Ana SayfaKripto ParaTakas Farming - Kripto Alıp Satmanın Kolay Hali!
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Takas Farming – Kripto Alıp Satmanın Kolay Hali!

Takas Farming ile Kripto Alıp Satmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorsanız, elbette mümkün. Takas Farming BNB, kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için Binance’in Liquid Takas platformunu kullanarak ticaret yaptığınız platformun ve işlemin adıdır. Liquid Swap, PancakeSwap ve Uniswap gibi merkezi olmayan borsalara kullanımı kolay bir alternatiftir, ancak standart borsalardan çok daha düşük maliyetlidir.

Binance Takas Farming nedir veya Binance swap nedir diye soranlara en basit ve anlaşılır şekilde cevabımızı vermek isteriz. Takas Farming, bir ticaret çiftinin Havuzuna likidite sağlayarak jeton takasının her iki tarafına da likidite sağlayabilir ve Binance Takas Farming tüccarları daha sonra havuzun her iki tarafından da likidite alabilir. Arbitraj farkı farming yapana gelir olarak yansıtılır.

Bir havuzun eş güvencesi, likidite akışı ve Takas Farming hakkında daha fazla bilgi için https://www.binance.com/tr/swap adresini ziyaret edin. Takas Farmingi daha ayrıntılı olarak açıklayayım ve Binance’de bundan nasıl kâr edebileceğinizi size göstereyim. Farming stratejilerini ve BNB faydalarını en üst düzeye çıkarmanın yollarını tartışarak başlayalım.

Takas Farming Sayesinde Kolayca Kripto Alın ve Satın!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan blockchain dünyasındaki en son özellikleri sağlamak söz konusu olduğunda, Binance her zaman herkesten on adım önde olmaya çalışır. Bu fikir, Binance’in, kullanıcıların ilk çiftçilik döneminde jetonları değiştirebilecekleri ve %50 ücret iadesi kazanabilecekleri bir yöntem olan Takas Farming’i tanıtmasıyla bir kez daha hissedildi.

 • Yarışma sırasında, likidite havuzlarında alışveriş yapan tüm kullanıcılar, BNB’de 20.000$’lık bir pay için çekilişe katılacak.
 • Binance Liquid Swap’taki herhangi bir likidite havuzunda minimum toplam 100 USDT (alış ve satış) takas hacmini karşılayarak, kampanyadan önce Binance Liquid Swap’ı hiç kullanmamış her yeni kullanıcı, BNB’de 5.000 ABD Doları tutarında eşit bir pay alacaktır. Nitelikli her kullanıcı, BNB’de maksimum 20 ABD Doları alacaktır.

Resmi yarışma yapılırken, onaylanmış likidite havuzlarında Binance Liquid Swap takası yapan tüm kullanıcılar, yıkama alım satımları hariç, toplam takas hacimlerine (al ve sat) göre puanlandırılacaktır. Bu durumda toplam ödül, en iyi 50 kullanıcı arasında paylaştırılacak olan 15.000 ABD Doları olacaktır.

Şu anda bu çiftler Binance Takas Farming için mevcut:

 • BTC/USDT
 • BTC/BNB
 • BTC/ETH
 • SHIB/USDT
 • SOL/USDT
 • NOKTA/USDT
 • AVAX/USDT
 • BNB/USDT
 • ETH/USDT

Ödüller, dağıtım sırasında Binance’deki BNB/USDT döviz kuruna bağlı olarak, yarışmanın bitiminden sonraki iki hafta içinde BNB’de dağıtılacaktır.

Takas Farming Nasıl Kullanılır

Bu bölüm, bir Binance hesabı oluşturma ve BNB toplamak için Binance Takas Farming ile Para Kazanma sürecinde size yol gösterecektir. Binance, nasıl Takas Farming sorusuna cevap verecek.

