Ana SayfaDizi-FilmAykut Enişte 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Aykut Enişte 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak?

Aykut Enişte 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak diye merak etmekte çok ama çok haklısınız. Türk yapımı komedi filmleri arasında kendisine üst sıralardan yer bulan Aykut Enişte filmi sevilen filmler arasında yerini aldıktan sonra doğal olarak 2. filmin ne zaman çıkacağı ile ilgili sorular sorulmaya başlandı. 3 Aralık 2021’de sinemalarda gösterimi başlanan Aykut Enişte 2 filmi evlerinde film keyfi yapmayı sevenler tarafından Aykut Enişte 2 Netflix ne zaman çıkacak sorusunu da peşinden getirdi.

Aykut Enişte 2

Yönetmenliği Onur Bilgetay tarafından yapılan Aykut Enişte 2 filminin başrol oyunculuğunu ise ilk filmde de olduğu gibi Cem Gelinoğlu üstlendi. Yönetmen ve oyuncular ile yapılan röportajların ortak noktası ise çekimlerin son derece eğlenceli geçtiği yönünde oldu.

İlk filmden beri birlikte çalışan ekibin bu filmde daha oturmuş olduğu ve bu sebeple de çekimlerde sorunlardan çok eğlence olduğu yönünde görüş bildirdiler.

Aykut Enişte 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak

Aykut Enişte 2 Netflix ne zaman çıkacak sorunun yanı sıra ikinci filmde izleyicileri nelerin beklediğini de merak edenlerin sayısı bir hayli fazla olmaktadır. Aykut Enişte’nin ilk filminin ana fikri 2 aile bir enişte olurken, filmin ikincisinde ise ana fikir bir aile iki enişte olmaktadır. Ayku Enişte 2 Bizim tahminlerimize göre 2022 yılının yaz aylarında çıkabilir.

Ekip ilk filmde yakaladıkları başarıyı devam ettirebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptıkları yönünde görüş birliğinde olmasının yanı sıra serinin ikinci filminin de en az ilki kadar eğlenceli olduğu konusunda hemfikirler.

Bu eğlenceli filmin ilki Netflix’te yayınlanıyor. Ancak filmin ikincisinin Netflix’te ne zaman yayınlanacağı ile ile ilgili net bir bilgi henüz bulunmuyor.

Daha Fazla Oku: Logan Wolverine 2 Ne Zaman Çıkacak?