Ana SayfaDizi-FilmDisney Plus Fiyatı Öğrenci Paketi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Disney Plus Fiyatı Öğrenci Paketi

Disney Plus fiyatı öğrenci paketi için olup olmadığını birçok kullanıcı merak etmektedir. Siz de öğrenci iseniz Disney Plus için olan öğrenci paketinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Merakınızı gidermek için doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz.

Disney Plus’ta yer alan farklı paketler ile siz de bütçenize uygun olan paketi seçebilirsiniz. Ancak bu paketler arasında ne yazık ki öğrenci paketi bulunmamaktadır. Bu yüzden normal fiyatlandırmalara uygun şekilde kullanmanız gerekir. Eğer ki ucuz bir biçimde almak isterseniz bunun için farklı yollar da bulunmaktadır. O halde gelin birlikte görelim.

Disney Plus Fiyatı Öğrenci İçin Ne Kadar?

Disney Plus fiyatı öğrenci arkadaşlarımız için fazla gelebilmektedir. Bunun için özel bir fiyatlandırma yapılmadığı için normal paketlerden faydalanılması gerekir. Ancak yine uygun fiyatlı almak isterseniz eğer aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz.

  • Yıllık paket alarak aylık ödemeyi daha uyguna yapabilirsiniz.
  • Bir hesabı birden fazla kişi kullanabildiği için arkadaşlarınız ile ortak satın alabilirsiniz.
  • İlerleyen dönemlerde bankaların kullanıma açacağı Cashback sisteminden faydalanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan maddelere göz attığınızda siz de Disney Plus’a çok daha uygun bir şekilde sahip olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse eğer arkadaşlarınız ile ortak almanız durumunda kişi başı ne kadarlık bir ödeme olacağını gelin birlikte hesaplayalım.

Disney Plus Fiyatı Öğrenci Paketi

Öncelikle bir yıllık Disney Plus aboneliği yaklaşık olarak 350 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hesabı 5 kişinin kullanacağını varsayarsak eğer kişi başı 70 TL gibi bir ödeme gelmektedir. 12 ay kullanılacağı için 70’i 12’ye bölünce aylık olarak 6 TL gibi bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Normal fiyatı 35 TL olan bu fiyatı nasıl 6 TL’ye düşürülebileceğini yukarıdaki gibi görebilirsiniz.

Disney Plus Fiyatı Öğrenci Üyeliği

Disney Plus fiyatı öğrenci üyeliği için ek bir paket sunmadığı için ortak kullanım ve yıllık paket ile siz de uygun fiyata kullanım sağlayabilirsiniz. Bu adımı yaparken kullanıcılara özel olarak kullanıcı alan oluşturmalı ve mümkünse her kullanıcıya şifre koymalısınız. Böylelikle daha uygun bir kullanım alanı oluşturabilirsiniz.

Şifreli kullanım sadece profillere erişirken ek bir güvenlik oluşturacaktır. Normal hesap şifresinden farklı olarak uygulama içi şifredir. Diğer kullanıcıların ne izlediğinizi görmesini engelleyecek ve profilinizdeki ayarları kurcalamamanızı sağlayacak bir sistemdir.

Disney Plus Hata Kodu 83 Nedir yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.