Ana SayfaDizi-FilmFrozen 3 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Frozen 3 Ne Zaman Çıkacak?

Çocuklar başta olmak üzere herkesin sevdiği animasyon filmlerinden birisi olan Frozen serisi çok sevilmesinden dolayı Frozen 3 ne zaman çıkacak sorusu da sıklıkla sorulan sorular arasında yer alıyor.

Tüm zamanların en fazla hasılat yapan 2. animasyon filmi olmasından dolayı Disney’in Frozen serisini devam ettirmesi bekleniyor. Ancak bu konuda yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor. Diğer bir yandan filmde Olaf karakterini canlandıran Josh Gad’ın vermiş olduğu bir röportajda Frozen 3 ne zaman çıkacak sorusunun cevabının ipuçlarını barındırıyor.

Frozen 3 Çıkacak mı?

Olası bir üçlü ile ilgili daha fazla bir şey duymadık, ancak bu, sahne arkasında hiçbir şey üzerinde çalışmadıkları anlamına gelmez.

Ancak devam filminin yayınlanmasından önce Digital Spy ile yaptığı röportajda Lee, ikinci resmin Anna ve Elsa’nın sonu gibi göründüğünü belirtti. Ancak kendisinin de belirttiği gibi ilk filmin sonunda aynı şeyi söylediler.

Frozen 3 Ne Zaman Çıkacak

“Bu, ulaşmak için yola çıktığımız hedefe benziyor. Son gibi, ama ilk yaptığımızda son gibi görünüyordu. Hiçbir fikrimiz yok. Şu anda, son gibi görünüyor” dedi.

İlginizi Çekebilir: Winnie the Pooh Blood and Honey Ne Zaman Çıkacak?

Frozen 3 Ne Zaman Çıkacak?

Josh Gad’a göre serinin ikinci filmi çekilmeden önce herhangi bir sebep yoktu. Filmin çekilmesi için bir sebep oluştuğunda ise film yapıldı. Bu sebeple serinin üçüncü filminin çekilmesi için de bir neden oluştuğu anda çekimlerin başlayayacağıdır. Ayrıca Josh Gad’ın bir süredir At Home With Olaf için Disney ekibiyle birlikte çalışması da Frozen 3 ne zaman çıkacak sorularının alevlenmesine neden oldu. Daha önce de belirttiğimiz gibi film için resmi bir açıklama bulunmamakla birlikte filmin 2023’ten önce vizyona girmesi de beklenmiyor.

Frozen Serisinin Konusu

Frozen serisi sihirli güçleri olan Elsa ile kardeşi Anna’nın hikayesini konu almaktadır. Elsa’nın kar yapma gücünün ülkeyi ve kardeşini etkilememsi için uzun bir süre kapalı kapılar ardında kalmasından sonra kardeşi ve aynı zamanda prenses olan Anna tarafından taç giyme töreninde halk ile buluşmaya ikna edilmesi ile olaylar başlamaktadır. ancak yaşanılan aksaklıklar sebebiyle gücünü kontrol edemeyen Elsa sarayadan ayrılarak ormana kaçar ve Anna’da onu getirmek için arkasından gider ve macera böyle başlar.

Frozen 3 Ne Zaman Çıkacak

Serinin ikinci filminde ise iki kardeş ile ülkelerinde bir gecede olan doğa olaylarından ahlakı ile birlikte kaçar ve sihirli ormana saklanır. Daha sonrasında ise Elsa anne ve babasının izlerini sürerken Anna ise sihirli ormandaki sorunu ortadan kaldırmak için uğraşır.

İkinci filmin sonunda Elsa sihirli ormanda kalırken Anna ise ülkesini yönetmek için geri döner ve sarayın kapılarının halka açıldığı ve kutlamanın olduğu bir günde Disney’in başka bir karakteri olan Rapunzel halkın içerisinde görülür. Bu sebeple de serinin 3. filminin geleceği yönündeki tahminler de güçleniyor ve Frozen 3 Ne Zaman Çıkacak yazımız da burada sona eriyor.