Ana SayfaDizi-FilmDisney Plus Nasıl İzlenir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Disney Plus Nasıl İzlenir?

Geçtiğimiz yıl içerisinde ülkemizde yayın hizmetine başlayan Disney Plus birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılan platformlardan birisi olmayı başarmıştır. Bunun ardından da birçok kullanıcı Disney Plus nasıl izlenir sorusunu sormaktadır. Siz de bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler doğrultusunda siz de sorunuzun yanıtını öğrenebilirsiniz.

Birçok platform üzerinde kullanılabilen bu uygulama ile siz de her an her yerde film-dizi izleyebilirsiniz. Telefonunuzdan, tabletinizden, televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan ve daha birçok platformdan da erişebilirsiniz. Her biri farklı şekillerde kullanıma sunulduğun Disney Plus nasıl izlenir sorusu sorulmaktadır. O halde gelin şimdi sizlerle birlikte bu sorunun yanıtını görelim.

Disney Plus Nasıl İzlenir?

Disney Plus nasıl izlenir sorusunun yanıtını vermek için alt başlıklara inmemiz gerekmektedir. Çünkü farklı platformlarda farklı şekilde cevap olacaktır. Ancak genel olarak baktığımız zaman Disney Plus üyeliği edinip uygulama içerisinden hesabımıza erişim sağlamamız gerekecektir. Bunun için aylık ya da yıllık planları tercih edebilir ona göre kullanabilirsiniz.

Disney Plus Nasıl İzlenir

Telefondan Disney Plus Nasıl İzlenir?

Telefondan erişim sağlamak için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Devamında da keyif dolu dakikalara erişebilirsiniz.

  • Öncelikle uygulama mağazanızdan Disney Plus’ı indirmelisiniz. Bunun için AppStore ya da Google Play Store’u tercih edebilirsiniz.
  • Devamında ise uygulamaya girerek yeni hesap açmalısınız.
  • Hesabınızı oluşturduktan sonra bütçenize uygun bir paketi seçerek ilerlemelisiniz.
  • Ödeme aşamasını da tamamladıktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları uyguladığınızda siz de telefonunuzdan Disney Plus nasıl izlenir sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz. Bu adımların aynısı tabletiniz için de geçerlidir. Herhangi bir farklılık bulunmamaktadır.

Disney Plus Nasıl İzlenir

Bilgisayardan Disney Plus Nasıl İzlenir?

Bilgisayarınızdan Disney Plus’a erişim sağlamak için öncelikle iki farklı yol olduğunu söylemeliyiz. Bu iki adımı da kullanarak film ya da dizi izleyebilirsiniz.

  • Windows store üzerinden Disney Plus uygulamasını indirip yeni hesap oluşturmalısınız. Ya da önceden hesabınız var ise oturum açabilirsiniz.
  • Ödeme kısmını da tamamlayarak uygulama üzerinden direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  • Yukarıdaki maddeler dışında uygulamayı indirmeden de erişim sağlayabilirsiniz. Nasıl olacak diyorsanız eğer tarayıcınız üzerinden Disney Plus web sitesine erişim sağlamalısınız.
  • Devamında oturum açıp tarayıcı üzerinden izleme işlemini devam ettirebilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar arasından hangisi daha mantıklı diye soruyorsanız eğer uygulamanın daha optimize bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. Ancak uygulamayı indirmek istemiyorsanız da tarayıcı kullanmanızda herhangi bir engel bulunmamaktadır.

Disney Plus Nasıl İzlenir

Televizyondan Disney Plus Nasıl İzlenir?

Televizyon üzerinden Disney Plus nasıl izlenir sorusu da sıklıkla sorulan sorulardan birisidir. Siz de evinizde rahat rahat televizyonunuzdan film ya da dizi izlemek istiyorsanız eğer öncelikle televizyonda yer alan uygulama mağazasından Disney Plus uygulamasını indirmelisiniz.

Disney Plus uygulaması eski tip akıllı televizyonlarda çalışmayabilmektedir. Bunun için uygulama mağazasında görmeme olasılığınız bulunmaktadır. Bu durum ile karşı karşıya kaldığınızda Xiaomi Mi TV Stick 1080P Android Media Player gibi donanımlardan faydalanarak televizyonunuzu daha güncel bir hale getirebilirsiniz.

Disney Plus Fiyatı Öğrenci Paketi hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.