Ana SayfaKripto ParaAxs Coin Yorumları ve Geleceği
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Axs Coin Yorumları ve Geleceği [Analiz]

Axs Coin Yorumları ve Geleceği ile ilgili konuşmadan önce Axs Coini tanıyalım. Axie Infinity, herkesin yetenekli oyun ve ekosisteme katkı yoluyla coin kazanabileceği, dünyaca ünlü Pokemon oyunundan ilham alan dijital bir evcil hayvan evrenidir. Oyuncular evcil hayvanları (Axies olarak bilinir) için savaşabilir, toplayabilir, yükseltebilir ve kara tabanlı bir krallık kurabilir. Şu anda oyuncular, marketteki diğer oyunculardan Axs Coin satın alarak oyuna başlayabilirler.

Axs Coin Anahtar Metrikler

İsim: AXS

İlk Kulanım Arz:. 59.985.000 AXS (%22.22)

Toplam Coin Arzı: 270.000.000 AXS

Launchpad Satış Fiyatı: 0.10 USD / AXS

Axs Coin Özellikleri

Axie Infinity, dijital oyun dünyasına öncülük eden bir ERC yardımcı programı simgesidir. Platformuna aşağıdakiler gibi önemli özellikler sunar:

 • SAVAŞ: Petleri (Axies) parasal ödüller kazanacak olan oyuncular, bunları elde etmek için birbirleriyle savaşabilirler.
 • YETİŞTİRME: Yeni yavrular yaratmak için yetiştirilen eksenler.
 • ARAZİ: Tüm Eksenler için geniş evler ve üsler, çeşitli kaynaklar ve işçilik varlıkları kullanılarak zaman içinde yükseltilebilir. Pazar Yeri: Küresel oyuncularla Eksen ticareti yapmak için merkezi olmayan bir pazar yeri.
Axs Coin Yorumları ve Geleceği
Axs Coin Yorumları ve Geleceği

Axs Coin Kullanım Alanları

AXS simgesi, platformun ERC-20 yardımcı programı simgesidir ve şunlar için kullanılır:

 • Yönetişim: AXS coin sahipleri, coinlerini stake edecek ve yönetişim oylamasına katılarak topluluğu ileriye taşıyacaktır.
 • Stake etme: Ödüller, oyunculara AXS coinlerini yatırdıklarında haftalık olarak verilir.
 • Ödeme: Oyuncular, oyun oynamak ve ödeme yapmak için AXS coinini kullanabilirler.

Axs Coin İyi Bir Yatırım Mı?

Axs Coin Yorumları ve Geleceği çok önemli. Şu anda 4,16 milyar dolar değerinde ve 68 dolarlık bir işaret fiyatı olan Axie Infinity, sadece bir yılda 0.17 dolarlık ilk lansmanından sonra büyük bir yükseliş gösterdi. Güçlü kullanıcı etkinliği ve 100 kat rekabet köprüsü sergileyen AXS, uzun vadeli bir yatırım arayanlar için en iyi tavsiyedir.

Daha Fazla Oku: Fida Coin Yorumları ve Analiz

Axs Coin Yorumları ve Haftalık Fiyat Grafik Analizi

Axs Coin Yorumları ve Geleceği açısından bu grafikler önemlidir. AXSUSDT fiyat grafiği, RSI 75 seviyesinin üzerinde kapandıktan sonra yükseliş trendine girdi. RSI-75 seviyesinin üzerindeki kapanıştan bu yana, fiyat 25 seviyesine ulaşamadı, bu da hala güçlü bir yükseliş trendinde olduğumuzun bir göstergesi.

RSI tarafından yükseliş trendinin başlamasının ardından, AXSUSDT’nin 18 Ocak ’21 ve 28 Haziran ’21’deki çubuk içi düşüş eğiliminin üzerinde bir fiyat olarak görülen haftalık grafiğinde alım baskısı artmaya devam ediyor.

Geçen haftalarda fiyat, açık seviyenin altında kapanarak, çubuk içinde başka bir düşüş sinyali vererek 13 Eylül 21’in üzerinde başka bir fiyat artışı için zemin hazırladı. AXSUSDT grafiğindeki sapma kalıpları da 01 Mart ’21 ve 24 Mayıs ’21 tarihlerinde gizli yükseliş sapmasıyla yükseliş trendini doğruluyor. Üçüncü bir yükseliş ayrışma modeli ivme kazanıyor.

Biannce kayıt olup AXS Coin almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Axs Coin Canlı Grafik

AXS Coin için Piyasa Değeri Projeksiyonları (10x, 100x)

AXS coini maksimum 270 milyon arza sahiptir ve şu anda yaklaşık %23’ü dolaşımdadır. Axs Coin Yorumları ve Geleceğini bu arz miktarı belirler.

Bir kripto projesine olan talebi ölçmenin yollarından biri, coinin Bitcoin BTC ile eşleştirmektir.

