Paylaş

Quack Coin Nedir? Quack Coin Yorum

Quack Coin Nedir sorusunun cevabını size hızlıca verelim. Quack Coin, sahipleri için ödemeler ve statik ödüller üreten otomatik likidite için tasarlanmış %100 topluluk odaklı bir projedir. Quack Coin, hızla zengin olmak isteyen acemi kripto meraklılarının artan eğilimiyle alay eden kelimeler üzerinde bir oyunla, coin sahiplerinin sadece coini elde tutarak kazanmalarını sağlayacak gerçek bir topluluk odaklı ekosistem geliştirmeye yönelik cesur bir iddia ortaya koydu. Platform, uygun bir şekilde “Quackpot” olarak adlandırılan bir jackpot ruffle etkinliğinin yanı sıra saatlik, günlük, haftalık ve aylık aralıklarla oynanacak bir piyango oyunu başlatmayı planlıyor.

Quack Coin Simgesini Kim Oluşturdu?

Quack Coin Nedir ve bu projeyi kim yaptı? Şu anda Quack Coin belirtecinin yaratıcılarından bahsedilmiyor. Ancak platformun web sitesi, projenin %100 topluluk odaklı olduğunu ve gönüllüler tarafından yönetildiğini iddia ediyor.

Daha Fazla Oku: Fantom Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Quack Coin Nedir Quack Coin Yorum

Quack Coin Simgesi Hakkında

Quack Coin Nedir diye soruyorsanız simgesinde cevap gizlidir. Quack Coin belirteci, giderek daha popüler hale gelen Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiştir. Toplam 100 katrilyon arza sahip bir BEP-20 coinidir. Yazma tarihi itibariyle mevcut dolaşımdaki arzı hakkında herhangi bir veri yok. Quack Coin hedef kullanıcıları, yatırımlarından büyük getiriler elde ederek hızla zengin olmak isteyenlerdir.

Quack Coin Nedir?

RichQuack, arzının %50’sinin yakılmak veya bir kara deliğe gönderilmek üzere ayarlandığı hiper deflasyonist bir coin sunuyor. Platformun belirteci, otomatik bir verim çiftçiliği sistemi ve bir likidite madenciliği altyapısı aracılığıyla Quack Coin belirteci sahiplerine otomatik olarak dağıtılan %10’luk bir işlem ücretine sahiptir. Toplanan ücretlerin %5’i, coinlerin coin sahiplerine dağıtılacağı otomatik çiftçilik sistemine gidecek. Diğer %5 ise PancakeSwap’ta bir likidite havuzunda kilitlenecektir.

İleride, coin, platform kullanıcılarına büyük ödüller kazanma şansı verecek “Quackpot” adlı bir jackpot ruffle etkinliği sunacak. Diğer özellikler arasında saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak oynanacak bir piyango oyunu bulunmaktadır. Proje, dünyanın ilk topluluk odaklı coin ekosistemi olmayı hedefliyor. Quack Coin arkasındaki ekip, parasını işe koymak isteyen milyonlarca kişi tarafından kullanılacağını umuyor. Quack Coin Nedir sorusunun cevabı sazan avı olabilir.

Quack Coin Nasıl Çalışır?

Quack Coin, otomatikleştirilmiş bir verim çiftçiliği süreci aracılığıyla sahipleri için ödemeler ve statik ödüller oluşturmak için tasarlanmış hiper deflasyonist bir belirteç olarak çalışır. Projenin temel algoritması, ödüllere ve likidite havuzlarına harcanacak işlem ücretlerinin %10’unu otomatik olarak toplar. Quack Coin Nedir ne değildir bu tam olarak açıklıyor aslında.

Toplanan ücretlerin %5’i, coinlerin coin sahiplerine dağıtılacağı otomatik çiftçilik sistemine gidecek. Diğer %5 ise PancakeSwap’ta bir likidite havuzunda kilitlenecektir. Proje, ileriye dönük olarak, pazarlama cüzdanı rezervlerinin %3’ünü bir airdrop ve stake promosyonuna dağıtacak şekilde ayarlandı. Platform ayrıca, satışların toplam arzın %0,1’inden daha azıyla sınırlandırılacağı ve hiçbir cüzdanın toplam arzın %1’inden fazlasını elinde tutmasına izin verilmeyeceği bir balina karşıtı strateji başlatmayı planlıyor.

Quack Coin Nedir Quack Coin Yorum

Quack Coin’i Nereden Satın Alabilirsiniz?

PancakeSwap ve Hotbit’te Quack Coin ticareti yapabilirsiniz. Binance üzerinden Quack Coin almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Quack Coin Yorum ve Fiyat Tahmini

Birden fazla değişken, herhangi bir kripto varlığının gelecekteki fiyatını tahmin etmeye yöneliktir. RichQauck (QUACK) örneğinde bu faktörlerin çoğu hakkında yeterli veri olmadığı için fiyatı tahmin etmek mümkün değildir. Piyasa tahmini ve tahmini, bir coinin dolaşımdaki arzı ve topluluğun projeye olan ilgisi hakkında bilgi gerektirir.

Sonuç

Quack Coin Nedirin cevabını size vermiş olduk. RichQuack’in bir geleceği olup olmadığı görülmeye devam ediyor. Proje, likidite madenciliği sürecini otomatikleştirirken jackpot kazanma ve ödüller kazanma şansı da dahil olmak üzere kullanıcılarına birden fazla özellik sunmayı planladı. Quack Coin, yatırımcılarını kısa sürede zengin etmeyi amaçlayan topluluk odaklı bir projedir. Yatırım Tavsiyesi Değildir.