Ana SayfaKripto ParaBinance Bitcoin Butonu Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Binance Bitcoin Butonu Nedir?

Butona Basın ve Bitcoin Kazanın! sloganıyla başlayan ve #BitcoinButton hashtag’i ile twitterda yayılan kampanyayı duymuşunuzdur. Binance Bitcoin Butonu Nedir diye merak etmeniz bu yüzden çok normal.

Karşınızda #BitcoinButton – Binance tarafından barındırılan ve 2022-03-15 12:00 PM (UTC) arasında başlayan bir oyun. Bir kazanan bir Bitcoin ile çekip gidecek ve oyuncular için garantili NFT’ler ve başka ödüller de var!

Binance Bitcoin Butonu Nedir ve Nasıl Oynanır?

 • Bitcoin Düğmesi oyun sayfasına gidin.
 • Binance veya Twitter hesabınızla oturum açın. Binance hesabınız yoksa buradan kayıt olabilirsiniz.
 • En iyisi olduğunu düşündüğünüz zaman Bitcoin Düğmesine tıklayın.
 • Oyunun kuralları gerçekten basit – bir Bitcoin kazanmak için düğmeye en son tıklayan siz olun. Tıklamanızı akıllıca kullanın!

Etkinlik ile ilgili bazı önemli bilgiler:

 • Her hesap düğmeye yalnızca bir kez basabilir.
 • 60 saniyeden geriye doğru sayan bir zamanlayıcı vardır. Birisi düğmeye her tıkladığında zamanlayıcı sıfırlanır. Zamanlayıcı sıfıra ulaştığında oyun sona erer.
 • Oyun hemen başlamaz – 50.000 kişi oynamak için kaydolduğunda zamanlayıcı geri saymaya başlar.

Başka bir şans isterseniz diğer hesap seçeneğiyle giriş yapın. Dolayısıyla, Twitter hesabınızı zaten kullandıysanız, daha sonra Binance hesabınızla giriş yapın. Sonuçlarınızı Twitter’da paylaşın – 10.000$ değerinde BTC kazanma şansını yakalyın!

Ana ödülü kazanmadıysanız endişelenmeyin – 10.000$’lık BTC ödül havuzuna girmek için sonuçlarınızı Twitter’da paylaşabilirsiniz. Binance Bitcoin Butonu Nedir sorusu kafalarda canlanmış olsa gerek. Buradaki tüyomuz ise fazla acele etmeyin 🙂

İlginizi Çekebilir: Binance Pool Nedir?

10.000$’lık Çekilişe Nasıl Katılabilirim?

 • Binance veya Twitter hesabınızı kullanarak Bitcoin Button oyununa giriş yapın.
 • Bitcoin Düğmesine tıklayın.
 • Twitter’da Binance’i takip edin.
 • Twitter’da “Tıklama Numaranızı” gösteren oyun sayfanızın ekran görüntüsünü, Bitcoin ve başlıkta #BitcoinButton ve #Binance hashtag’leriyle ilgili bir gerçekle paylaşın.
Binance Bitcoin Butonu Nedir?

Kilometre taşı sayılarından birinde Bitcoin Düğmesine tıklamayı başarırsanız, garantili bir Bitcoin ödülü ile çekip gideceksiniz! Örneğin, tıklayan 1.000. kişiyseniz, bir ödül alacaksınız. 10.000’inci kişi de tıklayacak. Ve bunun gibi. Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.
Bitcoin Button dönüm noktası promosyonunun tüm ayrıntıları ve hüküm ve koşulları burada bulunabilir.

Ücretsiz bir NFT Gizemli Kutusu edinin

Binance hesaplarıyla oturum açan ve Bitcoin Düğmesine tıklayan tüm oyunculara, hatıra amaçlı bir NFT gizemli kutusu havadan düşecek. Gizemli kutular dağıtıldıktan sonra kullanıcılara e-posta göndereceğiz. NFT’lerinizi Binance NFT platformundaki kullanıcı merkezinde görebilirsiniz.

Bu promosyonun tüm hüküm ve koşullarını buradaki etkinlik sayfasında bulabilirsiniz. Binance Bitcoin Butonu Nedir yazımız burada sonlanıyor.