Ana SayfaDizi-FilmAquaman 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Aquaman 2 Ne Zaman Çıkacak?

Aquaman filminin 2018 yılında vizyona girmesinin ardından büyük beğeni ile karşılanması Aquaman 2 ne zaman çıkacak sorusunun da sıklıkla sorulmasına neden oldu. Filmin devam filmi mi dediğinde olacak olan 2. filmin ne zaman çıkacağı ve konusu ile ilgili açıklamalar yönetmenin resmi Instagram hesabından duyuruldu.

 Aquaman 2 Vizyon Tarihi Belli Oldu mu?

Aquaman filminin yönetmeni James Wan’ın resmi Instagram hesabından paylaştığı gönderide 28 Haziran 2021 tarihi itibariyle filmin çekimleri başlandığı öğrenildi. Merakla beklenen serinin ikinci filminin pandemi sebebiyle herhangi bir aksaklık yaşanmaması durumunda planlanan vizyon tarihine yetiştireceği duyuruldu.

Filmin yönetmeni tarafından yapılan bu açıklamadan sonra Aquaman 2 ne zaman çıkacak soruları daha yüksek sesle sorulmaya başlandı. Yönetmenin yaptığı açıklamaya göre Aquaman 2 filmi 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.

Daha Fazla Oku: Sokak Nöbetçileri 3 Ne Zaman Çıkacak?

Aquaman 2 Filminin Konusu Nedir?

Aquaman 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanı sıra iki filmin konusu da merak edilenler arasında yer alıyor. Bir önceki filmin devamı niteliğinde olması beklenen Aquaman and The Lost Kingdom Necrus altındaki kayıp krallığı konu almaktadır. okyanustaki yeri tam olarak bilinmeyen Necrus’un okyanusta huzursuzluk çıkarmaya niyetli olmasından dolayı kahramanımızın başına gelenleri konu edinmektedir. okyanusun huzurlu ve güvenli olmasını sağlamak için uğraşan kahramanın Necrus’un komşularına karşı olan saldırılarını durdurup durduramayacağı ise merak konusu oluyor.