Ana SayfaDizi-FilmBridgerton Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Bridgerton Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix uluslararası yayın platformunda son dönemin ilgi ile takip edilen dizileri arasında bulunan Bridgerton dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak diye sormakta haklısınız. Ve dizinin yeni sezonu hakkında merak edilen haberler gelmeye başladı. Son günlerde herkesin araştırmaya başladığı bu dizi hakkında da dijital yayın platformu yayın tarihi konusunda bilgiler sundu.

Yayınlandığı günden bu yana ilgi ile takip edilmeye başlanan ve her bölümü ayrı bir heyecan sunan Bridgerton dizisinin ikinci sezonu hakkında yeni bir açıklama geldi. İçeriği takip ederek, dizinin ikinci sezon tarihi hakkında aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bridgerton Dizisi 2. Sezon Konusu

Hızlı bir popülerlik kazanan dizi hakkında Bridgerton Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusu konusunda 2022 cevabı elde edilirken, dizi hakkında genel bilgilere değinilebilir. 19. yüzyılda geçen bir hikaye ile birlikte soylu bir aile kız çocuklarının iyi bir ailenin çocuğu ile evlilik yapmasını talep etmektedir.

Bridgertonlar ve Featherington ailesi arasında geçen bir gece sonrasında ailenin çocukları birbirlerine aşık olacakları kişiyi seçmek istemektedir.

Bridgerton ailesinin bir üyesi olan Daphne hem güzel hem de mükemmel ailesi ile dikkat çekici bir kişiliğe sahiptir. Bilhassa kraliçe Charlotte’nin dikkatini çekerken, hayatında birçok farklı sürpriz ile de karşılaşacaktır.

Daha Fazla Oku: Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak?

Bridgerton Dizisi 2. Sezon Oyuncuları

Dizinin yeni sezon oyuncu kadrosuna bakıldığında ilk sezonda bulunan Hastings Dükü Rege yani Jean Page yer almayacak. Daphne rolünde Phoebe Dynevor ise “Sadık bir eş ve kız kardeş” devam edecek. Jonathan Bailey yeni sezonda ilgi odağı olarak, Anthony Bridgerton karakterini canlandırmaya devam edecek.

Anthony Bridgerton’ın sevgilisi Kate Sharma rolünde ise izleyiciler ile Simone Ashley buluşacak. Bir aristokrat olan Jack rolünde Rupert Young ve Theo Sharpe rolünde de Calam Lynch yer alacak.

Bridgerton Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Bridgerton Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İnternet dijital video platformu Netflix tarafından yayınlanan Bridgerton dizisi hakkında yeni sezonun 2022 yılında yayınlanacağı ifade edildi. Netflix Türkiye Twitter hesabı üzerinden bildirilen durum paylaşımı ile birlikte 2022 yılı içerisinde Bridgerton dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı hakkında merak içinde olanlar için önemli bir bilgi paylaşıldı.

2022 yılının ilk 6 ayı içerisinde dizinin 2. sezonun çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.