Paylaş

Cryowar Coin Nedir? Cryowar Coin Yorum

Cryowar Coin Nedir sorusunun cevabı biraz kompleks. Cryowar, Unreal Engine’de ve Solana ağında geliştirilen gerçek zamanlı çok oyunculu bir PVP arena NFT oyunudur. Oyuncular, geniş bir Bilim Kurgu Orta Çağ oyun dünyasında şiddetli çok bölgeli savaşlara girerler. Cryowar, en iyi oyuncuların kaynaklar, bölgeler ve dünya hakimiyeti için sürekli bir savaşta olduğu topyekün bir beceri savaşıdır.

Her oyuncu, krallığını korumak ve bu süreçte muazzam ödüller kazanmak için eşsiz bir fırsata sahip olacak. Sadece en güçlüler skor tablolarını taçlandıracak. Cryowar şu anda platformlar arası çok oyunculu PC, iOS ve Android için geliştirilme aşamasındadır.

Daha Fazla Oku: Quack Coin Nedir? Quack Coin Yorum

Cryowar Coin Nedir?

Cryowar, geleneksel bir PVP oyun deneyimi ile oyun içi platform merkezi olmayan yönetişim öğeleri (DAO/DAC), NFT’ler ve bazı DeFi özellikleri gibi blok zinciri dünyasının en iyi özelliklerinden bazıları arasında bir karışımdır. Tüm katılımcılar ödüller kazanabilecek ve bunları merkezi olmayan bir blok zinciri ortamında paylaşabilecektir.

Cryowar Coin nedir diyenler için, staking unsurlarını klasik oyunla bütünleştiren ve kullanıcıların oyun içi beceri ve deneyim seviyelerini artırarak daha iyi ödüller elde etmelerini sağlayan deflasyon belirteç mekaniğine sahip bir oyun platformu ve ekosistemidir.

Cryowar Coin Özellikler

Proje neyi başarmaya çalışıyor?

Cryowar Coin nedir, çok basit. Cryowar Coin uzun vadeli, istikrarlı ve sürekli gelişen bir oyun ortamı ve coin ekonomisi oluşturmayı hedefliyor. Oyunlarının sonu, geliştiricilerin, yatırımcıların ve oyuncuların birlikte ek katmanlar, özellikler, modlar ve içerik oluşturmaya katkıda bulunabilecekleri ve insanın hayal gücünün sonsuz fırsatlarını keşfedebilecekleri, sınırları ve sınırları olmayan çok blok zincirli bir Bilim Kurgu Orta Çağ Metaverse’inin oluşturulmasıdır.

Daha Fazla Oku: En İyi Metaverse Coin Listesi (Piyasa Değerine Göre)

Cryowar Coin Benzersiz Satış Noktası Nedir?

Cryowar Coin, Unreal Engine üzerine inşa edilmiş Solana tabanlı, NFT, PvPvP, hızlı tempolu bir oyun arenası metaverse’sidir. Hem mobil hem de PC (hızla büyüyen ekonomiler) üzerine kurulmuş hızlı tempolu, PvPvP oyunu olmak için bu özelliklere sahip ilk hamledir. DAO oylama, NFT’ler ve merkezi olmayan finans blok zinciri dünyasının en iyi uygulamalarını tanıttı. EllioTrades (istenmeyen) dahil olmak üzere büyük Youtuber’lar tarafından alınan puanlar.

Cryowar Coin Nedir Cryowar Coin Yorum
Cryowar Coin Nedir? Cryowar Coin Yorum

Cryowar Coin üç yıldır geliştirme aşamasında ve 4 hafta önce gizli kaldı. Bu, Amazon, Coca-Cola, MySql ve diğer önde gelen şirketlerden deneyim kazanan ekiplerinin projeye olan bağlılığını gösteriyor. Oyna-Kazan, Deflasyon Mekanizmaları, Yüksek Oktanlı Oynanış, Solana ve DAO Yönetişimi, başlayacakları işlevlerden sadece birkaçıdır, ancak uzun vadeli vizyonları daha da genişlemek ve Cryowar’ı Şampiyonlar yapmaktır.

Oyuncuların birlikte savaşmak için farklı blockchain ağlarını ve NFT’leri kullandığı League of Crypto. Cryowar Coin, Star Atlas gibi projelere benzer şekilde, mevcut tüm önemli blok zinciri ve kripto para birimi anlatılarına hitap ediyor. Buna Solana tabanlı, NFT oyun, oyun içi varlıklar, PvPvP, P2E ve Unreal Engine dahildir. Önde gelen nüfuz sahibi kişiler, net bir talep göstererek projelerini YouTube’da tartıştı ve toplulukları, gizlilikten çıktıktan sadece birkaç gün sonra 5000’den fazla üyeye ulaştı. Cryowar coin nedir sorusunu temel olarak cevapladık.