Axs Coin Yorumları ve Geleceği
Axs Coin Yorumları ve Geleceği

Yukarıda gösterildiği gibi, AXSBTC Haftalık grafiği, boğaların önemli direnç seviyelerini kırmasıyla birlikte, Bitcoin’e kıyasla AXS coinine büyük bir talep olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca grafikte, 31 Mayıs 21’de gizli bir yükseliş sapma formasyonu ve 13 Eylül direnişinden sonra yükselen daha yakın tarihli bir formasyon var.

Şimdiye kadar yapılan proje incelemesi, sabit maksimum arz ve fiyat analizinin ardından, AXS fiyatının uzun vadede yaklaşık 5 kat artmasını bekliyoruz.

Axs Coin Projesi Yol Haritası

Axie Infinity, 2018’den beri yıllık ikili hedef hedeflerine sahiptir. Aşağıdaki proje yol haritasını takip edin. Axs coin yorumları yapmak isteyenler için önemli bir gösterge.

 • 2018: Boşta savaş oyunu çıktı
 • 2019: Axie Land pazaryeri yayınlandı
 • 2019: Canlı savaş sistemi yayınlandı
 • 2020: Mavis Hub yayınlandı
 • 2020: Ronin Sidechain test ağı Başlatıldı ve Lands ve itemler için Ronin’e geçiş başladı.
 • 2021: Axies’ten Ronin’e geçişin başlangıcı.
 • 2021: Axie Battle beta’nın lansmanı ve Land Gameplay Community Alpha’nın lansmanı.
 • 2021: Staking Dashboard’un lansmanı ve olanak sağlayan bir stake ödülleri, merkezi olmayan yönetişim ve AXS için Play to Earn.
 • 2021: Axie Infinity’nin iOS ve Android’de piyasaya sürülmesi.
 • 2022: Lunacia SDK alpha’nın piyasaya sürülmesi.

Axs Coin Ortakları

Axs Coin yorumlarında ortaklıklarını da dikkate almak gerekir. Axie Infinity’nin birkaç tane ama kaliteli ortaklıkları ve işbirlikleri var;

 • MakerDAO: Merkezi olmayan bir sabit para sigorta platformu. Burada, Axie Infinity, oyun içi DAI ödül dağıtımı için MakerDAO’ya yardımcı olabilir.
 • SAMSUNG: Axie Infinity oyununun şu anda Samsung cüzdanında mevcut.
 • Kyber Network: Zincir üzerinde bir likidite protokolü. Axie Infinity, 2019’un başlarındaki Arazi satışı sırasında meta-işlem belirteci takasları için Kyber Network ile entegre edildi.

Axs Coin Rekabet Analizi

Axs Coin Yorumlarına rekabet ettiği coinler ile devam ediyoruz. Axie Infinity temel özellikleriyle ilgili en iyi iki oyun coinini analiz etmek şunları içerir;

 • ENJIN COIN: 1.12 milyar dolar değerinde üçüncü tabanlı Crypto oyun coini olan Enjin coin, platformlar arasında oyun için coin oluşturma ve transfer etmede NFT’nin değerini desteklemek için kullanılan ethereum tabanlı bir kripto para birimidir, ancak Axie’de olduğu gibi yaratılması sınırlıdır. Sonsuzluk.
 • DECENTRALAND (MANA): Değeri yaklaşık 1,25 milyar olan, aynı zamanda ethereum tabanlı ikinci en büyük oyun coini olup, yalnızca yüksek gecikmeli 3D sanal gerçeklik oluşturmaya odaklanarak, onu Axie Infinity çekirdek özelliklerine daha az duyarlı hale getirir, ancak AXS için sanal iyileştirmede bir yol açar. Axie Infinity, doğrudan ve dolaylı rakiplerinden optimum iyileştirme için daha fazla ipucu elde etmeyi amaçlıyor.
Axs Coin Yorumları ve Geleceği
Axs Coin Yorumları ve Geleceği

Axs Coin İşlem Ücretleri

Axs Coin Yorumlarında en dikkat çeken kısım işlem ücretleri. Axie Infinity, oyuncular kendi pazarında Axie NFT’leri alıp sattığında ve yenilerini oluşturmak için üreme eksenleri için ücret toplarken %4,25 ücret alıyor. Bu ücretler Axie Infinity Shards (AXS) olarak ödenir.

Enjin Cüzdan için, hızlı bir işleme izin vermek için tahmini işlem ücretleri otomatik olarak ayarlanır. Bu nedenle, Axie Infinity gibi sabit değildirler.

Son olarak, Decentraland (MANA) için ücretler, tıpkı Enjin gibi sabit değildir. Binance’deki işlem ücretleri, bir işlem için 43.0 MANA gibi fahiş miktarda ücretler göstererek Axie Infinity’yi rakipleri arasında en iyisi yapıyor.

Axs Coin Güvenlik

Decentraland, çalışma konsensüs algoritmasının enerji kanıtı üzerinde çalışan Ethereum blok zinciri üzerinde çalışır. Aynı şey Axie Infinity ve Enjin için de geçerli, dolayısıyla hepsi ethereum blok zincirinde çalıştığı için karşılaştırma yok. Axs Coin Yorumları ve Geleceği yazımız burada sonlanıyor. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Daha Fazlası İçin: En İyi Coin Uygulaması Hangisi? [Yatırım]