Ana SayfaOyunCS GOCS GO Madalya Nasıl Alınır
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Madalya Nasıl Alınır

CS GO dünyadan bu kadar uzun süre popüler kalabilen tek oyun diyebiliriz. Peki bu popüler oyunda CS GO Madalya Nasıl Alınır? Hizmet madalyasının nasıl alınacağı sorusu gerçekten büyük bir öneme sahip. CS GO oyununu oynadığınız yılda 40. seviyeye ulaşarak hizmet madalyası alırsınız. Aynı yıl tekrar 40. sıraya ulaşarak madalyayı yükseltebilirsiniz. Bu şekilde yükseltebileceğiniz toplam 6 madalya mevcut.

Bu madalyalar sizi düşmanın gözünde ne kadar tecrübeli olduğunuz algısını değiştirir. Aynı zamanda bu madalyalar tek yıla mahsus olduğundan gelecek yılda alınma ihtimalleri yoktur. Onları değerli kılan şeylerden biri de bu tekrar alınamama özelliğidir.

CS GO Madalya Nasıl Alınır

CS GO Madalya Nasıl Alınır – Hizmet Madalyası

Oyuna İlk önce 0. seviyeden başlanır ve oynayarak xp kazanırsınız, bu da size bir sonraki sıralamanızı getirir. 40. Seviyeye geldiğiniz zaman tekrardan başa dönüp 40. seviyeye ulaşmaya çalışırsınız. 2020 yılı için, 1. seviye hizmet madalyası almak için Ocak 2021’den önce en az bir kez 40. sıraya (genel) ulaşmanız gerekecek.

Bu döngüyü bir yıl içinde yapmanız gerekiyor. Yıl geçince madalyalar sıfırlanır. 6 x 40 seviye yani 240 seviye aldığınız zaman alabileceğiniz bütün madalyaları almış sayılırsınız.

CS GO Kodları

CS GO Madalya Nasıl Alınır yazımızın sonuna geldik. Yukarıdan kod listemize de göz atabilirsiniz.