Paylaş

En Yakışıklı Anime Karakterleri

Anime dünyası her geçen gün ülkemizde daha popüler hale gelmeye başlıyor. Çok havalı karakterler bulunduruyor. En Yakışıklı Anime Karakterlerini gördükten sonra dediklerime hak vereceksiniz. Tabi hikâyesini de bildiğiniz karakterler sizler için daha farklı bir anlam içerecektir. En Yakışıklı Anime Karakterlerinde 7 tane farklı anime dizisinden alınmış seçkin karakterler bulunuyor. Bu karakterlerin hepsinin karakteri ve filmdeki rolleri farklı olsa da onları bu yazıya toplayan faktör karizmaları.

7 En Yakışıklı Anime Karakterleri

Aşağıda 7. sıradan başlayacağımız En Yakışıklı Anime Karakterleri listesinin bütün karakterlerinin seveceğinizden hiç şüphemiz yok. En seçkin anime dizilerinden seçtiğimiz bu karakterlerin özelliklerini ve kişiliklerini de alt kısmına not ettik. Peki sizin en sevdiğiniz anime karakteri bu listemizde bulunuyor mu?

Daha Fazlası İçin: Tokyo Revengers Karakterleri

En Yakışıklı Anime Karakterleri

7- Hak (Yona of the Dawn)

Hak, Rüzgar Kabilesi’nin eski Generali ve Şefidir.

Kısaca söylemek gerekirse, uzun boylu, çekici ve düpedüz seksi. Delici mavi gözleri ve dağınık siyah saçları inanılmaz derecede çekici. Hepimizin takdir edeceği, yıllarca eğitimle şekillendirilmiş bir vücut şekline sahip.

O her zaman mavi giyinir; gözlerini ortaya çıkarır ve en iyi özelliklerini vurgular.

En Yakışıklı Anime Karakterleri

6- Wizard Howl (Howl’s Moving Castle)

Howl Jenkins Pendragon, Ingary ülkesinde yaşayan çok güçlü bir büyücüdür. Hareketli bir şatoda yaşıyor ve mahremiyetini bozmamak için kendisi hakkında söylentiler yaydığı biliniyor.

Howl’un omuz uzunluğunda sarı saçları ve mavi gözleri var. Teni solgun ve yapısı uzun ve ince. O özel bir adam, ama çok bilge ve sadık. Farklı saç iksirlerinin saçlarını farklı renklere çevirdiği de filmde gösteriliyor.

Geleneksel olarak yakışıklı ve derinlerde iyi bir kalbi var.

En Yakışıklı Anime Karakterleri

5- William T. Spears (Black Butler)

Genel olarak işini bilen kendi kendine yeten bir insan hissini uyandırır. Genel olarak, William, hakkında birçok yönden “her zaman” diyebileceğiniz nadir bir orakçı türüdür. Hep taranmış saçlı, hep sakin, hep havalı. En Yakışıklı Anime Karakterleri listesinin en soğuk karakteri ile tanışın.

En Yakışıklı Anime Karakterleri

4- Levi (Attack on Titan)

Levi’den bahsedelim o yakışıklı anime karakteri ama çalışkan görünüşlü bir adam ne yaptığınızı merak ettiriyor, gerçekten kavgalarda yakışıklı olmadığını mı söylüyorsunuz? En Yakışıklı Anime Karakterlerinde en cool olanlardan biri olabilir.

Levi, 30’lu ve 35’li yaşlarında genç, siyah saçlı bir erkektir. Küçük boyuna (160 cm) rağmen, gelişmiş kasları ve uzayda mükemmel koordinasyonu nedeniyle kıskanılacak fiziksel güce ve etkileyici manevra kabiliyetine sahiptir. Tıraşlı bir kafa ile kısa bir saç modeli giyiyor ve düz bir kısımda patlama yapıyor.

Stooges’daki Kadın ile savaş sırasında, kısa bir süre için bir takım elbise ve ceketle ortaya çıktı. Daha sonra, Tarihin ilanından sonra, Reiss, diğer izciler gibi, uzun, koyu yeşil, düz kesimli bir pelerinle duvarların içinde belirir. Görevlerde kıyafetleri aynı kaldı.

En Yakışıklı Anime Karakterleri

3- Sasuke (Naruto)

En Yakışıklı Anime Karakterlerinide Sasuke olmazsa bizler için büyük eksiklik olurdu. O harika bir görünüme sahip ve her gün bakmanız gereken biri.

Maksatlı, kendine güvenen adam başta koyu renk, darmadağınık saçlı, oldukça kibar bir çocuktu. En azından çocuklukta, çenenin altında değildiler. Ayrıca, çocuğun siyah gözleri ve açık teni vardı. Karşı cins her zaman bu yakışıklı adama ilgi duymuştur.

En Yakışıklı Anime Karakterleri

2- Katsuki Bakugo (My Hero Academia)

Katsuki, aslında onu yapabilen biriyle fantastik bir karakter diyebileceğimiz dizi nedeniyle benim favorilerimden biri, o sivri uçlu saçları ve inanılmaz bir yüzü olan bir kahraman.

Katsuki, ince, kaslı bir yapıya ve açık ten rengine sahip, ortalama boyda genç bir adamdır. Kaşlarının üzerinden sarkan dalgalı kakülleri olan kısa, dikenli, kumlu sarı saçları var. Gözleri keskin ve parlak kırmızı renktedir.

Okulda standart U.A. giyiyor. geleneksel kırmızı kravat olmadan üniforma. Ceketinin altında, üstteki birkaç düğmesi çözülmüş beyaz yakalı bir gömlek giyiyor. Pantolonu gevşek bir şekilde giyildiğinden, kemer takmasına rağmen ayak bileklerinde sarkmalarına neden oluyor.

En Yakışıklı Anime Karakterleri

1- Natsu (Fairy Tail)

En Yakışıklı Anime Karakterleri listesinin yıldızı Natsu çivili pembe saçlı ve inanılmaz bir kişiliğe sahip, kesinlikle harika bir karakter.

Ateş Ejderhası Katili ve Fairy Tail Guild üyesidir. Ateş ejderhaları kralı Igneel’in üvey oğludur ve daha sonra Zeref Dragneel’in küçük kardeşi ve August’un gayri meşru amcası olduğu ortaya çıkmıştır, aslen 400 yıl önce ağabeyi tarafından hayata döndürülmeden önce ölmüştür

En Yakışıklı Anime Karakterleri listemiz burada sona eriyor. Sizin de eklemek istediğiniz karakterler varsa yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.