Binance Takas Farmingi kullanabilmek için öncelikle bir Binance hesabı oluşturmanız gerektiğini lütfen aklınızdan çıkarmayın. Henüz üye değilseniz, kayıt olmak için Binance Takas Farming referans bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Güvenliğiniz için hesabınızı oluşturduktan sonra hesabınızı doğrulamayı ve tüm Binance hizmetlerinden faydalanmayı unutmayınız. Takas Farming ile Para Kazanmak için hesabınızın doğrulanması gerekiyor.

1- Takas Farming Sekmesine Tıklayın

Takas Farming Kripto Alıp Satmanın Kolay Hali

Ticaret yapmak için başka bir platforma kaydolmanıza gerek yoktur; likit takasları tüm doğrulanmış Binance kullanıcıları tarafından kullanılabilir; [Al-Sat] -> [Takas Farming]’i seçerek Swap’lara göz atın.

Ayrıca bir listeden takasınızı seçmek veya bir havuza likidite eklemek veya havuzdan likidite çekmek için [Likidite] sekmesine gidebilirsiniz.

2- Listeden İşlem Çiftinizi Seçin

Takas Farming Kripto Alıp Satmanın Kolay Hali

Bir indirim çiftini değiştirmek için “Tüm ödüllü tokenleri filtrele“nin yanındaki kutuyu tıklayın. Ayrıca “tümünü gör” seçeneğine tıklayarak geri ödeme tutarlarının bir listesini de alabilirsiniz.

Hangi çifti takas etmek istediğinizi onayladıktan sonra, alım satım yapmak istediğiniz coini [Satılacak varlık] ve [Alınacak varlık]’ı sipariş formunda seçin.

3- Takas Yapmak İstediğiniz Miktarı Girin

Takas Farming Kripto Alıp Satmanın Kolay Hali

Değiştirmek için [kullanılabilir] miktar gösterilecek . Ayrıca [Alınacak Varlık] ile takas etmek istediğiniz tutarı da yazabilirsiniz. Formun geri göndermek için otomatik olarak doldurulacak, bir karşılamaz var.

4- Takas Yap’a Tıklayın

Takas Farming Kripto Alıp Satmanın Kolay Hali

Fiyat hareket ederse para kaybetmediğinizden emin olmak için kayma olasılıklarını inceleyin ve ardından [Takas] düğmesini kullanarak anlaşmayı onaylayın. Gelirin siparişinizin fiyatını etkilemesi beklenen kısmını ifade ettiğini unutmayın.

Büyük siparişlerden büyük karlar elde edilebilir. Büyük bir satın alma yapmak yerine, riski azaltmak için birkaç tane daha küçük satın alın. Ayrıca sipariş formundaki dişli simgesine basarak da marjı değiştirebilirsiniz.

5- Ödülleri Al’a Tıklayın ve BNB Kazanın!

Takas Farming Kripto Alıp Satmanın Kolay Hali

Takas ödüllerinizi hemen kabul etme veya her anlaşmadan sonra birikmelerine izin verme seçeneğiniz vardır. Ticaret avantajlarınızı almak için [Ödülleri Al]’a tıklayın.

Spot Cüzdanınız daha sonra ticari avantajlarınızı alacaktır. [Geçmiş] sekmesi altında, Ticaret ve Talepler geçmişinizi her zaman kontrol edebilirsiniz. Bu, tüm işlemlerinizi ve BNB kazançlarınızı takip etmenin uygun bir yoludur.

Takas Farming Ödüller Nasıl Alınır?

Bu bağlantı ile Binance Takas Farming yaptığınızda, BNB’deki maliyetlerde %50 indirim kazanırsınız! Bir referans kodu kullanmanızı ve/veya 500 BNB tutmanızı gerektiren Binance spot piyasasındaki ücret indirimlerinin aksine, Liquid Swap, kod kullansanız da kullanmasanız da çoğu ticaret çiftinde ödenen tüm ücretlerin %50’sine kadarını iade edecektir!

Bu yazıda, Binance Takas Farming ve BNB’de ödeme alma hakkında bilmeniz gereken her şeyi size göstermeye çalışacağız.

