Ana SayfaSosyal MedyaTikTok2 Saat Falan Sürdü TikTok Ne Demek?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

2 Saat Falan Sürdü TikTok Ne Demek?

Sosyal medyanın gücünün en fazla hissedildiği alanların başında gelen TikTok’unen popüler konularından birisi olan 2 saat falan sürdü TikTok ne demek sizler için araştırdık. Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan bu terim artık kafanızı karıştırmayacak.

2 Saat Falan Sürdü Videosunun Orjinali Nedir?

2 saat falan sürdü TikTok videosunun orjinalinde sevgilisinden ayrılan bir gencin onu nasıl unutacağım diye paylaşım yaptıktan 2 saat sonra bir gece kulübünde başka bir kız ile samimi bir şekilde dans ederken paylaşım yapmasından ortaya çıkmıştır. Ancak 2 saat falan sürdü TikTok ne demek araştırıyorsanız videonun patlamasının ilk video ile çok fazla bir ilişkisi bulunmadığını bilmelisiniz.

Bu Yazıya Göz Atın: TikTok Fotoğraf Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?

2 Saat Falan Sürdü Videosu Nasıl Popüler Oldu?

2 saat falan sürdü TikTok ne demek sorusunun sorulmasına neden olan ana hesap sahibinin 2 saat falan sürdü hastagini oluşturduktan sonra TikTok’taki diğer kullanıcılar kısa zamanda ciddi miktarlarda paralar kazandıkların U Cofy adlı YouTube sayfasını referans göstererek hashtaki kullandılar. Bu durum sadece ülkemizde değil yabancı TikTok kullanıcılarının da ilgisinin çekti ve dünya çapında onaylanmış biri finans sayfası olan U Cofy sayfasına kullanıcıları yönlendirdi.