Ana SayfaDizi-FilmDisney Plus İzlemeye Devam Et Silme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Disney Plus İzlemeye Devam Et Silme Nasıl Yapılır?

Uygulama içerisinde bir içeriğe göz atıp çıkınca izlemeye devam et kısmında çıktığı için bir çok kişi Disney Plus izlemeye devam et silme nasıl yapılır sorusunu sormaktadır. Bunun için belli başlı taktikler vardır. Böylelikle izlemeye devam et kısmı kalabalık olmayıp aradığınız içeriği kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Disney Plus izlemeye devam et silme işlemi yapılmadığı takdirde düzenli olarak izlediğiniz film ya da diziler izlemediğiniz içerikler arasında kaybolur. Bunun için silme işleminden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle ne izleyeceğinizi kolaylıkla belirleyebilir zaman kaybı yaşamazsınız. Genellikle bu sorun bir içeriği merak edip sonrasında beğenmeyince ortaya çıkmaktadır. Eğer ki nasıl yapıldığını merak ediyorsanız gelin birlikte görelim.

Disney Plus İzlemeye Devam Et Silme

Disney Plus izlemeye devam et silme işlemleri için aşağıda yer alan basit adımları takip edebilirsiniz. Böylelikle yaşadığınız sorun kısa süre içerisinde çözülecektir. Ancak bunun için tek bir tuş ile silme işlemi yoktur. İzlemeniz gereken bazı adımlar vardır.

  • Öncelikle silmek istediğiniz film ya da dizinin içerisine girmelisiniz.
  • Ardından içeriğin son sahnesine (yaklaşık olarak son 10 saniye) gitmelisiniz.
  • Son 10 saniyenin bitmesini bekleyerek içeriğin bitmesini bekleyiniz.
  • Ardından içerik bitecek ve izlemeye devam edilecek içerik kalmayacaktır.

Bu işlemlerin ardından izlemeye devam et kategorisi içerisinde yer almayacaktır. İlla son 10 saniye olmasına da gerek yoktur. Zamanı ne kadar kısa tutarsanız o kadar az beklemiş olursunuz. Burası da size kalmıştır.

Disney Plus İzlemeye Devam Et Silme

Disney Plus İzlemeye Devam Et Çalışmıyor

Disney Plus izlemeye devam et çalışmıyor sorunu ile karşılaşırsanız eğer yapabileceğiniz bazı adımlar vardır. Bu adımları takip ederseniz eğer izlemeye devam et kategorisini tekrardan aktif olarak görebilirsiniz.

  • Disney Plus’ın ön belleğini temizleyin. Bunun için ayarlar içerisinde uygulamalar sekmesini bulmalı, Disney Plus’ı seçmelisiniz. Ardından silerek sorunu gidermeyi deneyebilirsiniz.
  • Uygulamayı silip tekrardan kurmayı deneyebilirsiniz. Hesabınızda oturum açtıktan sonra sorunun çözüldüğü göreceksiniz.
  • Sorun sunucu kaynaklı olabileceğinden beklemenin avantajları da olabilir.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer Disney Plus izlemeye devam et çalışmıyor hatasını giderebilirsiniz. Ayrıca Disney Plus izlemeye devam et silme işlemlerine de gerek kalmayacaktır.

Disney Plus Müşteri Hizmetleri Numarası yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Disney Plus İzlemeye Devam Et Silme yapılabilir mi?

Evet, izlemeye devam et kategorisindeki içerikler silinebilir. Bunun için sayfamızdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Disney Plus İzlemeye Devam Et yok hatası ile karşılaşılınca ne yapılmalı?

Farklı içerikler ile farklı cihazlar deneyerek sorunu gidermeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı silip tekrardan yüklemek de işe yarayabilir.

Disney Plus izleme geçmişi silinebilir mi?

Ne yazık ki bu konuda Disney Plus destek sağlamıyor. Bunun için yan profil oluşturabilirsiniz. Böylelikle sorunu çözebilirsiniz.