Ana SayfaKripto ParaShiba inu Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Shiba inu Coin Yorumları

Ekim 2021’in ilk haftalarında, Doge Killer lakaplı Shiba Inu coinin popülerliği çok arttı. Shiba inu Coin Yorumları da bundan dolayı çok aratılıyor. 2021’de sadece 2 milyar dolara düştükten sonra 11 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Shiba, orijinal Dogecoin’den sonra modellenen merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

Ağustos 2020’de, Nisan 2021’e kadar 0,00000001 $’dan düşük bir fiyatla piyasaya sürüldü. Aynı zamanda hızla yükselen SafeMoon gibi diğer kripto para birimleriyle karşılaştırıldığında, Shiba Binance’de, satın almayı, satmayı ve takas etmeyi kolaylaştırıyor. Bununla birlikte, kurucunun anonimliği, şaka parası statüsü ve fiyatının hız treni gibi Shiba parasını çevreleyen kırmızı bayraklar, onu birçokları için istikrarsız bir yatırım haline getiriyor.

Daha Fazla Oku: Chess Coin Yorumları

Shiba inu Coin’in Diğer Kripto Paralardan Farkı Nedir?

Shiba coin, merkezi olmayan ve blok zinciri tabanlı bir kripto para birimi olarak diğer kripto para birimlerine benzer, ancak kendisini aşağıdaki şekillerde farklılaştırmayı amaçlar:

Shiba inu Coin Yorumları
Shiba inu Coin Yorumları

1- Mülkiyet

Shiba Inu’nun beyaz bülteninde, Ryoshi takma adıyla yayıncı, Shiba’nın diğer kripto para birimlerinden farkının topluluk odaklı olması olduğunu belirtiyor. Belirli bir sahibi, kurumsal yapısı veya geleceği için kararlar veren bir CEO’su olmayan bir kripto para projesi olmayı hedefliyor. Yüksek düzeyde, bu açıdan Bitcoin’e benziyor.

2- Shiba inu Coin Belirteç Standardı

Shiba, ICO’lar ve kitle fonlaması şirketleri arasında popüler olan ERC-20 coin standardını temel alır ve insanların binlerce Shiba coinine sahip olması için yeterince ucuz bir fiyata olmasını sağlar.

3- Shiba inu Coin Lansman Fiyatı

0,002 dolardan piyasaya sürülen rakibi Dogecoin ile karşılaştırıldığında, Shiba Inu başlangıçta dolaşımda bir katrilyon coin arz sınırıyla <0,00000001 dolardan piyasaya sürüldü ve şu anda ±360 bin topluluk kullanıcısına sahip.

4- Shiba inu Coin NFT Onayı

Shiba’nın Artist Incubator platformu, sanatçıları gelecekteki Shiba ürünleri olacak NFT’ler oluşturmaya davet ediyor. Shiba inu Coin Yorumları Elon Musk kesişimiyle devam ediyor.

Shiba inu Coin Yorumları
Shiba inu Coin Yorumları

Shiba inu Coin Popülerliğini Nasıl Kazandı?

Tüm kripto para birimi yutturmacaları gibi, Shiba Coinda popülerliğini, etkileyicilerin konuyla ilgili ve alakasız sözleri ve ipuçlarıyla kazandı. Özellikle Elon Musk ve Charles Xue Biqun:

7 Mayıs’ta Elon Musk, bir Shiba yavrusu satın almak istediğini tweetledi.
14 Mayıs’ta, bir Shiba Inu alacağını açık bir şekilde tweetledi çünkü iddia ettiği gibi direniş boşuna.

Çinli milyarder risk sermayedarı Charles Xu Biqun, 11 milyondan fazla takipçisine Weibo’daki birçok gönderide SHIB’den bahsetti. 8 Mayıs’ta şunları söyledi: Doge No. 2 tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Shiba inu Coin Yorumlarının başladığı zaman bu zamandı.

Bu Shiba inu Coin Yorumları ve Binance, Huobi ve OKEx gibi Çin borsalarında kripto paraların listelenmesi, Shiba Coin fiyatının %300 artmasıyla ilişkiliydi.

İlginizi Çekebilir: Sun Coin Yorumları 2021

Shiba inu Coin Fiyatı Neden Aniden Düştü?

