Ana SayfaKripto ParaFantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Bu Fantom Coin yorumları ve fiyat Tahmini 2021 makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini yaparken çok uçlara gidip herkesi peşimizden sürüklemeyi amaçlamıyoruz. Aşağıda, FTM fiyat analizimizi ve tahminimizi oluştururken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

Kripto dünyasını çevreleyen sürekli artan bir yutturmaca var. Ayrıca, 2021 boğa koşusu sırasında birçok dijital varlık tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Buna karşılık, bazı kriptoların da düşüş eğilimi vardı. Bu nedenle, birçok kripto para tüccarı ve yatırımcısı, kriptolarını iyi bir fiyata tutmanın veya satmanın zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. Bu, FTM tüccarları ve yatırımcıları için aynı senaryo olabilir.

Bu olaylar Fantom’u iyi bir yatırım yapmaya yetecek kadar iyi mi? Yıl bitmeden mi yoksa 2021’e kadar mı yatırım yapmalıyız? Bu CoinQuora Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini makalesinde öğrenelim.

Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini
Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Fantom Coin Nedir?

Fantom Coin, geliştiricilere kendi ısmarlama konsensüs metodolojisini kullanarak merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sunan bir döngüsel olmayan grafik (DAG) akıllı sözleşme projesi olarak tanımlanıyor.

Dahası, şirket içi tokeni Fantom Coin ile birlikte, akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili sorunları, özellikle de geliştiricilerin iki saniyenin altına düştüğünü açıkladığı işlem hızıyla çözmeyi hedefliyor.

Ayrıca, Fantom ürün teklifini denetleyebilen Fantom Vakfı, Fantom’un ana ağı olan OPERA’nın Aralık 2019’da piyasaya sürülmesiyle ilk olarak 2018’de geliştirildi.

Artık Fantom Coin hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, FTM’nin 2021’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu Fantom Coin fiyat analizi ve Fantom Coin yorumlarındaki çizelgeleri görelim.

Daha Fazlası İçin: Axs Coin Yorumları ve Geleceği [Analiz]

Fantom Coin Fiyat Analizi 2021

Şu anda Fantom, CoinMarketCap’te 27. sırada yer alıyor. Ancak Fantom Coin blok zincirindeki en son güncellemeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı?

Başka bir deyişle, Fantom Coin önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisine hazırlanıyor. Bu olursa, kripto direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve yükseliş fiyatına ulaşabilir. Tabii ki, yükseliş piyasası Fantom Coin’de kalmaya devam ederse, bunun gerçekleşmesi daha olasıdır.

Tersine, boğalar kriptoya karşı çıkarsa, Fantom Coin’im fiyatı düşebilir. Kısacası, Fantom Coin yükseliş pozisyonundan çıkabilir ve düşüş fiyatına doğru dalış yapabilir. Gerçekten de bu fiyat seviyesi yatırımcıların gözünde iyi bir tablo değil.

Fantom Coin Fiyat Tahmini 2021

Fantom’un son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Üstelik Fantom Coin fiyatı son 24 saatte biraz düşmüş olabilir. Bu eğilim devam ederse, Fantom Coin boğalarla birlikte koşabilir, 5.7 dolarlık direnç seviyesini geçebilir ve daha yükseğe tırmanabilir.

FTM/USDT Fiyat Tablosu

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve Fantom coin’i yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, Fantom Coin’in fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 1,16 dolara düşebilir.

Bu arada, 2021 için uzun vadeli Fantom Coin yorumlarımız yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 3,57 dolardan geçme olasılığı yüksek. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Fantom Coin Yorumları 2021 – RVOL, MA ve RSI

2021’in başından bu yana, Fantom Coin’in fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen konsolidasyon, dalgalanmalar ve düzeltmeler takip ediyor.

Aşağıdaki tablo, Fantom Coin’im Göreceli Hacmini (RVOL) göstermektedir. Mevcut işlem hacminin önceki işlem hacmine göre belirli bir süre içinde nasıl değiştiğini tüccarlara gösteren bir göstergedir. Şu anda, Fantom Coin’in RVOL’u, mevcut trenddeki daha zayıf katılımcıları gösteren kesme çizgisinin altında yer almaktadır.

Fantom Coin Yorumları 2021 – FTM/USDT RSI

Bu arada, kriptonun göreceli güç endeksi (RSI) 67.98 seviyesinde. Bu, kriptonun neredeyse aşırı alım durumunda olduğu anlamına gelir. Bu durumda, tüccarlar ve yatırımcılar beklenmedik fiyat düşüşlerini önlemek için dikkatli ticaret yapmalıdır. Bununla, tüccarlar büyük miktarlarda fon kaybetmekten kaçınabilir ve ticarette kâr potansiyellerini en üst düzeye çıkarabilir.

Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini
Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Fantom Coin Yorumları 2021 – ADX, RVI

Şimdi Fantom’un Ortalama Yön Endeksine (ADX) bakalım. Özellikle ADX, yatırımcılara bir trendin yönünden ziyade gücünü bulmada yardımcı olur. Piyasanın değişip değişmediğini veya yeni bir trendin başlayıp başlamadığını belirlemek için de kullanılabilir. Özellikle ADX, Yönlü Hareket İndeksi (DMI) ile bağlantılıdır.

Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Ayrıntılı olarak, RVI, mutlak fiyat değişikliklerinden ziyade bir dönem boyunca fiyat değişikliklerinin standart sapmasını ölçer. RVI 41 seviyenin üzerinde, bu oynaklığın yönünün aşağı yönlü olduğunu gösteriyor. Aslında, RVI 58.33 seviyesinde, dolayısıyla potansiyel bir satın alma sinyalini doğruluyor.

İlginizi Çekebilir: Ramp Coin Yorumları ve Geleceği [Güncel]

Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Bu, Fantom’u 2021’den 2025’e kadar karlı bir kripto haline getirmek için yeterli olur mu?

2021 ila 2025 arasındaki bu CoinQuora Fantom Coin yorumlarında öğrenelim.

Fantom Coin Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Fantom Coin 2022’nin sonunda 16 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 27 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 16 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Fantom Coin Fiyat Tahmini 2023

Fantom Coin, 200 günlük uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini sağlam bir şekilde tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 42 $ ile hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacaklar, bu da düşüşü değil, tutarlı bir şekilde oynamasını sağlayacaktır. .

Fantom Coin Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, Fantom Coin yorumları ve yeni proje tahminlerine göre, Fantom Coin yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 54$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Fantom Coin Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde Fantom Coin fiyatları 77 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak Fantom Coin için çok zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, Fantom Coin’in tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Sonuç

Fantom’un 2021’de önünde parlak bir geleceği var. Fantom Coin ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, Fantom Coin’in yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Boğa Fantom Coin yorumları 2021, 3.53 dolardır. Yukarıda belirtildiği gibi, yatırımcılar Fantom Coin’in Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri ile birlikte 2021’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 11 dolara bile ulaşabilir. Binance Üye olup bu coinden almak için verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini yazımızı bu kısım ile sonlandırıyoruz. Yatırım Tavsiyesi Değildir.