Ana SayfaKripto ParaWinkyverse Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Winkyverse Coin Nedir?

Winkyverse Coin Nedir sorusunun cevabını aramaya başladıysanız bunun için biraz geç kaldığınızı söylememiz gerekmektedir. 2017 yılında Ethereum blokchainine bağlı olarak Fransa’nın en iyi teknoloji okullarından birisi olan Ecole’de geliştirilmiştir.

WKN olarak bilinen Winkyverse 3 temel konu etrafında inşa edilmiştir. Ecole’nin ilk olarak piyasaya sunduğu Winky adı verilen eğitici ve evrimsel bir robottu. Dünya çapında büyük ilgi çeken bu robot özellikle Avrupa’da ki binlerce aile tarafından 5 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için tercih edildi. Günümüzde de hem planlama hem de yapay zeka eğitimi için kullanılan robotlardandır.

Winkyverse Ne İçin Kullanılır?

Winkyverse Coin Nedir

Winkyverse coin nedir sorusunun tam olarak cevabını verebilmek için hangi amaçlarla kullanıldığının da bilinmesi gerekmektedir. WNK’nin kullanıldığı alanlar içinde kostüm alma ya da kişileştirme, tek seferlik giriş ücretini ödeme, Winkyverse’e hayat boyu ulaşım, premium oyunlarda ekstra özellikler alma, oyun içi satın alımlar, yeni oyunlara erken ulaşım ve preminum üyeliklerinin satın alınması bulunmaktadır.

Diğer bir yandan WinkyMaker’da bulunan aksesuarların tasarlayan sanatçıların desteklenmesi için de WKN’den yararlanılmaktadır. Ayrıca WinkyPlay’de yer alan reklamlarda bulunmak için de kullanılmaktadır.

Yatırım Nasıl Yapılır?

Yenilikçi teknolojisi ve sağlam yatırımı olan her proje gibi Winkyverse de gelecek için güvenilir olarak görülen projelerden birisi olmaktadır. Winkyverse coin nedir sorusunun yanı sıra yatırım yapılıp yapılmayacağını da merak edenler için şunu söylemek gerek ki sağlam temeller üzerine inşa edilen bir coin olmasının yanı sıra projenin geleceğinin de var olması onu en iyi yatırım araçlarından birisi olarak görünmesine sebep olmaktadır. Bu sayede spekülasyonlardan etkilenmeyecek kadar başarılı bir girişim olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: CYCE Coin Nedir?

WinkyVerse Platformu

WinkyVerse altı ileri teknoloji üzerine kurulu bir eğitim ekosistemidir: robotlar, yapay zeka, programlama, oyun, artırılmış gerçeklik ve blok zinciri.

WinkyVerse evreninde üç alan vardır:

  • WinkyPlay: Yetenekli oyun tasarımcıları tarafından yaratılmış yüzlerce eğlenceli eğitici oyun. Çocuklarınızın Winky robotlarıyla eğlenirken ders çalışması için ideal yol.
  • WinkyMaker: kendi Winky robotunuzu hayal edebileceğiniz bir yerdir. Herkes 3D “sürükle ve bırak” aracını kullanabilir. Bitmiş ürünler daha sonra NFT olarak satılabilir.
  • WinkyVerse: kullanıcıların yalnızca oyun oynayabilecekleri değil, aynı zamanda kendi oyunlarını oluşturup para kazanabilecekleri bir 3D metaverse’dir.

Winkyverse Coin Nedir makalemiz burada sonlanyor. Coin almak isterseniz bu link ile Binance üye olabilirsiniz.