Bir havuza likidite sağlama ve takas çiftçiliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.binance.com/tr/swap adresini ziyaret edin. Şimdilik, likidite çiftçiliğini görmezden gelelim ve likit takaslara ve takas çiftçiliğine odaklanalım. Haydi, nasıl farm yapacağınız ve BNB’nizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızla başlayalım.

Takas Farming ile BNB kazanın!

Artık Liquid Swap ve TakasFarming’in nasıl çalıştığını anladığınıza göre, şimdi getirilerinizi nasıl artıracağınıza odaklanalım.

Özetle, Takas Çiftçiliği getirilerini optimize etmenin en kolay yaklaşımı şudur:

 • Ticaret sadece %50 BNB getirisi ile eşleşir.
 • BNB’nizden kazanmak için NFT sayfasından bilet satın alın ve NFT pre-roll’e hak kazanın!
 • Yüksek hacimli ve karlı işlemler yapın.

Başlamak için yapılacak en basit şey, tam %50 ödeme sağlayan birkaç çiftten birinin ticaretine konsantre olmaktır. Bu %50 geri ödeme, gerçekten sağlam bir işleminiz olmadıkça takas çiftçiliğinin anahtarıdır.

Takas Farming Ana Faydaları

 • Kullanım Kolaylığı: Tek tuşla işlem yapma imkanı sunar. Takas Farming, yüksek hacimli tüccarlar için kripto ticareti yapmanın en kolay yoludur.
 • Arbitraj Fırsatları: Spot ve takas piyasaları arasındaki fark olarak kar.
 • Sermaye Verimliliği: DEX’te işlem yapmaya kıyasla çok daha iyi komisyon oranları ile işlem yapabilirsiniz.
 • BNB Ödülleri Kazanma Şansı: Toplam işlem ücretlerinin %50’sine kadar ekstra BNB ödülleri kazanma şansı yakalayın.
 • Komisyon İndirimi: VIP kullanıcıları için işlem komisyonlarında %50’ye varan indirim elde edin.
 • VIP seviyesi gereksinimleri: Takas Farming’deki işlem hacmi, VIP seviyesi gereksinimleri içindeki işlem hacmi koşulunda dikkate alınır.
 • DeFi’ye Giriş: DeFi alışverişlerine kıyasla daha güvenli (platformun kendisi güvenlidir, bilgisayar korsanlığı riski yoktur, SAFU)

Takas Farming Mobil Akışı

İsterseniz, Binance Uygulaması üzerinden de Takas Farming ile Para Kazanma işlemini yapabilirsiniz. 

 • [Daha Fazla] Sekmesine tıklayın
 • [Al-Sat] bölümünü açın 
 • [Takas Farming] bölümüne dokunarak da Binance Takas Farming’e ulaşabilirsiniz.

Takas Farming Riskleri

Takas Farming ile Para Kazanmak, Binance’in tüm avantajlarını ayağınızın altına getirir. Paranız her zamanki gibi tamamen güvende. Barter Farming kullandığınızda para kaybetme şansınız yoktur, bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Neredeyse minimum risk ve harika ödüllerle neyin tadını çıkaramazsınız? Ayrıca, diğer takas sitelerinden farklı olarak, harici merkezi olmayan uygulamalara erişim zorunluluğu yoktur. Tek bir tıklama ile Binance sitesinden Takas Farming’in kullanıcı dostu arayüzüne gidebilirsiniz. Herhangi bir anlaşma veya takas, beklediğinizden farklı bir fiyatla sonuçlanan kayma riskini taşır.

Binance’in sektör lideri likiditesi nedeniyle, Takas Farming’de bu risk çok daha azdır. Takas Farming aslında her biri yüksek likiditeye sahip 100’den fazla işlem çifti sağlar. Takas Farming ile Para Kazanmak işte bu kadar kolay!

Takas Farming Yaklaşan Etkinlikler

Aşağıdaki linkten yaklaşan Takas Farming etkinliklerini bulabilirsiniz ve Takas farming ile para kazanmanın yollarını arayabilirsiniz.