Ana SayfaDizi-FilmDarling in The Franxx 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Darling in The Franxx 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

“Darling in the Franxx 2. sezon ne zaman başlayacak?” sorusu dizinin hayranları tarafından son günlerde sıkça soruluyor. Darling in the franxx, 2018 yılında yapılmış bilimkurgu anime serisidir. Darlin in the franxx ya da DarliFra olarak da bilinen bu seri; CloverWorks, Trigger ve A-1 Pictures tarafından hazırlanmıştır. Bu seri ilk olarak 2017 yılında duyurulmuştur.

Seri, yapay olarak yaratılan gençliğin yalnızca uygarlığın kalıntılarını savunmak için öğretilen distopik bir gelecekte Hiro ile insan olmak isteyen ve elit bir pilot Zero Two arasındaki ortaklığa odaklanmış 10 pilotun oluşturduğu bir takımı anlatmaktadır. Bu serinin 1. sezonu izleyicileri tarafından severek izlenmişti. Şimdilerde ise dizinin izleyicileri Darling in the Franxx 2. sezon ne zaman başlayacak, sorusunun cevabını merak etmektedir. 

Darling in The Franxx 2. Sezon Konusu Nedir?

Dünya, uzak bir gelecekte feci bir şekilde yıkılmıştır. Bu nedenle insanlık hareketli bir şehir olan Plantation şehrini kurmuştur. Plantation’da yetiştirilen çocuklar Mistillteinn’de yaşamaktadır. Mistillteinn, kuş kafesi olarak da bilinen bir yerdir ve burada yetiştirilen çocuklar pilot olmak üzere yetiştirilmişlerdir. Burada yaşayan çocukların görevi Kyouryuu adı verilen yaşam formlarıyla savaşmaktır. 

Burada yaşamlarını sürdüren çocuklar özgürlük ya da dünya dışında hiçbir şey bilmeden yaşamakta, Franxx adı verilen robotların pilotluğunu yapmaktadırlar. Franxx adındaki robotlar, bu çocuklar için hayatın anlamıdır. Eskiden dahi olduğu bilinen Hiro, görevlerinden birinde başarısız olunca hayatının anlamını kaybeder. Sonrasında Zero Two adıyla kendisini tanıtan gizemli bir kızla tanışır ve hayatı değişir. 

Darling in The Franxx 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 

Bu dizinin izleyicileri tarafından sıkça sorulan Darling in the Franxx 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabına gelirsek; Stüdyo Trigger ya da serinin yapımcısı olan diğer şirketler; Darling in the Franxx serisinin 2. sezon çıkış tarihini resmi olarak onaylamadı.

Bir devam filminin üretilip üretilmeyeceğiyle ilgili bir açıklama da henüz yapılmadı. Stüdyo Trigger’da görev alan hiç kimse Darling in the Franxx serisinin 2. sezonuyla ilgili bir imada bile bulunmadı. Fakat serinin final bölümü bazı izleyicileri hayal kırıklığına uğrattığı için 2. sezona dair bir şans vardır. 

Benzer bir içeriğimiz olan “Üzgün Çizgi Film Karakterleri” yazımızı inceleyebilirsiniz.