Şaşırtıcı bir hareketle Shiba Inu geliştiricileri, Ethereum blok zincirinin kurucusu Vitalik Buterin’e, sahip oldukları coinlerin yarısını, onları tutacağını umarak gönderdi, Shiba inu Coine daha fazla maruz kalma ve volatiliteyi azaltma. Ancak Buterin, gönderilen Shiba coinlerinin %90’ını bir Hindistan Covid-19 yardım fonuna bağışladı. Bu jest, Shiba coininin %40’ını dolaşımdan çıkardı. Bundan sonra, Shiba inu Coinin fiyatı ± %35 düştü. Kısa bir süre sonra Buterin, kalan %10’u hayır kurumlarına bağışlamayı planladığını belirtti.

Öte yandan Shiba coin’in yükselişi daha çok, yakın zamanda en ünlü destekçisi Elon Musk tarafından bir darbe alan rakibi Dogecoin’in popülaritesine atıfta bulunuyor. Kripto tüccarları ve meraklıları, Musk’ın Doge’un göz ardı ettiği Saturday Night Live’daki (SNL) görünümünde gelecek vaat eden geleceği hakkında konuşmasını bekliyorlardı ve bunun yerine Doge’un bir “koşuşturma” olduğunu ve “şaka olarak yaratıldığını” söyleyerek aşağı çekti. 24 saatte değeri %35 düştü.

Shiba inu Coin Canlı Grafiği

Shiba inu Coin İyi Bir Yatırım mı?

Kısa vadede yatırım yapmak ve ivmeden yararlanmak istemiyorsanız, muhtemelen korkunç bir yatırım olacaktır. Yatırımınızın kaderi, insanların SHIB’yi Twitter’da kaç kez şaka olarak kullandığının elinde olacaktır.

Birçok Shiba inu Coin Yorumları Shiba inu Coini uzun vadeli bir yatırım olarak gösteriyor. Aşağıda nedenlerini açıklıyoruz:

Shiba inu Coin Kullanımı

Tek kullanım durumları zaten yüzlerce başka Coin tarafından kapsanmaktadır. Traders of Crypto’nun kurucusu Antony Portno Shiba inu Coin Yorumlarında şunları söyledi: “Dogecoin’in bir ‘eğlenceli para’ olarak bazı gerçek değerleri olsa da, Shiba Inu çok daha manipülatif ve alaycı bir varlıktır.” Shiba’nın gerçek bir amacı veya kullanım durumu olmadığını da sözlerine ekledi ve yatırımcıları kaybetmeyi göze alamayacakları bir şaka para birimine yatırım yapmaları konusunda uyardı.

Shiba inu Coin

Binance, Shiba’yı inovasyon bölgesinde listelemesine rağmen, Binance yöneticileri “SHIB, normalden daha yüksek risk teşkil eden ve yüksek oynaklığa maruz kalan nispeten yeni bir coin” dedi.

Shiba inu Coin Sahibi

Shiba Coin platformunun sahibi, “Ryoshi” adıyla anılan isimsiz bir kişidir ve başka hiçbir ekip üyesi bilinmemektedir veya isimlendirilmemiştir. Shiba inu Coin Yorumları sizlerle.

Shiba inu Coin Yorumları

Kripto para borsası AAX’in araştırma ve strateji başkanı Ben Caselin, Fortune ile yaptığı bir röportajda, Shiba gibi meme paralarının etrafındaki hype finansal değil, sosyal bir fenomendir

Ancak, 2021‘in ikinci çeyreğinde piyasaların iyimser durumu göz önüne alındığında, Shiba’nın bir şaka parası olmasına rağmen hala büyüme şansı olduğunu söyleyenler var. Örneğin, Block Journal CEO’su David Hsiao şunları söyledi: “Herkes bundan bahsediyor, biz de bu sh*t coini satın alabiliriz”. Bu tür davranışlar, çökmeden önce pazarın zirvesine daha yakın olma eğilimindedir.

Shiba inu Coin Yorumları yazımız burada sonlanıyor. Shiba inu Coin Almak için Bu linkten kayıt olabilirsiniz. Yatırım Tavsiyesi Değildir. En güncel coin yorumları, coin geleceği tahminleri ve coin nedir sorunuza cevap almak istiyorsanız coininiz.com websitesini ziyaret edebilir ve yatırım yapmadan önce araştırma yapabilirsiniz.