Ana SayfaKripto ParaKp3r Coin Nedir? Kp3r Coin Yorum
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Kp3r Coin Nedir? Kp3r Coin Yorum

Kp3r Coin Nedir sorusu çok soruluyor. Biraz kompleks bir yapı. Keep3r Ağı ($KP3R), ilgili tüm taraflar için bir teşvik mekanizmasıyla birlikte, kendileri için görevler yapmak üzere “Keepers” arayan İş ilanlarını verenler için bir “iş eşleştirme” ağı olarak tanımlanabilir. Keep3r ağı, herkesi akıllı bir sözleşme için belirli eylemleri gerçekleştirmeye teşvik etmek için kullanılabilecek bir platformdur.

Kp3r Coin Ağı Nasıl Çalışır?

Kp3r Coin Nedir? Herkes sözleşmeyi arayarak Keeper olabilir. Herhangi bir bağa ihtiyacınız yok, ancak bazı işler bunu gerektirebilir.

Bir iş, yönetim yoluyla veya sözleşmeyi arayarak sunulabilir. Ve akıllı bir sözleşmeyle ilgili olarak harici bir uygulama gerektiren herhangi bir şey olabilir.

İlginizi Çekebilir: BetU Coin Nedir? BetU Coin Yorum

Kp3r Coin İşleri Nelerdir?

Keep3r Ağında herkes, birinin yapması için belirli bir İş ekleyebilir. İşler, harici bir varlığın herhangi bir kötü niyet veya sonuç olmadan iyi niyetle bir eylem gerçekleştirmesini isteyen akıllı sözleşme çağrılarıdır. Böylece kendilerini Ağda bir İş olarak kaydedecek ve ilgili belgeleri ve iş adı, adresi vb. gibi ayrıntıları sağlayacaklardır.

Bekçi, yani kişi/ekip, işi gerçekleştirebilecek ve İşin sözleşmesini yerine getirebilecek şekilde kendilerini kaydettirecektir. Bekçiler, işi tamamlamak için kendi devops’larını, altyapılarını kurma ve kendi kurallarını oluşturma özgürlüğüne sahiptir.

Bu işlemin tamamı zincir üzerinde yapılır ve bunun avantajı, herkesin belirli bir görevin yapıldığını onaylayabilmesidir. Peki tam olarak Kp3r Coin Nedir?

Kp3r Coin Canlı Grafik

Kp3r Coin Fiyat

$KP3R aslında jeton başına yaklaşık 1 USD’den başladı. Bununla birlikte, yeni bir Andre Cronje projesini duyduktan sonra acele eden spekülatörler nedeniyle, jeton fiyatları 40 dakika içinde 27 kat arttı – dakikada yaklaşık 1 ABD Doları oranında. KP3R hakkında haberler hızla yayıldıkça, daha fazla insan kaçırma korkusuyla satın aldı ve bu da fiyatların daha da yükselmesine neden oldu. Kp3r Coin şunlar için kullanılır.

  • Keeperlara Ödeme
  • Doğrudan iş yaratıcısı tarafından ödenir.
  • Veya Uniswap’ta KPR/ETH’ye likidite ekleyerek. Burada likiditeyi geri alırsınız – yani bu bir masraf değildir.

Kp3r Coin almak istiyorsanız bu linkten Binanceye kayıt olabilirsiniz.

https://www.binance.com/tr

Nasıl Keeper Olunur

Keep3r Network’te Metamask cüzdanınızı bağlayın. Henüz sahip değilseniz, Metamask kılavuzumuza göz atın.

“Ekle”ye tıklayarak bir bağ oluşturun, KP3R miktarınızı girin (“0” girerek herhangi bir jeton olmadan bile katılabilirsiniz) ve tekrar “ekle”ye tıklayarak onaylayın. 3 gün sonra Keeper’ınızı etkinleştirebileceksiniz.

Kp3r Coin nedir
Kp3r Coin nedir

Kp3r Coin Ağında İler Nasıl Yapılır

Şu anda mevcut olan işler ana sayfada listelenir. İlgili belgeler ve iş için alabileceğiniz krediler (KP3R şeklinde) gibi işle ilgili daha fazla ayrıntı öğrenmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz. Kp3r Coin Nedir?

Kp3r Coin nedir
Kp3r Coin Nedir

En yeni güncelleme ile OpenZeppelin Defender’ı Keep3r Network ile de kullanabilirsiniz. OpenZeppelin Defender, akıllı sözleşme geliştiricilerinin, bu sözleşmelerdeki protokolleri yönetmek için belirli işlevleri çağırmak gibi bakım görevlerini otomatikleştirmeleri için bir paketleyicidir. Bu, geliştiriciler için geleneksel olarak bu görevleri periyodik olarak manuel olarak yapmak zorunda kalacakları için yararlıdır. Ayrıca, altı çizili katman, DeFi ekosistemine istikrar getirecek olan OpenZeppelin ekibi (bir güvenlik denetim firması) tarafından yazılmıştır.

Bir Keeper İşi Nasıl Kaydedilir

İşler, harici yürütme gerektiren herhangi bir sistem veya görev olabilir. İşler, yönetim veya sözleşme arabirimi aracılığıyla 2 yoldan biriyle kaydedilebilir.

Bir işi yönetişim yoluyla kaydettirmek, yalnızca ilgili sözleşmeyi bir iş olarak içeren bir Yönetişim teklifi göndermenizi gerektirdiğinden, muhtemelen en kolay yöntemdir. Yönetim teklifiniz kabul edilirse başka bir işlem yapmanız gerekmez. Cronje, Synthetix ile yaptığı röportajda, yeterli çoğunluk gereksinimleri yüksek olmadığı için şu anda bu teklifi geçmenin nispeten kolay olduğunu belirtti. Kp3r Coin Nedir’in cevabı bitmiş gibi.

Diğer yöntem, yani sözleşme arayüzü biraz daha karmaşıktır ve Keep3r sözleşmesinde işe likidite ekleme işlevinin çağrılmasını gerektirir. Ancak, bunu yapmak için hesapla ilişkilendirilmiş herhangi bir aktif aktif işinizin olmaması gerekir ve sadece bu adres üzerinden 14 günde bir Job oluşturabilirsiniz.

Kp3r Coin Nedir ile ilgili tüm soruları cevapladık. Yatırım tavsiyesi değildir.