Yorumları ve Geleceğini hazırladık.

Ramp Coin Yorumları
Ramp Coin Yorumları

2021, 2023, 2025 için WalletInvestor RAMP Coin Yorumları

WalletInvestor’a göre, RAMP fiyatı bir yılda 0.291 $’dan 0.478 $’a yükselecek. Bu, RAMP’i harika bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %64,26‘dır. 2026 sonu için tahmini fiyat 1.301$.

TradingBeasts Ramp Coin Yorumları 2022

RAMP’in iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir evet diyor. 2021 perspektifinde, bu coin fiyatının 2022‘nin sonunda 0.3934422 $’a yükselerek 0.3804280 $’a ulaşacağı tahmin ediliyor.

2021, 2022, 2023, 2025 için DigitalCoin RAMP Coin Yorumları

DigitalCoin analizinde, RAMP kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat itibariyle 0,299181 dolardan başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 1,1574725 dolara yükselecek. 2022 yılına kadar 0,505293 dolara kadar çıkacak ve 20232024‘te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine göre, RAMP karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

Ramp Coin Yorumları ve Geleceği yazımız burada sonlanıyor. Eğer Binance Üzerinden Ramp Coin almak isterseniz Bu Link’ten Kayıt olabilirsiniz. Yatırım Tavsiyesi Değildir.