Ana SayfaDizi-FilmDisney Plus Samsung Televizyona Nasıl Yüklenir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Disney Plus Samsung Televizyona Nasıl Yüklenir?

Ülkemizde yeni yeni yerini almaya başlayan Disney Plus için birçok kullanıcı Disney Plus Samsung televizyona nasıl yüklenir sorusu sormaktadır. Siz de bu soruyu soranlardansanız eğer yazımızın sizlere faydası dokunacaktır. Öncelikle bu işlemleri yapabilmeniz için televizyonunuzun Smart TV olması gerekir. Eğer ki bu koşulu sağlıyorsanız televizyonunuza Disney Plus yükleyebilirsiniz.

Samsung smart tv sahibi olanlar için Disney Plus’ın Samsung TV’ler ile uyumlu olduğunu söylememiz gerekir. Bunun için birkaç basit adımı uygulamalı ardından Disney’in harika yapımları arasında eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Siz de televizyonunuza nasıl yükleneceğini merak ediyorsanız eğer gelin birlikte görelim.

Disney Plus Samsung Televizyona Nasıl Yüklenir?

Disney Plus Samsung televizyona nasıl yüklenir sorusu için birkaç adım vardır. Bu adımları uygularken dikkatli olmalısınız. Her detaya dikkat ederek adımlara geçmelisiniz.

  • Öncelikle ayarlar kısmında herhangi bir ağa bağlanmalısınız. Böylelikle televizyona internet erişimi gelecektir.
  • Sonrasında aynı sekmeden Apps kısmına girmelisiniz. Bu kısım sayesinde televizyona istediğiniz uygulamaları indirebilirsiniz.
  • Apps kısmı içerisinde yer alan uygulamalar arasından Disney Plus’ı bulmalısınız.
  • Bulduktan sonra içerisine girererk kur butonuna basmalısınız.
  • Eğer ki bu adımda Samsung hesabınız ile oturum açmanız istenirse önceki hesabınızı girebilir ya da yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Bu adımları uyguladığınızda sizler de Disney Plus Samsung cihazlara yükleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. İndirdikten sonra Disney Plus hesabınız ile oturum açmalısınız. Gerekli altyazı ayarlarını falan yaptıktan sonra eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Disney Plus Samsung Televizyona Nasıl Yüklenir

Akıllı Tv’ye Disney Plus Yükleme

Disney Plus Samsung televizyona nasıl yüklenir sorusunun ardından genel olarak Smart Tv’ler için nasıl yüklenir işlemlerine de göz atabiliriz. Cihazınız Disney Plus uyumlu ise öncelikle kendi uygulama mağazasına girmeli ve Disney Plus’ı bulmalısınız. İndirip kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak cihazınıza uyumlu olabilmesi için televizyonun belli başlı kriterleri vardır.

  • Smart TV olması
  • 2016’dan güncel televizyon olması

Eğer ki bu kriterleri sağlıyorsanız muhtemelen cihazınız Disney Plus için uyumludur. Ve tek yapmanız gereken uygulama mağazasında oturum açıp Disney Plus’ı indirmek olacaktır. Uygulamayı indirdikten sonra da Disney Plus hesabınız ile oturum açabilirsiniz. Birçok Disney yapımı ile baş başa kalarak eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Disney Plus İzlemeye Devam Et Silme Nasıl Yapılır yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.