Cryowar Coin Teknik Veri

CWAR belirteci, Cryowar oyun platformunun ve genel olarak ekosistemin temel yardımcı belirtecidir. Cryowar Coin Nedir sorusunu cevaplamak için bu verileri iyi incelemek gerekir. Gelecekteki ve sürdürülebilir bir DAO tasarımını kolaylaştırmak için 1 000 000 000 CWAR coinleri, tamamen Solana ağına dayalı, etkili bir oyun platformu merkezi olmayan yönetişim modeline ulaşmak için basılacaktır (önceden çıkarılacaktır).

Coin Metrikleri

 • Coin Adı: Cryowar Coin
 • Etiket: CWAR
 • USD cinsinden coin fiyatı: 1 CWAR = 0.028 USD
 • Blok zinciri platformu: Solana
 • Belirteç standardı: Duyurulacak
 • Sözleşme: Duyurulacak
 • Coin türü: Duyurulacak
 • Coin arzı: 1.000.000.000 CWAR
 • Dolaşım kaynağı: Duyurulacak
Cryowar Coin Nedir Cryowar Coin Yorum
Cryowar Coin Nedir? Cryowar Coin Yorum

Coin Satışı

 • IDO (Ücretli Ateşleme Başlatma Paneli): Duyurulacak
 • IDO (ChainBoost Launchpad): 19 Ekim 2021 – 19 Ekim 2021
 • IDO (Solanium Launchpad): 22 Ekim 2021 – 22 Ekim 2021
 • Havuz boyutu: 5.000.000 CWAR
 • Max. Proje Gerekliliği (Hard Cap): 140.000 USDC
 • Fiyat: 0,028 USDC
 • Min. Proje Gerekliliği (Soft Cap): 5.000.000 $
 • Kişisel Kapasite: 140.000

Coin Kullanım Örneği

 • İstikrar ödülleri için bahis yapmak
 • Cryowar Coin NFT’leri Almak/Satmak için bir ortam – başlangıçta platform piyasaya sürüldükten sonra karakter görünümleri (ileride eklenecek adımlar ile birlikte: oyun içi öğeler, evcil hayvanlar ve en önemlisi – oyun içi sanal arazi arazileri).
 • Coin, oyun içi pazar yeri ücretlerinden ve turnuva katılım ücretlerinden oyun içi ekonomiyi dengelemek için gerektiği kadar yanar.
 • Turnuvalar ve düellolar için erişim ve bilet satın almak için tek araç
 • Her oyuncu için bir şans – oynaması ücretsiz veya oynayarak kazanarak coinlar ve NFT’lerde ödüller. CWAR coin sahipleri, skin/item loot droplarında daha yüksek şansa sahip olacak.
 • Dünya Şampiyonaları – veya sonunda düzenlenecek diğer turnuvalar için bir Ödül olarak.
 • PvE modları uygulandığında, oyuncular yalnızca ekipmanlarını veya coinlerini riske atarak katılabilecekleri ciddi zorluklara sahip bir oyun modu seçebilecekler. Ama kazanırlarsa daha yüksek ödüller alacaklar.
 • Sert çiftçiliğe veya ücretlerin de toplanacağı düellolara katılmak için bir araç olarak
 • Sürekli teşvikler ve bonuslarla ödüllendirmek için yayıncılar, en aktif oyuncular vb.
 • NFT ticareti ve para basma için bir değişim aracı olarak kullanmak
 • Deflasyonist NFT Arazi Arsaları satın almak için

Cryowar Coin Pazar

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca oyun endüstrisinden elde edilen gelir, KOMBİNE hem film hem de müzik endüstrilerini aştı. Oyuncular oyun oynamak için daha fazla zaman harcıyor, güçlü topluluklar oluşturuluyor ve bu üstel büyümenin sınırları, yavaşladığına dair hiçbir işaret olmadan henüz keşfedilmemiş durumda.

DFC Intelligence’ın en son küresel Video Oyunu Tüketici Segmentasyonu raporuna göre, dünya genelinde 3 milyardan fazla insan oyun oynuyor. Bu, dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 40‘ını temsil ediyor.

Bu tür devam eden pazar genişlemesi, sürekli olarak geliri artırır ve geliştiriciler, distribütörler, içerik oluşturucular, oyun platformları ve yatırımcılar dahil olmak üzere ekosistemdeki birçok işletme için güvenlik sağlar.

Cryowar Coin Nedir sorusunu cevapladığımız ve Cryowar Coin Yorumları yaptığımız yazımız burada sona eriyor. Cryowar Coin Nedir veya Cryowar Coin Yorum ile ilgili aklınıza takılanlar varsa yorumları kullanabilirsiniz. Yatırım Tavsiyesi Değildir.